bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Ha masra nem, arra hasznos volt a linkje hogy osszefoglalva lehet latni melyik oldalnak melyik liszensze van. Nyilvan minden oldalon lehet ezt kulon kulon csekkolni de azert ezt egyben latni, egyszerubb.

Van egy ket mga liszenszes oldal amit erdemes kiprobalni.

Akkor az már biztos, hogy július 1-el nem lehet magyar bankkártyával be és kifizetést intézni?

Idézetet írta: suba74 Dátum június 20, 2023, 16:33:42Akkor az már biztos, hogy július 1-el nem lehet magyar bankkártyával be és kifizetést intézni?

Én annyit tudok, hogy a törvény létezik, és július 1-től lép hatályba.

Az, hogy mi lesz az a jövő titka.

Ha holnap azt mondja a törvény, hogy mindenki reggel 7-kor kell felkeljen, mert ha nem akkor büntetés jár, még nem biztos, hogy mindenki reggel 7-kor fog felkelni. Lesz aki korábban, lesz aki később.  :)

Másik kérdés, hogy hova nem lehet be és kifizetést intézni? Szóval itt sok minden felmerül.

Idézetet írta: Milán Dátum június 21, 2023, 12:46:25Én annyit tudok, hogy a törvény létezik, és július 1-től lép hatályba.

Az, hogy mi lesz az a jövő titka.

Ha holnap azt mondja a törvény, hogy mindenki reggel 7-kor kell felkeljen, mert ha nem akkor büntetés jár, még nem biztos, hogy mindenki reggel 7-kor fog felkelni. Lesz aki korábban, lesz aki később.  :)

Másik kérdés, hogy hova nem lehet be és kifizetést intézni? Szóval itt sok minden felmerül.
Mivel nekem csak a magyar bankkártyás dolog van most, akkor biztos ami biztos jobb ha addig kiutalom ameddig pontosabb infók nem jönnek?

Idézetet írta: suba74 Dátum június 21, 2023, 15:39:23Mivel nekem csak a magyar bankkártyás dolog van most, akkor biztos ami biztos jobb ha addig kiutalom ameddig pontosabb infók nem jönnek?

Ez mindenkinek az egyéni döntése. Én személyesen nem utalnám ki, mert alapból szórakozási pénz. De ez én vagyok.

Egyébként voltak még ilyen tiltások korábban is.

Már írtam párszor, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy bennragadjon az összes magyar játékos pénze. Elképzelhetetlen, hát gondoljatok bele, ennek milyen híre menne. Nem a magyar médiában, azt ki nem szarja le, hanem globálisan. Egy vezető iroda nem fizet ki egy komplett népet? Ha rosszul alakul a tiltás, akkor is lesz valami megoldás, ebben biztos vagyok.

Ezek a top irodák értesítenek időben, hogy tudjunk cselekedni, én így gondolom. Nincs szükségük a motyónkra, nem is tudnák leadózni, nincsen ilyen könyvelési tétel, hogy felhasználótól lopott bevétel :D

Idézetet írta: TiB Dátum június 22, 2023, 09:46:28Már írtam párszor, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy bennragadjon az összes magyar játékos pénze. Elképzelhetetlen, hát gondoljatok bele, ennek milyen híre menne. Nem a magyar médiában, azt ki nem szarja le, hanem globálisan. Egy vezető iroda nem fizet ki egy komplett népet? Ha rosszul alakul a tiltás, akkor is lesz valami megoldás, ebben biztos vagyok.

Ezek a top irodák értesítenek időben, hogy tudjunk cselekedni, én így gondolom. Nincs szükségük a motyónkra, nem is tudnák leadózni, nincsen ilyen könyvelési tétel, hogy felhasználótól lopott bevétel :D

Alapvetően egyetértek veled, de mivel Magyarországon élünk, én azért kicsit fosok, hogy ez hogyan lesz technikailag lebonyolítva, ha a magyar bankom tényleg betartja a július 1- től hatályos jogszabályt, és nem fogadja a külföldi online fogadóirodától érkező pénzt. A legjobb az lenne ha maradna minden a régiben:)   

Feleslegesen aggódtok. Kizárt hogy a pénz bent ragadjon. Vagy lesz alternatíva vagy nem fogadnak többé magyarokat. Utóbbiról szó sincs egyelőre, alternatívát találhatnak, ráadásul nem is biztos hogy működni fog, hisz már kétszer leírtam hogy egy pénzügyi szolgáltató fizet ki, nem közvetlenül a bet365.

Par perccel ezelotti email.

Tisztelt Ügyfelünk!
Tájékoztatjuk, hogy 2023. július 1-jétől OTP Bank-os betéti kártyával nem végezhet külföldi elfogadóhelyen internetes szerencsejátékkal vagy fogadással összefüggő tranzakciót (azaz sem befizetni nem tud ilyen weboldalakon a bankkártyájával, sem a kifizetés nem érkezhet a bankkártyájára).

 

A változást a szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény módosítása írja elő.

 

Üdvözlettel:

OTP Bank Nyrt.

Szoval legrosszabb esetben a szamlatokra lekerhetik a penzt, az emailben ugyanis kartyat irnak. Szerintem.
De kivancsi leszek, a gyakorlatban ez hogyan mukodik. Mondjuk szerintem ez megagyaz a skrillnek es netellernek a beten.

En maradok a kartya-skrill-unibet kombonal.

Nos...akkor paysafecardra kell kifizettetni, én már régesrég arról fizetek BE...mert sajnos KI még csak egyszer fizettettem.....

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 22, 2023, 14:40:39Par perccel ezelotti email.

Tisztelt Ügyfelünk!
Tájékoztatjuk, hogy 2023. július 1-jétől OTP Bank-os betéti kártyával nem végezhet külföldi elfogadóhelyen internetes szerencsejátékkal vagy fogadással összefüggő tranzakciót (azaz sem befizetni nem tud ilyen weboldalakon a bankkártyájával, sem a kifizetés nem érkezhet a bankkártyájára).

 

A változást a szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény módosítása írja elő.

 

Üdvözlettel:

OTP Bank Nyrt.

Szoval legrosszabb esetben a szamlatokra lekerhetik a penzt, az emailben ugyanis kartyat irnak. Szerintem.
De kivancsi leszek, a gyakorlatban ez hogyan mukodik. Mondjuk szerintem ez megagyaz a skrillnek es netellernek a beten.

En maradok a kartya-skrill-unibet kombonal.

https://www.sportfogadas.org/hirek/szerencsejatek-torveny-megszuletett-a-vegrehajtasi-rendelet-johetnek-a-kulfoldi-irodak#bankkartya

Nektek jön a bet365? Nekem jelenleg asztalin és gépen sem igazán tölt be... Azért kérdem, hogy globális a probléma, vagy csak nálam van gond

Mobilon megy nekem

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 23, 2023, 08:56:11Nektek jön a bet365? Nekem jelenleg asztalin és gépen sem igazán tölt be... Azért kérdem, hogy globális a probléma, vagy csak nálam van gond

Nem. Zöld kép megvan, meg logo, de nem tölt be.

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 23, 2023, 08:56:11Nektek jön a bet365? Nekem jelenleg asztalin és gépen sem igazán tölt be... Azért kérdem, hogy globális a probléma, vagy csak nálam van gond
telefonon simán bejön, laptopon nem próbáltam most.