bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Idézetet írta: Pozzato Dátum december 10, 2023, 12:10:36Nem volt szép tőlük?  ;D

Olvasom a hozzászólásokat, nem is tudom mit mondjak lassan, eljutunk oda, hogy rohadjon meg a bet365, amiért nem úgy fütyült, ahogyan a diktatúra akarta... Tételezzük fel, kifizetik, akkor Orbánék megint találnak ki valamit, mert a koncessziónak köze nem volt a szabad piaci versenyhez, az csak egy ürügy volt a kitiltásra. Folyamatosan változtak a szabályok, mivel Orbánék nem akartak több piaci résztvevőt külföldről, csak akkor, ha orosz. Nyugatról ne jöjjön ide senki, ezért tiltották ki az összes irodát, amely nem a keleti blokkból érkezett. Ennyi. Fejen is állhatott volna a bet365, akkor is előbb vagy utóbb, de korlátozást kaptak volna. Itt csak a TippmixPro, Vegas + oroszok (és majd kínaiak és arabok), akik labdába rúghatnak.
Azért az orosz oldalakat is blokkolják rendesen , csak ők még kitartanak. Mailba rendszeresen küldik az új tüköroldalt .

#9601 december 10, 2023, 12:29:45, vmlinuz
Idézetet írta: laci999 Dátum december 10, 2023, 11:55:18Kaszinó játék részt meg lehetet volna hagyni azt nem tiltják szar magyar állam de amúgy nem volt szép tőlük csak úgy itt hagyni miert nem fizetik Ki a engedélyt nem értem mikor milliomosok
Megint teljesen mellébeszélsz. Nem tudják kifizetni az engedélyt, mert olyan a törvény, hogy NEM KAPHATNAK ENGEDÉLYT! Senki nem kaphat, aki az utóbbi 5 évben sportfogadást szolgáltatott valamelyik EU vagy EEA tagállamban. Az, hogy nem betűre így van megfogalmazva a törvény még nem jelenti azt, hogy nem ez a valós célja.

#9602 december 10, 2023, 12:32:45, csabax
Idézetet írta: laci999 Dátum december 10, 2023, 11:55:18Kaszinó játék részt meg lehetet volna hagyni azt nem tiltják szar magyar állam de amúgy nem volt szép tőlük csak úgy itt hagyni miert nem fizetik Ki a engedélyt nem értem mikor milliomosok
Talán jobb neked így, hogy nem érted.

Szerintem érdemes megmaradni a "nem értésnél", hiszen az olyasmi akár problémát is okozhat a "toronyban", ha olyasmire gondol az ember, hogy az egyik részt vagy másik részt vagy harmadik részt lehetett volna hagyni, és csak a többi tűnjön el.

Tényleg gondot okozhat odafenn a "toronyban" olyasmire gondolni, hogy azért nem fizetik ki az engedélyt, mert nekik nem engedik kifizetni az engedélyt. Ugyanis nem az a cél, hogy a bet365 egyik része vagy másik része vagy harmadik része maradjon Magyarországon, hanem az a cél, hogy a bet365 összes része tűnjön el Magyarországról.

@Pozzato jól fogalmazott: "Nyugatról ne jöjjön ide senki, ezért tiltották ki az összes irodát, amely nem a keleti blokkból érkezett. Ennyi. Fejen is állhatott volna a bet365, akkor is előbb vagy utóbb, de korlátozást kaptak volna. Itt csak a TippmixPro, Vegas + oroszok (és majd kínaiak és arabok), akik labdába rúghatnak."

Idézetet írta: laci999 Dátum december 10, 2023, 11:55:18Kaszinó játék részt meg lehetet volna hagyni azt nem tiltják szar magyar állam de amúgy nem volt szép tőlük csak úgy itt hagyni miert nem fizetik Ki a engedélyt nem értem mikor milliomosok

Az online kaszinó az igazi monopólium, csak mondom. Oda meg csak engedélyt sem lehet kérni.

