bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában


Idézetet írta: atleticofan Dátum július 17, 2010, 13:06:03
Szép napot!
Olyan kérdésem lenne hogy bet365-ös azonositó számot holtalálom meg?
A választ előre is köszönöm
Üdv:atleticofan

a felhasználóneved van, szám nincs

Tuti iroda!!! Szoktak küldeni 500Ft hüségbonuszt,de most 1500FT-ot adtak!! :great: :great:

Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok bet365-tel kapcsolatban.

Szóval, sikeresen lenulláztam Magam és mikor próbáltam befizetni második adag 10.000-emet a héten, azt az üzit kaptam, hogy a beállított limitemet tulléptem és Vasárnapig nem tudok befizetést kezdeményezni. Ezt a heti limitet még anno állítottam be (már orvosoltam is ;) ) , de nem is ez a lényeg, csak a történet háttereként vázoltam fel.

Időközben kaptam egy 500-as bónusz-t, amit költői megszálottsággal kezdtem el pörgetni és jelenleg 7000-en vagyok, nem szeretném még kikapni, meglovagolnám még Fortuna hullámait, de ha a későbbiekben ki szeretném venni, akkor zokszó nélkül kifizetik vagy azért kellene utalnom egy kis aprót, az esetlegesen felmerülő kifizetési hercehurcák elkerülése végett?

Előre is köszi

Sziasztok olvasgattam beten és találtam egy ilyet Trixie.Szószedetben olvastam és ott azt irja hogy ha van 3fogadás és egy bukik még akkor is nyerek ez igaz?és ott is 50 a min tét?
Előre is köszönöm a választ.

Idézetet írta: atleticofan Dátum július 23, 2010, 09:19:43
Sziasztok olvasgattam beten és találtam egy ilyet Trixie.Szószedetben olvastam és ott azt irja hogy ha van 3fogadás és egy bukik még akkor is nyerek ez igaz?és ott is 50 a min tét?
Előre is köszönöm a választ.

A Trixie az négy szelvény három tippből. Három dupla és egy tripla fogadás.A "nyeréshez" valóban kettőnek kell jónak lenni,de nem mindegy mekkora a szorzó. Lehet nyer egy szelvény két jó találattal, de attól még összességében mínuszban zárhatsz.

Idézetet írta: Coraggio Dátum július 21, 2010, 17:06:35
Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok bet365-tel kapcsolatban.

Szóval, sikeresen lenulláztam Magam és mikor próbáltam befizetni második adag 10.000-emet a héten, azt az üzit kaptam, hogy a beállított limitemet tulléptem és Vasárnapig nem tudok befizetést kezdeményezni. Ezt a heti limitet még anno állítottam be (már orvosoltam is ;) ) , de nem is ez a lényeg, csak a történet háttereként vázoltam fel.

Időközben kaptam egy 500-as bónusz-t, amit költői megszálottsággal kezdtem el pörgetni és jelenleg 7000-en vagyok, nem szeretném még kikapni, meglovagolnám még Fortuna hullámait, de ha a későbbiekben ki szeretném venni, akkor zokszó nélkül kifizetik vagy azért kellene utalnom egy kis aprót, az esetlegesen felmerülő kifizetési hercehurcák elkerülése végett?

Előre is köszi

Amennyiben a kapott bónusz feltételeit teljesítetted, akkor nem áll semmi az utadban, hogy a megszerzett összeget igényelhesd.  ;)


Sziasztok!

Egy ideje a bwinen fogadok, de most úgy döntöttem regisztrálok a bet365-re is, többek közt, hogy itt is szerepel az ajánlott irodák között. Viszont egy-két kérdésem lenne: A bankár foghadás pontosan mit takar?
És nem nagyon látom át ezt az azonosítási foylamatot. Most igazolnom kell magam a személyi másolatával? ez már megtörtént, plussz telefonon felhívnak, meg van valami postai dolog is, emellett adjam meg az útlevél adataim? És ezen felül minden kifizetésnáél újra igazolnom kell magam telefonon? Nincs ez egy kicsit túlbonyolítva?
Bwinen annak idején elküldtem a személyi másolatát és kész.

Azt szeretném kérdezni,hogyha kijátszom a 15ezres bónuszt utána kaphatok e komolyabb bónuszösszegeket.?? Mondjuk 500-600dollárt

Idézetet írta: betörő Dátum július 29, 2010, 12:06:01
Azt szeretném kérdezni,hogyha kijátszom a 15ezres bónuszt utána kaphatok e komolyabb bónuszösszegeket.?? Mondjuk 500-600dollárt

Persze...ha nyersz valamelyik weboldal játékán 500-600 dollárt.

Amúgy meg szerintem ilyen 2-3.000-res bónuszokról beszélhetünk utána, de nem 500-600 dollárokról.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum július 29, 2010, 13:09:42
Persze...ha nyersz valamelyik weboldal játékán 500-600 dollárt.

Amúgy meg szerintem ilyen 2-3.000-res bónuszokról beszélhetünk utána, de nem 500-600 dollárokról.  ;)


2-3ezer mi? forint vagy dollár?


Aki már használta a B365 mobilbónuszát felvilágosíthatna egy kicsit. Szóval, hogy működik ez pontosan? Én így értelmezem:

1. Felmész a b365-re a mobilodról.
2. bejelentkezel a meglévő kontódra, majd teszel egy fogadást 50 euróig (Kérdés no1: Bármilyen szorzójú lehet ez a meccs?)
3. Kapsz vmi mailt, majd a menüben az ajánlataid közt beírod a kódot és megkapod a bónuszt.
4. 3x kell megforgatni az 50 eurót, 1.5-ös szorzón.  (Kérdés no2: csak a bónuszt kell megforgatni, vagy a bónuszt + első fogadás tétjét?)

Érdemes még valamit, tudni, illetve jól értelmezem?

Hy!

Ezt tudtam meg:

Kisebb, mint 1,50 szorzós választásokat tartalmazó fogadások nem számítanak bele a rollover (megforgatási) feltételekbe, illetve az első feljogosító befizetés egyszeri megjátszásába.

Kifizetés igénylése előtt a feljogosító fogadás és a bónusz együttes összegét a Mobil szolgáltatásunkon, 3 alkalommal kell megjátszani.

#119 július 31, 2010, 21:13:43, Botika
Sziasztok! Az SfScore és SfLigához szükséges azonosító után kérdeklődök. Ha jól tudom bet365-ön nincs azonosító szám, csak felhasználói név van. Ez alapján azonosítják a fogadókat. Ezt a nevet írjam be, amivel bejelentkezni is szoktam bet365-re?
Vagy ha esetleg mégis létezne a bet365-ön azonosító szám, hol találom meg?
Válaszaitokat előre is köszönöm!