bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Idézetet írta: christmas9301 Dátum október 05, 2023, 10:05:11Nyilván az éppen aktuálisat megtalálom ami épp működik, de azt hittem van valami módszer arra, hogy olyat meg lehessen találni ami még nem szerepel a fórumokban.

Szabadságra akartok menni ott felügyeletnél, ezért előre dolgoznátok? ;D

Csak viccelek.

Idézetet írta: christmas9301 Dátum október 05, 2023, 10:05:11Nyilván az éppen aktuálisat megtalálom ami épp működik, de azt hittem van valami módszer arra, hogy olyat meg lehessen találni ami még nem szerepel a fórumokban.

Mindig az aktuális a lényeges, azt meg itt megtalálod, nem?  ;)

Egy kisebb átutalás fejében bárkinek elárulom a Unibet következő alternatív linkjének a valószínű címét  ;) 

Sziasztok!
A 2023. szeptember 18-án kiutalt pénzem, 3 kiló...még mindig úton van! Már Rex felügyelő is nyomoz utána  ;D
De azt ígérték, hogy vissza kerül a számlámra a gempa, kb 2 hét. szeptember 22-től számolva.
Viszont ami pozitív, hogy tegnap este is utaltam ki, az ma délelőtt már megérkezett  :)

nekem a 365488 is meghalt most :(

Már megint semmi....



Miért nem használtok applikációt? Az az esetek nagy százalékában simám megy, néha van egy kis megakadás, gondolom akkor amikor megy a tiltogatás, de nem kell nap mint nap újabb és újabb linkeket vadászgatni.  :great:

Vodafone mobilnettel nem megy,yettel jó

Idézetet írta: riverside Dátum október 05, 2023, 14:42:02Miért nem használtok applikációt? Az az esetek nagy százalékában simám megy, néha van egy kis megakadás, gondolom akkor amikor megy a tiltogatás, de nem kell nap mint nap újabb és újabb linkeket vadászgatni.  :great:
Az appot mindig az aktualis uj oldalrol kell letolteni, nekem csak ugy mukodik. Eppen most az sem ...

Idézetet írta: Titti7 Dátum október 05, 2023, 14:44:43Az appot mindig az aktualis uj oldalrol kell letolteni, nekem csak ugy mukodik. Eppen most az sem ...
Így van

Idézetet írta: Titti7 Dátum október 05, 2023, 14:44:43Az appot mindig az aktualis uj oldalrol kell letolteni, nekem csak ugy mukodik. Eppen most az sem ...

Nekem minden nap megy az app, hozzá nem kellett nyúlnom még.  :great: 

A szolgáltatókon is múlik, hogy milyen hamar hajták végre a rendeletet és mikor blokkolják le az adott domaint. Ezért fordulhat elő, hogy egyes szolgáltatóknál még él a link, másiknál meg már nem.

Idézetet írta: riverside Dátum október 05, 2023, 14:53:34Nekem minden nap megy az app, hozzá nem kellett nyúlnom még.  :great: 

szintén, csak egy kis kimaradás van, aztán újra megjavult az app, Telekom.