bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Idézetet írta: precike123 Dátum szeptember 29, 2023, 13:33:42egyik accounton sem ajánlotta fel
Akkor ezért nincs.

Idézetet írta: Tamás1010 Dátum szeptember 29, 2023, 13:35:01Sziasztok!
Szeptember 16-án, és 17-én is utaltam ki pénzt a betről, azóta is várom...az élő chattel is beszéltem, ők a 10. munkanap után tudnak intézkedni, addig várnom kell, ma van a 10. nap.... (mivel 18-án hétfő délután indult el hivatalosan a tranzakció...)
Kezdek aggódni!
Másnál olvastam, hogy működik a kiutalás bankkártyára, az lenne a kérdésem, hogy milyen kártyánál működik? Nekem otp-s van...köszönök bármilyen reakciót :)
Nem kell aggódnod ,a pénz nem veszik el ,maximum visszaküldik a bet365 számládra,ha a bankos nem tudja fogadni. Egyébként OTP bankszámlára 2 nap alatt kiért a pénz a héten ( másik fogadótól tudom.)

Idézetet írta: precike123 Dátum szeptember 29, 2023, 13:33:42Még mindig nem értem, hogy lehet hogy egyeseknek van lehetőség skrilles befizetésre beten míg másnak nincsen. Eddig egyik accounton sem ajánlotta fel. :-\
Idézetet írta: precike123 Dátum szeptember 29, 2023, 13:33:42Még mindig nem értem, hogy lehet hogy egyeseknek van lehetőség skrilles befizetésre beten míg másnak nincsen. Eddig egyik accounton sem ajánlotta fel. :-\
. Talan mert tobb accot is hasznalsz ugyanarrol a geprol,iprol?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 29, 2023, 15:11:24. Talan mert tobb accot is hasznalsz ugyanarrol a geprol,iprol?

Nem használok több accountot ugyan arról a gépről és/vagy IP-ről.

Idézetet írta: csaba77_ Dátum szeptember 29, 2023, 14:11:25Nem kell aggódnod ,a pénz nem veszik el ,maximum visszaküldik a bet365 számládra,ha a bankos nem tudja fogadni. Egyébként OTP bankszámlára 2 nap alatt kiért a pénz a héten ( másik fogadótól tudom.)

Lehet 18-a körül még nem tudták fogadni, ha kicsit később utaltad volna lehet neked is megérkezett volna. Szerintemm, amint visszaérkezik betre újra meg próbálhatod, mert nekem is megérkezett már az ezen a héten indított banki kifizetés.

Sziasztok!
Engedjétek meg hogy megosszam veletek a történetemet. Nagyjából 8-9 éve játszok napi szinten a bet365nél. Ausztriában dolgozok szezonmunkán, vendéglátásban. A regisztrációm magyar, viszont befizetésre az Ausztriai bankszámlámat használtam hibátlanul, vagy paysafecardot,kifizetésre pedig a magyart. Soha semmi probléma nem volt eddig, ma reggelig. Korlátozták a számlámat minden előzmény nélkül, mivel nem Magyarországon használom az oldalt. Nem is tudnám, hisz az otthoni mobilnettel egyik oldalt se hozza be a korlátozások miatt. Az itteni internettel viszont hibátlanul működött az app amiből játszottam. Chaten beszéltem az ügyfélszolgálattal, azt mondták hogy ha Magyarországon leszek, keressem meg őket és újra használhatom a számlámat, addig viszont korlátozzák, a pénzt kikérhetem. Itt jön még egy kis csavar. Nyilván a hetekben a K&H nem fogadta a kifizetéseket, az itteni bank is múlt héten visszadobott egyet,pedig mint említettem a befizetéseket arról intéztem. A profilomban vastagon 6 számjegyű összegem van, nagyon nem szeretném ha kárba veszne, azt kizártnak is tartom.
Nagyon nagyon fárasztó már ez a huzavona ami történik a korlátozásokkal.
 Van esetleg valakinek tanácsa hogy mi tévő legyek? Novemberben megyek haza, várjak addig és keressem őket?

Üdv Peti

#8886 szeptember 29, 2023, 16:26:45, MessiÁs
Idézetet írta: HoopsPeti Dátum szeptember 29, 2023, 16:11:25Sziasztok!
Engedjétek meg hogy megosszam veletek a történetemet. Nagyjából 8-9 éve játszok napi szinten a bet365nél. Ausztriában dolgozok szezonmunkán, vendéglátásban. A regisztrációm magyar, viszont befizetésre az Ausztriai bankszámlámat használtam hibátlanul, vagy paysafecardot,kifizetésre pedig a magyart. Soha semmi probléma nem volt eddig, ma reggelig. Korlátozták a számlámat minden előzmény nélkül, mivel nem Magyarországon használom az oldalt. Nem is tudnám, hisz az otthoni mobilnettel egyik oldalt se hozza be a korlátozások miatt. Az itteni internettel viszont hibátlanul működött az app amiből játszottam. Chaten beszéltem az ügyfélszolgálattal, azt mondták hogy ha Magyarországon leszek, keressem meg őket és újra használhatom a számlámat, addig viszont korlátozzák, a pénzt kikérhetem. Itt jön még egy kis csavar. Nyilván a hetekben a K&H nem fogadta a kifizetéseket, az itteni bank is múlt héten visszadobott egyet,pedig mint említettem a befizetéseket arról intéztem. A profilomban vastagon 6 számjegyű összegem van, nagyon nem szeretném ha kárba veszne, azt kizártnak is tartom.
Nagyon nagyon fárasztó már ez a huzavona ami történik a korlátozásokkal.
 Van esetleg valakinek tanácsa hogy mi tévő legyek? Novemberben megyek haza, várjak addig és keressem őket?

