bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Felnőtt korúvá váló dollár alapú számlámmal búcsúzom a bet365-től!

Szerintem legjobb irodák egyike voltál, majd azért gyere vissza egyszer!

Pazar. Korrekt tájékoztatás. 09.12. óta nem került hozzám a kifizetésem. Valószínűleg már nem is fogom tudni elintézni. Úgy húzták az időt, ahogy csak tudták. Valószínűleg az a döntés, hogy ki vonulnak, már megszületett egy ideje. Nagyon inkorrektnek tartom.

Idézetet írta: andi0422 Dátum november 17, 2023, 08:42:18Pazar. Korrekt tájékoztatás. 09.12. óta nem került hozzám a kifizetésem. Valószínűleg már nem is fogom tudni elintézni. Úgy húzták az időt, ahogy csak tudták. Valószínűleg az a döntés, hogy ki vonulnak, már megszületett egy ideje. Nagyon inkorrektnek tartom.

De ha minden hozzád elérhető banki útvonallal baszakszik a kormány, akkor mit tehet az iroda? Orbán Viktornak jelezd a gondot, mert ő nem hagyja, hogy a pénzedhez juss.

Idézetet írta: andi0422 Dátum november 17, 2023, 08:42:18Pazar. Korrekt tájékoztatás. 09.12. óta nem került hozzám a kifizetésem. Valószínűleg már nem is fogom tudni elintézni. Úgy húzták az időt, ahogy csak tudták. Valószínűleg az a döntés, hogy ki vonulnak, már megszületett egy ideje. Nagyon inkorrektnek tartom.
emailben es chatben lehet nekik irni most is es a jovoben is. A penzed nem fog elveszni.

Idézetet írta: andi0422 Dátum november 17, 2023, 08:42:18Pazar. Korrekt tájékoztatás. 09.12. óta nem került hozzám a kifizetésem. Valószínűleg már nem is fogom tudni elintézni. Úgy húzták az időt, ahogy csak tudták. Valószínűleg az a döntés, hogy ki vonulnak, már megszületett egy ideje. Nagyon inkorrektnek tartom.

Kedves Andi,

Neked is beadta a banki alkalmazott, hogy nem látja a pénzed? Elhitted neki? Kár volt.

Semmi konkrétumot nem írsz, amiből többet megtudhatnánk, hogy mi is történt.

Garantálom, hogy a szerencsejáték piacon a bet365 irodánál megbízhatóbb irodát nem találsz, talán még az oroszok ilyenek (ja, nem).

Idézetet írta: TiB Dátum november 17, 2023, 08:25:03Felnőtt korúvá váló dollár alapú számlámmal búcsúzom a bet365-től!

Szerintem legjobb irodák egyike voltál, majd azért gyere vissza egyszer!
Az én számlám is már túl volt a szalagavatón... nem emlékszem pontosan mikor nyitottam de valahogy az uniós csatlakozás után épp azért EUR alapon mert akkor nagyon ment a duma hogy csatlakozunk az euró övezethez is.
az évek alatt több irodában volt számlám (és több időszakban egyáltalán nem is fogadtam) de ellenben a többi ad-hoc irodával valamiért a bet365 irodához mindig visszatértem ... bízom benne még lesz esélyem a jövőben is visszatérni ide.

Ausztriából,Szlovákiából,Német ottani tartozkodással lehet majd regisztrálni,játszani ?

Idézetet írta: Larsson Dátum november 17, 2023, 09:41:01Ausztriából,Szlovákiából,Német ottani tartozkodással lehet majd regisztrálni,játszani ?
Igen. Ha tudsz igazolni egy ottani lakcimet es onnan jatszol.


azért az milyen, hogy erről a hírről egy regisztrált játékos innen értesül, és nem pedig az iroda hivatalos tájékoztatása által....

Sajnálom, jó haver volt. Lemegyek a játszótérre, lepacsizok másokkal. Ennél nagyobb bajom sose legyen.  :great:

Idézetet írta: riverside Dátum november 17, 2023, 10:07:54Sajnálom, jó haver volt. Lemegyek a játszótérre, lepacsizok másokkal. Ennél nagyobb bajom sose legyen.  :great:

Jó ez oké, de azért minőség volt, minden téren. Ne legyél már ennyire tippmixes ;D

Idézetet írta: Milán Dátum november 17, 2023, 09:12:30Kedves Andi,

Neked is beadta a banki alkalmazott, hogy nem látja a pénzed? Elhitted neki? Kár volt.

Semmi konkrétumot nem írsz, amiből többet megtudhatnánk, hogy mi is történt.

Garantálom, hogy a szerencsejáték piacon a bet365 irodánál megbízhatóbb irodát nem találsz, talán még az oroszok ilyenek (ja, nem).
Nem érkezett meg a pénz. Nem a banki alkalmazott nem látja, hanem én! 2 hónap után! bekérték a bankszámlakivonatomat, most arra várok, hogy valaki megnézze és belássa, hogy nincs beérkező tétel. A bet support sem mond semmit, csak annyit, hogy ők elküldték. Elvileg utalásnál, 10 nap múlva, ha nem kapom meg, akkor tudnak nyomkövetést indítani! Ez a 10 nap már sokszor lejárt! A bet-nél sincs, banknál sincs, nálam sincs az összeg! Nem tudom, mi tehetnék még, mert mindenki a másikra mutogat én meg várjak! Csak az időből futok ki!

Idézetet írta: andi0422 Dátum november 17, 2023, 10:12:03Nem érkezett meg a pénz. Nem a banki alkalmazott nem látja, hanem én! 2 hónap után! bekérték a bankszámlakivonatomat, most arra várok, hogy valaki megnézze és belássa, hogy nincs beérkező tétel. A bet support sem mond semmit, csak annyit, hogy ők elküldték. Elvileg utalásnál, 10 nap múlva, ha nem kapom meg, akkor tudnak nyomkövetést indítani! Ez a 10 nap már sokszor lejárt! A bet-nél sincs, banknál sincs, nálam sincs az összeg! Nem tudom, mi tehetnék még, mert mindenki a másikra mutogat én meg várjak! Csak az időből futok ki!

Nem futsz ki semmilyen idobol mert az ugyintezes es a kifizetes januarban es utana is mukodni fog. Belepni nem fogsz tudni, jatszani nem fogsz tudni de emailt irni nekik igen.

Idézetet írta: TiB Dátum november 17, 2023, 10:10:49Jó ez oké, de azért minőség volt, minden téren. Ne legyél már ennyire tippmixes ;D

;D  ;D  ;D
Uni, 22, Mix, Vegas, nem vagyok egypártrendszeres, ne aggódj.  :great: