bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 27 vendég van a témában


Nálam maradt függőben a hosszútávú.

azt irja számláján korlátozás vezettünk be, nektek is ezt az üzenetet dobja fel?

Idézetet írta: Larsson Dátum november 20, 2023, 14:08:39azt irja számláján korlátozás vezettünk be, nektek is ezt az üzenetet dobja fel?

igen

Idézetet írta: tomika1 Dátum november 20, 2023, 13:57:19Már nem fogad bet365 több tétet, nekem az esti kazahsztán meccsre tett fogadásomat érvénytelenítette, szóval szerintem minden függőben levő fogadás (rövid vagy hosszútávú) is érvénytelenítésre került.

Ennyi volt, bye-bye bet365


Nálam az összes ma megtett fogadás továbbra is függőben maradt, még cashout opció is van, bár azt nem tudom, működik-e.

"Korlátozásokat vezettünk be a számláján" :(

Hmm, nincs bet365. Fura.

Idézetet írta: Larsson Dátum november 20, 2023, 14:08:39azt irja számláján korlátozás vezettünk be, nektek is ezt az üzenetet dobja fel?

Igen. Most akartam fogadni a hétvégi bajnokikra, ezt a szöveget dobja fel nekem is

régi számlákat valószinú be lehet zárni és ujra regisztrálni külföldről aki akar,tud

Már én nem is találok linket, teljesen eltűnt az oldal és még az eredmények alkalmazásban is csak az Unibet fogadási lehetőségek jelennek meg. Hiányozni fog....ez volt a legátláthatóbb oldal, legjobb ügyfélszolgálattal és legtöbb fogadási lehetőséggel....

Van még link azért, nosztalgiázni, pénzt kivenni.

Idézetet írta: TiB Dátum november 20, 2023, 15:28:07Van még link azért, nosztalgiázni, pénzt kivenni.

Köszi szépen. Igen, nosztalgiázni jó lesz.

Viszont egyelore a streamek mennek, azokat lehet nezni.

Ez sportkedvelokent nagy plusz, foleg teniszben ha erdekelt valami nagyon jo volt ott nezni, de akar mas sportoknal is.

Ez az orom az uromben.

Hellosztok nincs semmi meg oldas hogy menyjen oldal tovább esetleg vpn vagy valami újra regisztrálás? Vagy ezt engedjük csak így 20 év uttan 1 hét alatt le lépjenek? Orszag ellen fel kéne lépni

Semmilyen vpn nem segit. Magyar lakcimmel nem fogsz tudni jatszani..

Csak ha kikoltozol egy olyan orszagba ahol jelen vannak es abban az orszagban igazolsz egy lakcimet.

December 4.e utan bezarjak a szamlakat, nem lehet majd belepni. Ha ki akarod nyitni akkor ahogy fentebb irtam irni kell nekik hogy mondjuk Ausztriaban elsz innentol. Kerni fognak egy uj lakcimigazolast es utana jatszhatsz.

#9433 november 21, 2023, 03:19:33, ZTE88
Ez az első nap bet365 nélkül. Nekem nagyon hiányozni fog ez az iroda, mert napi rutinná vált a böngészése, még ha nem is fogadtam mindnennap. Emlékszem még a gamebookers, unibet, betfair után regisztráltam ide sokadik opciónak, eleinte nem is tetszett a paneljük, de a kis naptár meg az útmutató még ma is megvan, amit postán küldtek. Az elején sokáig veszteséges voltam és hosszú évekbe és kemény tanulópénzbe került, mire kialakítottam egy nyerő startégiát, ami a mindennapi megélhetéshez is komolyan hozzásegített, különösen a Covid alatt ráálltam az e-kosár fogadásokra, amiből a nyereményeim nagy része származott, illetve az egész játékomat a bet365 élő fogadásokhoz adaptáltam, különösen alternatív kosár team total, szöglet fogadásokra gondolok, de a Covid alatt még az asztalitenisz fogadásokban is megtaláltam az értéket. Most ezzel a kivonulással gyakorlatilag nem kicsit vágtak gallyra mentálisan. mert az egész játékstratégiámat a bet365-re fejlesztettem ki és jelenleg nincs egy olyan alternatíva, ami hosszú távon erre újra megbízható megoldást adhatna. A 22bet és társai talán rövidebb ideig működhetnek, mert kínálatban még verik is talán a bet365-öt, de megbízhatósaágban szerintem még Makó Jeruzsálem kategóriáról beszélünk. Jelen pillanatban még ötletem sincs, hogy hogyan fogom pótolni a havi szinten kiesett bevételt, ami nagyon fontos kiegészítés volt a számlák befizetéséhez és az egyéb költségekhez......

Már a bankkártyás befizetések tiltásánál volt egy rossz előérzetem, hogy ezek ki fognak vonulni, mert addig b..tatják őket. Nem tudom, hogy miért fájt a kormánynak, ha ez a szűk néhány tízezres fogadói/pókeres réteg az irodáktól hazahúzott nyereményével a hazai vásárlóerőt is javítja, ha itthon költi el a nyereményt.....

Sajnos sokan közülünk talán túlságosan is alábecsülték a kormányt és azt hittük ezt is el lehet bliccelni, mint a 10 évvel ezelőtti blokkolásokat. Hát ez rohadt nagy tévedés volt és jó úton haladunk egy elkorcsosult türkmenisztáni, kínai. orosz modell felé és a Fidesz pont azzá válik, ami ellen anno létrejött, vagy lehet, hogy sose volt más.....

A lényegen mindez nem változtat, elüldözték a kenyérkeresésben is segítő pékséget és most lehet menni az állami menzára ahol a haverok cégei kereshetnek újra milliárdokat a karámba visszaterelt bárányok megnyírásával.

Szóval mostanában a bet365 volt talán az egyik stabil, jó pont az életemben, "kösz szépen" köcsögök, hogy ezt is elvettétek, de feladni nem fogom soha. Na megyek és beízzitom a 22betet!



Tud valaki hasonlÓ oldalt ahol stramelnek nfl,nba,tenisz meg foci meccseket is?