bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Idézetet írta: palanki Dátum október 29, 2010, 15:33:12
Sziasztok!Tegnap beregeltem a Bet365-re gondoltam bepróbálkozok a pókerrel is letöltöttem a pókerklienst mikor be akartam lépni a pókerba a felhasználói nevemmel és jelszavammal nem engedett be.Én úgy értelmeztem ide is be kell regisztrálni így is tettem ekkor már sikerült belépnem.Csak most kicsit aggódok jól csináltam e, nem követtem el szabálytalanságot akaratomon kívül:Arra gondolok,hogy nem csináltam e dupla reget .Valaki írja meg legyen szíves ,hogy jól csináltam e.Bocs a láma kérdésért kezdő vagyok. ::)
Nagy nehezen sikerült  már ismerem az egész ügyfélszolgálatot annyit leveleztünk.Végül is náluk volt valami gubanc mert csak akkor sikerült mikor kézzel állították be a név- jelszó párost.Mostantól a félelmetes palanki1 névvel találkozhattok a versenyeken :D Köszönöm a segítséget mindenkinek 

Idézetet írta: palanki Dátum október 29, 2010, 20:46:46
Nagy nehezen sikerült  már ismerem az egész ügyfélszolgálatot annyit leveleztünk.Végül is náluk volt valami gubanc mert csak akkor sikerült mikor kézzel állították be a név- jelszó párost.Mostantól a félelmetes palanki1 névvel találkozhattok a versenyeken :D Köszönöm a segítséget mindenkinek 

Sok sikert! ;)

Idézetet írta: F_Kazarian Dátum október 28, 2010, 22:19:40
Üdv!
Gondolkozok az iroda mobil bónuszán, ezzel kapcsolatban lenne kérdésem. A bónuszhoz való jogosultsághoz kell tenni a mobil szolgáltatásukon egy feljogosító fogadást majd a befizetés összegét meg kell egyszer 1,5 feletti oddson játszani, hogy megkapjam a bónuszt. Szóval a kérdés: A feljogosító fogadás lehet egyben a befizetés megforgatása, vagyis elég lenne pl. a 15000 Ft-t egy 1,5 feletti eseményre feldobni és az első forgatást és a feljogosító fogadást is letudtam egyszerre?
A második kérdés pedig, hogy a fogadásokat feltétlenül mobilról kell tenni, vagy lehet szgépen keresztül is a mobil.bet365 oldalon?
A segítséget előre is köszönöm!

Megteszed mobilon a fogadást, pl 15ezret egy szelvényen, egyszerre. Ekkor kapod meg a bónuszt, ami megegyezik a fogadás összegével, nem kell külön befizetni. Ezt kell 6x megforgatni, vagyis 90ezret kell játszani szintén mobilon. De ne felejts el ajánlatkódot kérni meg beírkálni.

Idézetet írta: benson Dátum október 28, 2010, 15:17:17
nem
miért kell bűntetni azt, aki nagy összeget fizet be elsőnek?

Idézetet írta: lalalagirl Dátum október 31, 2010, 22:04:01
miért kell bűntetni azt, aki nagy összeget fizet be elsőnek?

Nem kell kérni a bónuszt, és akkor nem kell ilyeneken stresszelned magadat.
Ugye ezeket a kérdéseket csak viccből teszed fel? Mert nem tudom elhinni, h ezeket full komolyan nyomod.

Sziasztok.Új vagyok itt.Most gyüjtöm az infókat,mert online szeretnék fogadni.Néhány dolgot megszeretnék tudni.Pl:van-e
az oddsoknak maximuma,mennyi lehet a plafon?A másik fontos dolog,hogy van-e olyan mód hogy több napró válogatnám
össze a sporteseményeket mint pl,tippmix 3 nap stb.Ha tudtok infót kérlek segítsetek.Üdv mindenkinek :cya:

az lenne a kérdésem , h ha bet 365-ön nem kérek bonuszt, akkor nem kell ennek a 3x megjátszom az adott öszeget feltételt teljesitenem?

Idézetet írta: Varju001 Dátum november 01, 2010, 19:18:57
Sziasztok.Új vagyok itt.Most gyüjtöm az infókat,mert online szeretnék fogadni.Néhány dolgot megszeretnék tudni.Pl:van-e
az oddsoknak maximuma,mennyi lehet a plafon?A másik fontos dolog,hogy van-e olyan mód hogy több napró válogatnám
össze a sporteseményeket mint pl,tippmix 3 nap stb.Ha tudtok infót kérlek segítsetek.Üdv mindenkinek :cya:

Szia! Az oddsoknak nincs kimondottan maximuma, pl bet365nél ha például egy golf versenyen olyan játékos sikerére akarsz fogadni, aki nincs a listán, akkor írsz Nekik, és adnak rá egy 1,000es oddsot. De akár arra is fogadhatsz, h a 2002es labdarúgó VB-t a magyarok nyerik. Szerintem bármekkora szorzóval fel fogja venni a bet365 a fogadási kérvényedet. ;)
Több napra is tudsz válogatni, annyi a teendőd, h kiválasztod milyen sportág, melyik bajnokságára szeretnél fogadni, és már hétfőn megteheted a hétvégi meccseket. Bár hírek nélkül szerintem elég nehéz fogadni, bárhol borulhat egy influenza-járvány miatt a papírforma.
Sok sikert!

Idézetet írta: sabene Dátum november 01, 2010, 22:26:32
az lenne a kérdésem , h ha bet 365-ön nem kérek bonuszt, akkor nem kell ennek a 3x megjátszom az adott öszeget feltételt teljesitenem?

Ha nem kérsz bónuszt, mit szeretnél kiforgatni? Akkor csak a Te pénzed van bent, tehát az iroda nem mondhatja meg, h hogyan fogadj, mennyivel és mire. Szóval ha nincs bónusz, nincs forgatási követelmény.

Köszönöm az infót Jaaas! :beerchug:Mindenkinek sok szerencsét kívánok  :cya:

Sziasztok!Maestro kártyával,ha jól látom nem lehet befizetni?Pedig a módok között szerepel!Gondolom a biztonsági kód miatt...Akkor marad a MB!A választ/válaszokat előre is köszönöm!

Bet365-nél is van fogadási számlaszám? Olyanra gondolok, mint ami pl. expektnél (ugye belépés után nickname mögött zárójelben) és sportingbetnél is van.

Idézetet írta: Chucky Dátum november 03, 2010, 20:43:30
Sziasztok!Maestro kártyával,ha jól látom nem lehet befizetni?Pedig a módok között szerepel!Gondolom a biztonsági kód miatt...Akkor marad a MB!A választ/válaszokat előre is köszönöm!
Nem lehet, az csak bizonyos országokban működik.

Idézetet írta: Latzka Dátum november 03, 2010, 20:56:14
Bet365-nél is van fogadási számlaszám? Olyanra gondolok, mint ami pl. expektnél (ugye belépés után nickname mögött zárójelben) és sportingbetnél is van.

A felhasználóneved a fogadási számlaszám ;)