bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Hát nem túl aktív itt a közösség. A gyakori kérdéseken többen váltanak tapasztalatot mint itt. Szomorú vagyok.

Erste bank tájékoztatása: https://www.erstebank.hu/hu/ebh-nyito/hasznos/fontos-valtozas-szerencsejatek-szervezeshez-kapcsolodo-tranzakciok-eseten

Mivel a tiltott számlaszámok listája még üres, ez alapján az utalásos be- és kifizetéseknek még működniük kellene.
Van valakinek tapasztalata az utalással kapcsolatosan?


Idézetet írta: rendeselek Dátum július 05, 2023, 09:16:35Igen, de elvileg csak új ügyfeleknek, vagy aki korábban már fizetett be skrill-el.

Az én fiókomban nem jelent meg a lehetőség, mivel nem fizettem korábban skrill-el, és régi a fiókom.
Az ügyfélszolgálattal megpróbálom bekapcsoltatni, egyelőre itt tartok.

Bárkinek van ezzel kapcsolatban friss tapasztalata? Pontosabban azzal, hogy régi fiókokra be lehet-e kapcsoltatni a skrillt?

Hát én sokat nem tudok ehhez hozzászólni, mert bár régi a fiókom, de ugye én korábban már Skrilleztem, így nekem adott a lehetőség. A support gondolom pikkpakk megválaszolja neked.

Idézetet írta: rendeselek Dátum július 06, 2023, 08:58:23Hát nem túl aktív itt a közösség. A gyakori kérdéseken többen váltanak tapasztalatot mint itt. Szomorú vagyok.


A hárombetűs bank, amely O-val kezdődik, VISA kártyája segítségével nekem tegnap bet365-re és sportingbullra is ugyanúgy engedett befizetni, mint korábban. Kifizetést még nem próbáltam indítani az elmúlt 3 napban, de egyelőre nem is fogok, még kivárok. Egyelőre nekem még befelé működött tegnap.

skrillt viszont nem tudtam feltölteni kártyával, ám amíg közvetlen be tudok fizetni az irodához, ez sem igazán zavart még.

Idézetet írta: riverside Dátum július 06, 2023, 09:30:22Hát én sokat nem tudok ehhez hozzászólni, mert bár régi a fiókom, de ugye én korábban már Skrilleztem, így nekem adott a lehetőség. A support gondolom pikkpakk megválaszolja neked.

Hát sajnos az ügyfélsolgálat is elég tudatlan. Először azt írták, hogy az egyetlen megoldás számomra a paysafecard, a skrill nem opció számomra. Aztán pedig, hogy egyeztetnie kell a feletesükkel és majd emailben értesítenek, hogy lehetséges-e a skrill bekapcsolása. Jelenleg az állásfoglalásukra várok.

Nem értem mért nem kapcsolják be globálisan a magyaroknak a skrill-t. Gondolom pont azon okból, amiért anno kikapcsolták. De nem tudom elképzelni, hogy ne bukjanak annál sokkal többet most, hogy nincs megoldásuk a helyzetre, minthogy a búnuszvadászok vagy account vásárlók profitját elbukják.

Hozzáteszem, nem csak magam miatt irkálok ide, hanem hogy legyen infó másoknak is!
Tudom, hogy sokan használják itthon a bet365-őt, de ahhoz képest alig találok friss infókat. Érthetetlen.



Idézetet írta: oakland23 Dátum július 06, 2023, 10:17:30A hárombetűs bank, amely O-val kezdődik, VISA kártyája segítségével nekem tegnap bet365-re és sportingbullra is ugyanúgy engedett befizetni, mint korábban. Kifizetést még nem próbáltam indítani az elmúlt 3 napban, de egyelőre nem is fogok, még kivárok. Egyelőre nekem még befelé működött tegnap.

skrillt viszont nem tudtam feltölteni kártyával, ám amíg közvetlen be tudok fizetni az irodához, ez sem igazán zavart még.

Tilos leírni a bank nevét? :)
Én ugyanannál a banknál próbáltam mastercard-al befizetni, és nem ment! Ebből kifolyólag a kifizetést már meg sem próbálom.
De hogy kiderítsem, hogy az kifizetés utalással ugyanennél a banknál működik-e, elindítottam. Az ugye sokkal több idő, mint a bankkártyára a visszatérítés. De amint lesz eredménye, mindenképp beszámolok itt róla!

Én július 3-án simán befizettem a CIB bankos alkártyámról, amit anno direkt erre csináltattam, az internetes fizetésekre. Simán bepumpáltam a próba minimál összeget. :ok:

#8676 július 06, 2023, 14:58:35, MessiÁs
A gyakorin is en valaszolgatok, csak mondom. Vagyis az egyik vagyok.

Erdekes hogy a skrillre nem lehet befizetni kartyaval, kifizetni kartyara meg engedi.




Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 06, 2023, 11:18:02A gyakorin is en valaszolgatok, csak mondom. Vagyis az egyik vagyok.

Erdekes hogy a skrillre nem lehet befizetni kartyaval, kifizetni kartyara meg engedi.

