bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában



Sziasztok írtam velük angolul és azt mondták lehet majd adnak alternatív felhasználó nevet ok meg jelszót és csak kriptoval lehet majd be fizetni ezen gondolkoznak persze ez titokban 

Idézetet írta: laci999 Dátum december 02, 2023, 05:22:21Sziasztok írtam velük angolul és azt mondták lehet majd adnak alternatív felhasználó nevet ok meg jelszót és csak kriptoval lehet majd be fizetni ezen gondolkoznak persze ez titokban 
Ne terjessz álhíreket.

Idézetet írta: laci999 Dátum december 02, 2023, 05:22:21Sziasztok írtam velük angolul és azt mondták lehet majd adnak alternatív felhasználó nevet ok meg jelszót és csak kriptoval lehet majd be fizetni ezen gondolkoznak persze ez titokban 

Én orbánul írtam velük, nekem nem mondtak semmi ilyesmit

Idézetet írta: laci999 Dátum december 02, 2023, 05:22:21Sziasztok írtam velük angolul és azt mondták lehet majd adnak alternatív felhasználó nevet ok meg jelszót és csak kriptoval lehet majd be fizetni ezen gondolkoznak persze ez titokban 


Angol ügyfélszolgálattal beszéltél? mert ők nagyobb hatáskörrel rendelkeznek és joban rálátnak a dollgokra, lehet dolgoznak valamin! Néztem pl Szlovákiában is volt,hogy kivonultak egy kis időre de mivel az unió nekik adot igazat most ott vannak Szlovákiában

Csak hogy tisztázzunk bizonyos dolgokat:

1. ügyfélszolgálat soha nem fog belső infókat megosztani, angolul sem.
2. a bet365 nem kriptos iroda.
3. ha titkos infó lenne, akkor nem osztanák meg.
4. még a perekről sem adnak infót, nem hogy ilyesmiről.

Isten örizen nem osztok meg allhireket akkor átvertek valami csaló bocsánat csak meg osztottam biztos szerintem is tárgyalnak úgy mint Szlovákiában is volt és hamarosan ki találnak valamit és vissza jönek mert nekik se jo ez a helyzet minden honal kivonulás mindig van b terv kis kapu mindenki ezt jatsza a világban a kis kapukat sok per meg csak jó lehet

Felfüggesztés az átmeneti nem végleges szerintem ez jó hír 22 bet igen sajnos sokat csal hiába van kapura lövés szabálytalanság fogadas is

#9548 december 02, 2023, 14:57:56, vmlinuz
" ha úgy döntöttünk, hogy kripto valutás felhasználói fiókot szeretnék létrehozni." Lehet nem mond hülyeséet


(reklám törölve)



Idézetet írta: Larsson Dátum december 02, 2023, 14:06:55" ha úgy döntöttünk, hogy kripto valutás felhasználói fiókot szeretnék létrehozni." Lehet nem mond hülyeséet


(reklám törölve)



Ha te egy automata forditassal készült spam weboldalnak hiszel, akkor nincs hozzafuznivalonk.

rendebn van de mondjuk a skrillnél már van Bitcoin! Csak játszunk el a gondolattal mi lenne hogy lehetne

Sziasztok! Még ti is betudtok lépni a fiókotokba? 😃

Valójában nem is vonultak ki, csak átverték a magyar államot.

Ravasz!

Idézetet írta: Richo2828 Dátum december 05, 2023, 09:17:24Sziasztok! Még ti is betudtok lépni a fiókotokba? 😃
Még be lehet lépni

Idézetet írta: Kormanyzas Dátum december 05, 2023, 13:25:48Még be lehet lépni
Van nyitott fogadásod még? Lehet azért működik még.