bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


Idézetet írta: lazanyja Dátum szeptember 26, 2023, 14:26:15A küldött linkről lépj be, ne appból!
Nem kéri azt a szarságot már régóta a bet.

Te akkor a szerencsés emberek közé tartozol. Többektől hallottam, hogy érthetetlen módon nem kéri nekik a bet az authenticatort. Nekem azóta is, ahogy most is, el kell indítanom az authenticatort a fogadáshoz, ami pár óra alatt leszívja az akksit, és rohadt forró tőle a telefon. Emiatt eddig az appra kényszerültem, de most ugye már az se működik.

Csak tölt,tölt és tölt,de semmi...

De kéri az authenticatort nekem uj linkről is, sajnos .
Így nem lehet fogadni jelenleg.


Nálatok jó az oldal?
Esetleg egy linket kérhetek?
Köszi

Bet365 Skrill videos verifikacio.

Itt a skrill QA-ban leirjak hogy mi van ha egy merchant(bet365) kwr tovabbi verifikaciot a skrillnel.
Nem tudom hogy mukodni fog vagy sem de ez a hivatalos valaszuk.

https://www.skrill.com/en/support/question/36/i-need-to-complete-additional-verification-to-pay-online-what-should-i-do/


Van aki tud fogadni bet365 -ön jelenleg? Szeretnék rájönni, min múlik,

- hogy valakinek működik az authenticator és úgy fogad
- van akinek anélkül simán is megy a fogadás
- másnak miért nem lehet fogadni, úgy sem, hogy frisstett mindent hozzá???

Ötlet? :(

Idézetet írta: Titti7 Dátum szeptember 26, 2023, 19:41:51Van aki tud fogadni bet365 -ön jelenleg? Szeretnék rájönni, min múlik,
Én.
Simán.
Mi az az authenticator?

Nekem most ez működik és enged fogadni https://www.688365365.com/

Nekem se kéri az authenticatort

Nekem is működik, az auizé nálam sincs.

Viszont az új link se fog sokáig tartani, már fent van a listán

Nekem kéri! Milyen böngészőben vagytok? Én nekem chromeban is samsung internetben nem megy a fogadás, esetleg más böngészőben mehet?

Idézetet írta: Titti7 Dátum szeptember 26, 2023, 20:32:50Nekem kéri! Milyen böngészőben vagytok? Én nekem chromeban is samsung internetben nem megy a fogadás, esetleg más böngészőben mehet?
Idézetet írta: Titti7 Dátum szeptember 26, 2023, 20:32:50Nekem kéri! Milyen böngészőben vagytok? Én nekem chromeban is samsung internetben nem megy a fogadás, esetleg más böngészőben mehet?
Chrome. Digi net