bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


#8265 február 22, 2022, 12:27:31, Csenii
Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 22, 2022, 11:36:06Mikor tetted es ehhez kepest mikor volt a gól?


Valamikor a hajnali órákban. A gól után meg érvénytelenítették.Félidőben. (Csatoltam a képet.)
Elment volna a szögleten, szóval még reklamálni se éri meg. De az durva hogy most néztem a szamlatortenetben, hogy nem jelzik hogy érvénytelenítve lett, hanem hogy a felvehető most funkciót hasznaltam. Amit tenyleg hasznaltam, de azert mert at lett húzva a fogadasom. Mintha skizo lennék, baszki, pedig tenyleg ervenytelenitve lett. 🤔

Másnak sem tűnnek el oldalról a lezárt fogadások? A már rég lezárt nyertes és vesztes opciókat sem tudom eltüntetni, elég zavaró

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 22, 2022, 15:35:53Másnak sem tűnnek el oldalról a lezárt fogadások? A már rég lezárt nyertes és vesztes opciókat sem tudom eltüntetni, elég zavaró
az elmúlt hetekben többször is volt ilyen ,30-60 perc alatt megoldódott a probléma . a miértjét nem tudom

Idézetet írta: Csenii Dátum február 22, 2022, 11:22:14Mi értelme van? Hogy fajdalomdijkent megdobjanak egy 1500-as bónusszal?Felraktam a hazaiakra a pénzem, amit visszaadtak. Csak hát ezért még lehet izgulni. 😞
Ha tudod mi volt az ok,legközelebb nem jársz így..

Idézetet írta: szalist Dátum február 22, 2022, 17:13:46Ha tudod mi volt az ok,legközelebb nem jársz így..

Naná hogy nem. Végül is csak azt csinálnak amit akarnak, nem?😏
Egyebkent lehet a büntető nem szamit bele a gólokba. Meg hát félidőn túl is volt, jóval. 😄
De egyebkent regebben mindig jott róla uzenet, ha ervenytelenitettek vmit. Most mar az se. Nem nagyon érdeklik már őket a kuncsaftok.😝

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 22, 2022, 15:35:53Másnak sem tűnnek el oldalról a lezárt fogadások? A már rég lezárt nyertes és vesztes opciókat sem tudom eltüntetni, elég zavaró

Nalam is van. Még egy hetes is. Elmaradt meccs, aztan a szeló is áll. Kész káosz van. De olyan is van amit ma raktam meg aztan nyerő lett. Próbalom kivenni, de azt mar nem engedi.😄

Lehet, hogy volt már korábban téma, de bevallom, ezt a rengeteg írást nem olvastam vissza túl sokáig... Nekem az a gondom, hogy a Bet365 app folyamatosan kiléptet... sőt, ha használom és "leteszem" a háttérbe, mert egy másik app-ot megnyitok, akkor mindig az történik ha újra megnyitom, hogy lefagy... manuálisan be kell zárni az app-ot és újra megnyitni + bejelentkezni. Ha esetleg nem fagy le, akkor csak simán kijelentkezik, akkor is, ha mindössze 1-2 perc telik el... Hiába jelölöm be a "Maradjak bejelentkezve" rubrikát... Van valakinek erre valami ötlete?

(Egyébként androidon használom egy Samsung Galaxy S20FE telefonnal, nem gondolom, hogy ezzel gond lenne.)

Hello, valakinek gyűlt már meg baja a kifizetéssel? Kártyára akartam kikérni egy viszonylag nagyobb összeget, aztan ma visszautaltak az egeszet a betes számlámra. Azt írták hogy elutasította a bank a kifizetest. :(

Sziasztok!

Nekem újdonságként hatott, hogy ingyenessé tették a kártyára való kiutalást (és nem csak 28 naponta).
A kiutalás sebessége is gyorsult. Szombat du. 5 kor kértem kiutalást és vasárnap reggel már a számlámon volt a pénz.

#8274 április 03, 2022, 17:55:12, Csenii
Nem kamuzok pedig. 500 ezret akartam kikérni egyszerre, nem engedték. 50 ezrenként sikerült csak. Gondolom úgy voltak vele, úgyis visszarakom. Nem kérdeztem rá a bankban, de ha 50 ezerrel engedték kiutalni, gondolom nem az ő saruk. Egyebkent Visa kartyara ment.

Csak egy tipp, de nincs vmi kartya limited? Tudom hogy az elvileg a vasarlasra vonatkozik de nem lehet hogy az ilyen chargebackre is vonatkozik?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum április 03, 2022, 18:15:22Csak egy tipp, de nincs vmi kartya limited? Tudom hogy az elvileg a vasarlasra vonatkozik de nem lehet hogy az ilyen chargebackre is vonatkozik?

Ja, de van. Erre nem is gondoltam. Lehet akkor ezért. Csak olyan váratlanul ért, hogy 3 napig semmi, aztan 3 nap utan meg visszajott a pénz. De annál jobb mintha elkallódott volna. :D Csak attól tartottam majd nem tudom kiutalni, mert semmi mas lehetőséget nem ajánlanak fel, csak a kartyat. Bankszámlaszámra nem értem miért nem lehet kiutalni, mint régen.

Nem jött most 1500 ingyen fogadás NB1-re. Másnak sem?

Idézetet írta: curpy82 Dátum április 08, 2022, 20:27:07Nem jött most 1500 ingyen fogadás NB1-re. Másnak sem?

Nekem jott. @curpy82

Nálatok elérhető az oldal?