bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Köszi a segítséget! Warppal megy mobilon nekem.

Nálam még van működő link azért.



Köszi, ennyi kell csak egy link ami működik :-)


eddig tartott :) ugy tunik, olvassa ezt a forumot a szorgalmas munkatars...

Valaki tud működő linket? Sajnos így hogy nyilvánosan osztogatták le is tiltották....illetve mi az a wrap? Hogyan tudom működésre bírni iphone-on? Előre is köszi.

Idézetet írta: Rattis Dátum december 13, 2023, 10:33:01Isten vagy,köszi,ez nálam is megy!
Eddig tartott az öröm.Az itthoni nettel már nem megy,csak a cégesen volt jó :(

Idézetet írta: Richo2828 Dátum december 13, 2023, 13:05:04Valaki tud működő linket? Sajnos így hogy nyilvánosan osztogatták le is tiltották....illetve mi az a wrap? Hogyan tudom működésre bírni iphone-on? Előre is köszi.
Nincs fenn a blokkolt listán, tehát minden valószínűség szerint a bet365 lelövi a tüköroldalakat.

A wrap egy szendvicsfajta.

Idézetet írta: havenofear Dátum december 13, 2023, 15:30:16Nincs fenn a blokkolt listán, tehát minden valószínűség szerint a bet365 lelövi a tüköroldalakat.

A wrap egy szendvicsfajta.

Beszéltem az ügyfélszolgálatral. Nem ők lőtték le de már nem csinálnak alternatív linket...szóval marad a "szendvicsfajta". Letöltöttem de csak sajnos nem nyitja meg az oldalt...csak pörög középen a töltés ikon.

Idézetet írta: Richo2828 Dátum december 13, 2023, 15:35:04Beszéltem az ügyfélszolgálatral. Nem ők lőtték le de már nem csinálnak alternatív linket...szóval marad a "szendvicsfajta". Letöltöttem de csak sajnos nem nyitja meg az oldalt...csak pörög középen a töltés ikon.
Törölj böngésző gyorsítótárat is.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum december 13, 2023, 16:43:37Törölj böngésző gyorsítótárat is.

Köszi szépen a tanácsot.
Megvolt az adattörlés, illetve letöltöttem pár böngészőt. Egyiken sem megy, csak tölt.

Fura akkor, nálam működik warppal. Valaki irta még korábban, hogy neki telefonról warppal megy.

Én írtam. Ment is vagy ot percig aztán nem frissült. Utána már csak az oldalt töltötte be. Sajnos nem megy ennyi volt. El kell engedni. Ha valaki tud javasolni a bethez hasonló eredmény követő oldalt animációval és statisztikával azt megköszönöm. Ha van hozza ios app az lenne a legjobb.