Üdv Peti


Ha picit visszaolvastal volna lathatnad hogy ujra mukodik a kifizetes bankszamlara.

Ausztriabol hasznalj magyar ipt ado mobilnetet. Biztos lehetseges mondjuk a Telekomnal venni valami sticket vagy valamit amit hasznalhatsz kulfoldon de magyar ipd lesz.
Az en mobilnetem a telomon pl 20gigat ad euban felhasznalhato keretre. Es igy akkor hasznalj alternativ linket. Mindig lesz mukodo.

Bar ez utobbi a helyadatok miatt lehet nem mukodne mert latnak hogy Ausztriaban vagy. Az ipd magyar lenne, a gps meg Ausztriat mutatna.


Egy masik opcio hogy szerezz egy osztrak cimet.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 29, 2023, 16:21:07Ha picit visszaolvastal volna lathatnad hogy ujra mukodik a kifizetes bankszamlara.

Ausztriabol hasznalj magyar ipt ado mobilnetet. Biztos lehetseges mondjuk a Telekomnal venni valami sticket vagy valamit amit hasznalhatsz kulfoldon de magyar ipd lesz.
Az en mobilnetem a telomon pl 20gigat ad euban felhasznalhato keretre. Es igy akkor hasznalj alternativ linket. Mindig lesz mukodo.

Bar ez utobbi a helyadatok miatt lehet nem mukodne mert latnak hogy Ausztriaban vagy. Az ipd magyar lenne, a gps meg Ausztriat mutatna.


Egy masik opcio hogy szerezz egy osztrak cimet.

Köszi a választ. Osztrák címem a munka miatt nyilván van, de ez csak nebenwohnsitz, a fő lakcímem magyar.

Idézetet írta: Tamás1010 Dátum szeptember 29, 2023, 13:35:01Sziasztok!
Szeptember 16-án, és 17-én is utaltam ki pénzt a betről, azóta is várom...az élő chattel is beszéltem, ők a 10. munkanap után tudnak intézkedni, addig várnom kell, ma van a 10. nap.... (mivel 18-án hétfő délután indult el hivatalosan a tranzakció...)
Kezdek aggódni!
Másnál olvastam, hogy működik a kiutalás bankkártyára, az lenne a kérdésem, hogy milyen kártyánál működik? Nekem otp-s van...köszönök bármilyen reakciót :)

Skrillre talán másfél óra alatt kifizettek pár napja. Bankszámlára is napon belül, bár azt kb. másfél éve használtam utoljára, mert azóta Revolutos bankszámlára sem fizetnek ki.

Idézetet írta: HoopsPeti Dátum szeptember 29, 2023, 16:45:08Köszi a választ. Osztrák címem a munka miatt nyilván van, de ez csak nebenwohnsitz, a fő lakcímem magyar.

Ha tudod igazolni akkor mindenkepp az a legegyszerubb. Szolsz nekik hogy kint elsz, megvaltozott a lakcimed, igazolod es nem fognak csesztetni.
Ha hazajossz akkor meg hasznalod itthon, max szolsz nekik hogy latogatoban vagy, de tovabbra is kint elsz.

Idézetet írta: HoopsPeti Dátum szeptember 29, 2023, 16:45:08Köszi a választ. Osztrák címem a munka miatt nyilván van, de ez csak nebenwohnsitz, a fő lakcímem magyar.

A bet365 jelen van az osztrák piacon? Most így hirtelen nem ugrik be. Unibet tudom, hogy onnan kivonult.

Én inkább erre szavaznék, mint "problémájuk".

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 29, 2023, 17:25:32A bet365 jelen van az osztrák piacon? Most így hirtelen nem ugrik be. Unibet tudom, hogy onnan kivonult.

Én inkább erre szavaznék, mint "problémájuk".
Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 29, 2023, 17:25:32A bet365 jelen van az osztrák piacon? Most így hirtelen nem ugrik be. Unibet tudom, hogy onnan kivonult.

Én inkább erre szavaznék, mint "problémájuk".

Ha nem lenne akkor osztrak iprol be se tudna jelentkezni, nem?

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 29, 2023, 17:25:32A bet365 jelen van az osztrák piacon? Most így hirtelen nem ugrik be. Unibet tudom, hogy onnan kivonult.

Én inkább erre szavaznék, mint "problémájuk".

Köszi a választ Neked is. Hirtelen én sem tudom pontosan. De ma reggelig eddig sohasem volt ezzel probléma. Szóval akkor az összeget is valószínűleg az otthoni számlára éri meg kísérni igaz? Azt használtam eddig is a kifizetésre, befizetésre pedig paysafe vagy az osztrák Mastercard.

Idézetet írta: HoopsPeti Dátum szeptember 29, 2023, 17:57:02Köszi a választ Neked is. Hirtelen én sem tudom pontosan. De ma reggelig eddig sohasem volt ezzel probléma. Szóval akkor az összeget is valószínűleg az otthoni számlára éri meg kísérni igaz? Azt használtam eddig is a kifizetésre, befizetésre pedig paysafe vagy az osztrák Mastercard.

Ha van magyar bankszámlád, akkor igen, oda.

A K&H-ról viszont tudni kell, hogy nem volt egy gambling barát még az idei húzavona előtt sem.

Kinek milyen összegű élő fogadási ajánlata érkezett a holnapi MTK-Ferencváros meccsre?