Tisztázzuk már ezt le rendesen kérlek!
Tehát skrillre nem tudsz befizetni egyáltalán, vagy csak úgy nem, hogy a gamling célra való felhasználás be van jelölve?
A kettő ugye nagyon nem ugyanaz!

Valaki írta korábban, hogy ha nem is jelölöd be a gamblinget, skrill-el belül valutaváltás után már engedi feltölteni az összeget skrillről a fogadóirodába. Én ezt nem próbáltam, szóval nem tudom megerősíteni. De az biztos, hogy ennek az átváltásnak költsége van.

Szerintem nem érdemes abból kiindulni mi volt az első napokban a hónapban, mert ugye a hónapváltás hétvégére esett, nyilván nem akkor élesítették a bankok a rendszereiket a korlátozásokra.

srácok, MKB-sként nem megy át az kártyás fizetés Netellerre (Wise-ról, ahol van €-m nem utal a Netellernek), Skrillen véglegesen deaktiválva a mailcímem, ilyenkor milyen lehetőség marad befizetésre?

akár jó Unibetre is az infó, de ha jól látom, kifogytam minden opcióból >:(

Idézetet írta: szomferi Dátum július 06, 2023, 14:17:57srácok, MKB-sként nem megy át az kártyás fizetés Netellerre (Wise-ról, ahol van €-m nem utal a Netellernek), Skrillen véglegesen deaktiválva a mailcímem, ilyenkor milyen lehetőség marad befizetésre?

akár jó Unibetre is az infó, de ha jól látom, kifogytam minden opcióból >:(
Idézetet írta: szomferi Dátum július 06, 2023, 14:17:57srácok, MKB-sként nem megy át az kártyás fizetés Netellerre (Wise-ról, ahol van €-m nem utal a Netellernek), Skrillen véglegesen deaktiválva a mailcímem, ilyenkor milyen lehetőség marad befizetésre?

akár jó Unibetre is az infó, de ha jól látom, kifogytam minden opcióból >:(

Banki utalás elvileg működik még a fogadóirodák felé.

Idézetet írta: rendeselek Dátum július 06, 2023, 10:29:06Tilos leírni a bank nevét? :)
Én ugyanannál a banknál próbáltam mastercard-al befizetni, és nem ment! Ebből kifolyólag a kifizetést már meg sem próbálom.
De hogy kiderítsem, hogy az kifizetés utalással ugyanennél a banknál működik-e, elindítottam. Az ugye sokkal több idő, mint a bankkártyára a visszatérítés. De amint lesz eredménye, mindenképp beszámolok itt róla!
Szia. Gond nélkül befizettem az imént otp-s mastercarddal bet365-re és 22bet-re is. Kifizetésre leszek kíváncsi ha eljutok odáig  :)

Idézetet írta: rendeselek Dátum július 06, 2023, 14:31:22Banki utalás elvileg működik még a fogadóirodák felé.

sajnos Unicreditnél nem látok ilyen opciót egyáltalán (Skrill, Neteller, Revolut és bankkártya van), bet365-nél pedig 40k a minimum összeg, az rohadt sok :bash:

Idézetet írta: szomferi Dátum július 06, 2023, 14:17:57srácok, MKB-sként nem megy át az kártyás fizetés Netellerre (Wise-ról, ahol van €-m nem utal a Netellernek), Skrillen véglegesen deaktiválva a mailcímem, ilyenkor milyen lehetőség marad befizetésre?

akár jó Unibetre is az infó, de ha jól látom, kifogytam minden opcióból >:(

Be sem tudsz lepni a skrillre?
Amugy a contact is reszen tudsz nekik irni ahol leirhatod hogy van szamlad de gond van az emaillel. Segiteni fognak.

#8683 július 06, 2023, 14:58:49, MessiÁs
Idézetet írta: rendeselek Dátum július 06, 2023, 12:04:07Tisztázzuk már ezt le rendesen kérlek!
Tehát skrillre nem tudsz befizetni egyáltalán, vagy csak úgy nem, hogy a gamling célra való felhasználás be van jelölve?
A kettő ugye nagyon nem ugyanaz!

Valaki írta korábban, hogy ha nem is jelölöd be a gamblinget, skrill-el belül valutaváltás után már engedi feltölteni az összeget skrillről a fogadóirodába. Én ezt nem próbáltam, szóval nem tudom megerősíteni. De az biztos, hogy ennek az átváltásnak költsége van.

Szerintem nem érdemes abból kiindulni mi volt az első napokban a hónapban, mert ugye a hónapváltás hétvégére esett, nyilván nem akkor élesítették a bankok a rendszereiket a korlátozásokra.

Ha nem tudok gamling cellal befizetni akkor hiaba tudok nem gamblinggel, a valutaoda vissza valtasnak oriasi koltsegei vannak.
404 fton veszi a skrill az eurot. Ha befizetek(valtok) 100kt az csak 249,4euro lesz.
Visszavaltva ez max 92k.

19 500 Ft-ot fizettem be Netellerre, de csak non gamblibgre kattintva engedte, így én is a váltás mellett maradtam. Az oda-vissza váltással 17 700 Ft maradt, ez így hatalmas bukta, nem éri meg.