bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Idézetet írta: MarkoPolo Dátum június 23, 2023, 09:21:36telefonon simán bejön, laptopon nem próbáltam most.

Nálam nincs gond működik rendesen.

#8641 június 23, 2023, 11:17:52, oakland23
Se pc, se mobil, se alkalmazás. itt nálam minden halott, még az 50 MB-s netet is bekapcsoltam miatta, de úgy sem jön semmi. böngészőket is váltottam, töröltem is, amit lehet, de kampó...

u.i.: közben meggyógyult.

fogalmam sincs hogyan, töröltem ezt-azt, újraindítottam mindent, gépet, netet, de most nekem jó, lekopogom...

Nálam is végtelen töltés és zöld kép volt. Aztán mire most hazaértem megjavult magától.

Működik rendesen asztali gépről is.

Mi van??? Én csak bankkártyára tudok kifizetést kérni. Akkor most gyors kérjem ki még ma???

Idézetet írta: lazanyja Dátum június 30, 2023, 18:53:29Mi van??? Én csak bankkártyára tudok kifizetést kérni. Akkor most gyors kérjem ki még ma???
Szerintem felesleges itt mindenkinél ez a hirtelen pánik.
Ha tényleg nem tudja majd kivenni az ember, max átbukja

Idézetet írta: lazanyja Dátum június 30, 2023, 18:53:29Mi van??? Én csak bankkártyára tudok kifizetést kérni. Akkor most gyors kérjem ki még ma???

Sza!

Szerintem az elmúlt napok történései alapján a válasz eléggé egyértelmű, mivel holnap 1-je.

Ui.: nem mindenkinek van lehetősége a pénzét átbukni

Idézetet írta: lazanyja Dátum június 30, 2023, 18:53:29Mi van??? Én csak bankkártyára tudok kifizetést kérni. Akkor most gyors kérjem ki még ma???

Nyugi.

Sorolni tudnám, hogy az évek során hány ilyen pánikkeltés volt.  :ok:

Pro reget bárki tud csinálni.
(És tényleg nem reklámnak szánom)
Az OTP bank ligára minden második hétvégére szoktam 3-4%-os arbot találni Bet365 Tippmixpro viszonylatban

Idézetet írta: Mehecske Dátum június 30, 2023, 18:57:26Szerintem felesleges itt mindenkinél ez a hirtelen pánik.
Ha tényleg nem tudja majd kivenni az ember, max átbukja

Pénzt nem lehet átbukni veszteség nélkül. Azzal is nehéz.

Tegyuk fel valoban megszunik a kartyas es bankszamlas kifizetes..

Kizart hogy ne talaljanak mas modot hogy kifizessenek. Olyan nem letezik egy ilyen cegnel hogy akkor az bent ragad. Maximum visszarakjak a skrillt 'oszt jo napot.

Tehat nem kell fosni, a penz nem fog elveszni es bent ragadni. Lehet lesz egy kis macera de barkivel barmiben fogadok hogy mindenkit rendesen kifizetnek igy vagy ugy.

Idézetet írta: Mehecske Dátum június 30, 2023, 19:30:41Pro reget bárki tud csinálni.
(És tényleg nem reklámnak szánom)
Az OTP bank ligára minden második hétvégére szoktam 3-4%-os arbot találni Bet365 Tippmixpro viszonylatban
Milyen piacon van arb lehetőség?

Idézetet írta: lazanyja Dátum július 01, 2023, 09:41:46Milyen piacon van arb lehetőség?
Végeredmény (1X2), a Bet365 megerősített szorzóival összevetve

A bankszámla nem érintett a szigorításban, aki nem tudja kiutalni bankkártyára mert visszautasította a bankja, az írjon a Bet Supportnak és kiutalják bankszámlára.

Idézetet írta: Mehecske Dátum június 30, 2023, 18:57:26Szerintem felesleges itt mindenkinél ez a hirtelen pánik.
Ha tényleg nem tudja majd kivenni az ember, max átbukja

Ezt kicsit elemezd kérlek, mert nem válaszoltál arra hogy nem lehet. Oké, írtad hogy van arb, de akkor is érdekelne az elméleted, mert nem keveset kerestem ilyen megoldást, és nem létezik, arbbal sem.