bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Sajnos igen, már több mint fél órája. :(

Nalam az egesz bet365 meg van makkanva.. :)

Idézetet írta: rendeselek Dátum október 31, 2023, 10:19:24https://www.365519365.com/#/HO/

Csak egyet kérek, ne tartsátok titokban, ossza mindenki, a lehető legtöbb felületen!

itt a cégnél cseh internet van:



Idézetet írta: precike123 Dátum október 31, 2023, 11:19:32Esetleg sikerülte valakinek megoldani, hogy az authenticator végigvigye az azonosítást?
nem ,sajnos

Teljes halál ez az authenticator, meg a bet app.. Sehogy se lehet megoldani hogy tudjak fogadni. Supporttal való fél - háromnegyed órányi beszélgetés sem megy semmire, mert ők is sajnos csak ugyanazt tudják írni.(gyorsítótárak törlése, helymeghatározás stb stb.) Nálatok is ugyan ez a helyzet?

Idézetet írta: parich7 Dátum október 31, 2023, 19:48:05Teljes halál ez az authenticator, meg a bet app.. Sehogy se lehet megoldani hogy tudjak fogadni. Supporttal való fél - háromnegyed órányi beszélgetés sem megy semmire, mert ők is sajnos csak ugyanazt tudják írni.(gyorsítótárak törlése, helymeghatározás stb stb.) Nálatok is ugyan ez a helyzet?

Ugyanez a problémám, hiába írtam meg nekik már első nap, hogy az IP-cím, amire az authenticator és az app csatlakozna le van tiltva, amíg ezeket nem rakják át más címre addig nem fognak tudni az emberek fogadni.

De hiába váltottam velük legalább 5 levelet, nem tudják megérteni.

Kitalálták a világon egyedüliként ezt az app vagy authenticator baromságot, miközben amúgy is helymeghatározást kér a weboldal, szóval simán meg tudják határozni, hogy melyik országból lépek be..

És a legnagyobb vicc az az, hogy vannak olyan accountok, amik nem kérik egyiketse (ismerősöm átjött, belépett a telefonomon a számlájába és minden nélkül megy a fogadás) Akkor meg mi értelme az egész authenticatornak?


#9172 október 31, 2023, 20:54:39, parich7
Vicc az egész.. Ki tudja hogy mikor fogják ezt az IP címet is megváltoztatni. Az egyik ismerősömnek ugyanúgy nem kér semmit, így ezért is döntöttem úgy, hogy visszatérek most a bet-re és még csak fogadást se tudok tenni és ott áll a pénzem.

Idézetet írta: tomika1 Dátum október 31, 2023, 20:33:28Ugyanez a problémám, hiába írtam meg nekik már első nap, hogy az IP-cím, amire az authenticator és az app csatlakozna le van tiltva, amíg ezeket nem rakják át más címre addig nem fognak tudni az emberek fogadni.

De hiába váltottam velük legalább 5 levelet, nem tudják megérteni.

Kitalálták a világon egyedüliként ezt az app vagy authenticator baromságot, miközben amúgy is helymeghatározást kér a weboldal, szóval simán meg tudják határozni, hogy melyik országból lépek be..

És a legnagyobb vicc az az, hogy vannak olyan accountok, amik nem kérik egyiketse (ismerősöm átjött, belépett a telefonomon a számlájába és minden nélkül megy a fogadás) Akkor meg mi értelme az egész authenticatornak?



Vicc az egész.. Ki tudja hogy mikor fogják ezt az IP címet is megváltoztatni. Az egyik ismerősömnek ugyanúgy nem kér semmit, így ezért is döntöttem úgy, hogy visszatérek most a bet-re és még csak fogadást se tudok tenni és ott áll a pénzem.

Az összes beállításnál a telefonon engedélyezni kell a helymeghatározást: app, autohenitractor,böngésző ha az egyiknél is hiányzik nem fog működni

Idézetet írta: Larsson Dátum október 31, 2023, 21:30:06Az összes beállításnál a telefonon engedélyezni kell a helymeghatározást: app, autohenitractor,böngésző ha az egyiknél is hiányzik nem fog működni

Ilyen egyszerű dolgokra szerintem mindenki gondolt, de az appok is jelzik, ha nincs bekapcsolva és a support is mindig ezzel kezdi.

Idézetet írta: Larsson Dátum október 31, 2023, 21:30:06Az összes beállításnál a telefonon engedélyezni kell a helymeghatározást: app, autohenitractor,böngésző ha az egyiknél is hiányzik nem fog működni

Mindenhol engedélyeztem,külön lecsekkoltam mindegyiket alaposan. Sajna úgy sem jó. Neked működik?

Nem értek hozzá, nem is tudom ezen múlik-e, nekem azóta nem kéri a Authenticatort, mióta lecseréltem a fogadós mobilomat egy 2017-es Samsung Galaxy J5-re.

Azért kellett a csere, mert előtte iphone volt, és androidos teló kell, hogy böngészőből tudja küldeni az értesítőt gólról, lapról, szögletről.

Most nem kér semmit, én Digis vagyok, de a munkahelyen se, haveroknál se, tehát nem a szolgáltatón múlik sztm, bár nem értek hozzá.

Sziasztok!
Kezdem megunni ezt a szenvedést ami a bet365 kapcsán megy itthon, úgyhogy bár évekig jól elvoltam vele, inkább kivenném a felgyűlt pénzemet. Mikor utoljára kértem kifizetést (kb. fél éve), még simán ment bankkártyára, most látom hogy az már nincs. Csak utalással lehet jelenleg kifizettetni a pénzt? Ha igen, ott a "Bankfiók címe" résznél a bankom (OTP) hivatalos, központi címére kíváncsiak? Köszi előre is!

Idézetet írta: Benedek0228 Dátum november 01, 2023, 07:06:03Nem értek hozzá, nem is tudom ezen múlik-e, nekem azóta nem kéri a Authenticatort, mióta lecseréltem a fogadós mobilomat egy 2017-es Samsung Galaxy J5-re.

Azért kellett a csere, mert előtte iphone volt, és androidos teló kell, hogy böngészőből tudja küldeni az értesítőt gólról, lapról, szögletről.

Most nem kér semmit, én Digis vagyok, de a munkahelyen se, haveroknál se, tehát nem a szolgáltatón múlik sztm, bár nem értek hozzá.

És próbáltad azóta másik telefonon?