Sziasztok van olyan külföldi tag itt aki nem használja a bet365 fiókját szívesen megis vásárolom!🙏🏼

Idézetet írta: Hunor4 Dátum december 11, 2023, 17:52:58Sziasztok van olyan külföldi tag itt aki nem használja a bet365 fiókját szívesen megis vásárolom!🙏🏼

Az a baj, hogy ha te veszel  pl egy német accot, német címmel és nonstop Magyarországról jelentkezel be nagyon hamar fel fog tűnni hogy a lakcímed nem egyezik a lokációval ahonnan játszol. Nem véletlenül nem megy az oldal vpnnel és fejlesztették ki az authenticatort.
Persze egy darabig működni fog, de senki ne gondolja hogy elég lesz hosszútávon egy külföldi számla.

Az acc vásárlók ezt csinálták amire te készülsz. Többek között ennek köszönhetjük az authenticatort, ami sokak életét megkeserítette. És talán közvetve ennek és az authenticator fel nem adásának köze lehet hogy kivonultak innen. Igy ha jól rémlik @vmlinuz fejtegette ezt.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 11, 2023, 20:21:31Az a baj, hogy ha te veszel  pl egy német accot, német címmel és nonstop Magyarországról jelentkezel be nagyon hamar fel fog tűnni hogy a lakcímed nem egyezik a lokációval ahonnan játszol. Nem véletlenül nem megy az oldal vpnnel és fejlesztették ki az authenticatort.
Persze egy darabig működni fog, de senki ne gondolja hogy elég lesz hosszútávon egy külföldi számla.

Az acc vásárlók ezt csinálták amire te készülsz. Többek között ennek köszönhetjük az authenticatort, ami sokak életét megkeserítette. És talán közvetve ennek és az authenticator fel nem adásának köze lehet hogy kivonultak innen. Igy ha jól rémlik @vmlinuz fejtegette ezt.


Plusz hiába van egy fiókja, a fiók nevére szóló bankszámlára tudja csak kiutalni a nyereményt. Ami már kérdéses hogy az adott illető miután megkapta a nyereményt, tovább utalja-e neki. Hisz csak fiókot "vásárolna" magának.

Idézetet írta: Richo2828 Dátum december 11, 2023, 21:41:13Plusz hiába van egy fiókja, a fiók nevére szóló bankszámlára tudja csak kiutalni a nyereményt. Ami már kérdéses hogy az adott illető miután megkapta a nyereményt, tovább utalja-e neki. Hisz csak fiókot "vásárolna" magának.

Távol áll tőlem, hogy támogassam a bet365 számlavásárlást, sőt, de azért lépjünk már túl azon a ponton, hogy Magyarország a világ közepe. Azért mert az országban jóformán csak bankszámlára utaltak (ami egyébként nem feltétlenül igaz, mert működött az AstroPay stb.), azért külföldi számlánál több fizetőeszköz is működhet.  ;)

Idézetet írta: Milán Dátum december 12, 2023, 07:30:23Távol áll tőlem, hogy támogassam a bet365 számlavásárlást, sőt, de azért lépjünk már túl azon a ponton, hogy Magyarország a világ közepe. Azért mert az országban jóformán csak bankszámlára utaltak (ami egyébként nem feltétlenül igaz, mert működött az AstroPay stb.), azért külföldi számlánál több fizetőeszköz is működhet.  ;)


Bármilyen kifizetést indít az ember, a betes fiókon lévő nevével kell rendelkeznie. Legyen PayPal, Paysefecard stb jelen pillanatban én pl a te nevedre nem tudnék a fiókomból kiutalást indítani.

Van még jó link? ::)  Belépés nélkül is itt szeretem követni az eredményeket.

www.365-013.com ezt szerintem ledurrantották; délelőtt még jó volt, most már nem.

Nálam minden linkre bejön a bet365, még a sima bet365.comra is, de csak a fejléc látszik és tölt, tölt, de nem történik semmi. Mintha lekerültek volna a tiltások, egyszerűen már az iroda oldaláról vagyunk kirakva. De lehet tévedek persze.


#9612 december 12, 2023, 15:42:18, Kormanyzas
Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 12, 2023, 15:05:36Warp?

Nálam azzal sem működik . Pedig jó lenne legalább az eredményeket követni .

Nálam a csatolt képeken látható módon jön be Warppal, és Warp nélkül is. Több alternatív címre is ugyanez történik.

Imádom ezt a topikot, szerintem jobban pörög, amióta nem elérhető itthonról a bet  ;D  ;D  ;D