bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Idézetet írta: Proxyi Dátum november 17, 2023, 12:53:27Nem biztos, hogy megélem, de én úgy gondolom, hogy Viktor után egy elég káoszos időszak lesz. Van Rogán, van Szíjjártó és Lázár, akik nagyobb befolyással rendelkeznek és korban is hasonlóak, de nem olyan tekintélyesek, mint királyunk, nem fog behódolni mindenki egy ember alá, és nem is fogja tudni egyikük sem úgy összefogni a szálakat, mint ő.
És mivel minden Fideszes kiskirályok kezében van már most is, adott lesz egy jó kis középkori földesúri marakodás a vármegyékben.

Persze lehet, hogy addig megszületik egy új Messiás majd.

@Proxyi de naaaaa  ::) , @MessiÁs unk már van  ;D

Idézetet írta: Proxyi Dátum november 17, 2023, 12:53:27Nem biztos, hogy megélem, de én úgy gondolom, hogy Viktor után egy elég káoszos időszak lesz. Van Rogán, van Szíjjártó és Lázár, akik nagyobb befolyással rendelkeznek és korban is hasonlóak, de nem olyan tekintélyesek, mint királyunk, nem fog behódolni mindenki egy ember alá, és nem is fogja tudni egyikük sem úgy összefogni a szálakat, mint ő.
És mivel minden Fideszes kiskirályok kezében van már most is, adott lesz egy jó kis középkori földesúri marakodás a vármegyékben.

Persze lehet, hogy addig megszületik egy új Messiás majd.

Igen, abszolút benne van ez is, hogy az a fajta személyi kultusz, ami Orbán körül van, az nem lesz meg Szijjártó, Lázár vagy Rogán esetében, ráadásul közülük messze Lázár a leginkább alkalmas a vezetésre, viszont egyiküknek sincsen "tábora", így nem biztos, hogy elfogadják őket és ahogyan írtad, jöhet a marakodás.

@MessiÁs már készen áll, megérkezett!

Idézetet írta: andi0422 Dátum november 17, 2023, 10:12:03Nem érkezett meg a pénz. Nem a banki alkalmazott nem látja, hanem én! 2 hónap után! bekérték a bankszámlakivonatomat, most arra várok, hogy valaki megnézze és belássa, hogy nincs beérkező tétel. A bet support sem mond semmit, csak annyit, hogy ők elküldték. Elvileg utalásnál, 10 nap múlva, ha nem kapom meg, akkor tudnak nyomkövetést indítani! Ez a 10 nap már sokszor lejárt! A bet-nél sincs, banknál sincs, nálam sincs az összeg! Nem tudom, mi tehetnék még, mert mindenki a másikra mutogat én meg várjak! Csak az időből futok ki!

Hosszú távon is kiutalják, e-mailt lehet írni nekik, ahogy a többiek is jelezték már itt.

#9273 november 17, 2023, 13:27:16, MessiÁs
Gyerekek, belolem egy is sok.. ;D
Ne akarjatok meg egyet.

Játszatok, fogadjatok, amíg lehet, még van két és fél nap, majd sírunk közösen hétfőn   :'(

Átmeneti állapot ez, én úgy gondolom 1 éven belül visszatér a Bet365! Optimizmus.... :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 17, 2023, 13:39:30Játszatok, fogadjatok, amíg lehet, még van két és fél nap, majd sírunk közösen hétfőn   :'(


Én az egész bankrollt feltoltam 4 mai Euro2024 meccsre. Ha jön, kivesz :ok: , ha nem, odavesz. :noway:

Vagy csak egy aprilis elsejei trefa volt? Eltunt a hir.

Mondjatok hogy vicc volt. ::)

Idézetet írta: Assassin Dátum november 17, 2023, 08:20:56Sajnálom a dolgot, de csodálkozom is erősen: néhány hete volt, hogy 50.000 ft-os (!) 100%-os befizetési bónuszt adtak. Mi értelme volt ennek, ha már akkor is a kivonulást fontolgatták? Vagy ennyire hirtelen elhatározásról lenne szó?

Szerintem szondázták a piacot, hogy hány játékos mozdul meg egy ekkora bónuszra.
Ugye nem tudhatták, hogy hányan tudják kijátszani a blokkolást az éppen inaktív játékosok közül, de ezek szerint túl kevesen ugrottunk rá az igazán könnyű pénzre.

De még a múlt hét végén is volt nb1-es fogadásfokozó, extrém jó szorzóval, ami meg nagyon magyar piacra szánt termék...
Szóval ez elég friss döntés lehet.


Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 17, 2023, 13:58:15Vagy csak egy aprilis elsejei trefa volt? Eltunt a hir.

Mondjatok hogy vicc volt. ::)
Azt kérték töröljük a hírt. Mindezt azután, hogy tegnap este küldték ki ezt a szerintük bizalmas infót. Nem tudom ki a hülye itt, mi vagy ők.

Próbáltam új számlát nyitni de Magyarországról ne m fogad ügyfelet , úgy hogy van alapja sajnos

Működésünk felülvizsgálatát követően sajnálattal tájékoztatjuk, hogy 2023. november 20-val felfüggesztjük az Ön országának lakosai számára nyújtott szolgáltatásainkat.
 
Minden olyan fogadás, amely még nem került rendezésre az említett dátumig, érvényben marad, és azokat a szokásos módon rendezzük, a nyereményeket pedig a számláján írjuk jóvá. A Felvehető most funkció nem lesz elérhető a fogadásoknál 2023. november 20. után.
 
Továbbra is be tud jelentkezni számlájába és kezdeményezhet kifizetést 2023. december 4-ig. Az említett dátum után már nem fog tudni hozzáférni a számlájához és velünk kell kapcsolatba lépnie, hogy kifizetést indíthasson.
 
Az okozott kellemetlenségekért elnézését kérjük.
 
Üdvözlettel:
A bet365 csapata

Mindent egybevéve: az komolytalan lenne tőlük, ha csak egyik napról a másikra kivonulnának, mint a Winmasters, akik kb. szóltak, hogy holnapra mindenki tűnjön el tőlük, mert elmennek. Ennyi erőfeszítés után (blokkolt oldalak más linken újranyitása, befizetések "segítése" stb.) minimum elvárható lenne, hogy legalább egy belső üzenetben tájékoztassanak, eddig azt sem tették. Persze attól még lehet tényleg elmennek, de vehetnének érzékenyebb búcsút.

Astropay-ről hogyan lehet kifizetést kérni a bankszámlára? Azért kérdezem, mert elvileg a bankkártyára való közvetlen utalás jelenleg nem lehetséges a bet365-ről.

Hát akkor ez ennyi volt.