bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Ilyen levelet kaptam a Bet365től! (poker) 100% bónusz, akár 10.000$-ig.  :D

Azt hiszem maximálisan kihasználom, vegyek veszek fel kölcsönt.  :ok:

Ezt el is felejtettem kitenni a főoldalra, de amúgy korlátozott ideig a meglévő játékosoknak tényleg ekkora bónuszt adnak. Lehet még számitani kemény promokra a múlt heti pokeres cirkusz óta.

Lenne pár kérdésem a bet365 mobil bónusszal kapcsolatban; szóval ahol eddig tartok (nem sok még)

- https://mobile.bet365.com itt beléptem kb. egy hónapja (számítógépen amúgy), majd jött egy mail az ajánlatkóddal ugye max. 15 000 Ft-ig

Akkor először befizetés, majd a történet fülnél megadom az ajánlatkódot és jöhet az első fogadás. Gondolom ezek után jóváírják a bónuszt (ha fogadtam 15e értékben)

Kérdéseim:

- tehát ha már beaktiváltam ezt a mobilos oldalt, azután már csinálhatok mindent a rendes bet365 oldalon? Azaz ott töltök fel, ott adom meg a kódot és ott fogadok. Avagy mégis mindent a mobile.bet365.com-on kell csinálni?

- moneybookers-es befizetésre is adják a bónuszt?

:help:


#423 május 16, 2011, 20:08:57, csatarid
Idézetet írta: Latzka Dátum május 16, 2011, 19:48:15
Lenne pár kérdésem a bet365 mobil bónusszal kapcsolatban; szóval ahol eddig tartok (nem sok még)

- https://mobile.bet365.com itt beléptem kb. egy hónapja (számítógépen amúgy), majd jött egy mail az ajánlatkóddal ugye max. 15 000 Ft-ig

Akkor először befizetés, majd a történet fülnél megadom az ajánlatkódot és jöhet az első fogadás. Gondolom ezek után jóváírják a bónuszt (ha fogadtam 15e értékben)

Kérdéseim:

- tehát ha már beaktiváltam ezt a mobilos oldalt, azután már csinálhatok mindent a rendes bet365 oldalon? Azaz ott töltök fel, ott adom meg a kódot és ott fogadok. Avagy mégis mindent a mobile.bet365.com-on kell csinálni?

- moneybookers-es befizetésre is adják a bónuszt?

:help:



Szia!

Mindent a mobile.bet365.com-on kell csinálnod, azaz megtenni az első fogadást 15000 értékben pl, és megkapod rá azonnal a másik 15000 bónuszt. Aztán a befizetés és bónusz összegét egyben (jelen esetben 90000 Ft) meg kell forgatnod 3x, minimum 1,50es oddson (kombi is lehet).

Igen Moneybookerses befizetésnél is adják!   :ok:

Ezt a 15ezres mobilbonuszt én is kipróbáltam..................
Befizettem 15000ft-ot ,megadtam az ajánlatkódot ,és el kezdtem fogadni a telefonon ,első fogadás 350ft 2,30oddsal ...
Aztán jött a mail ,gratulálunk az ön 350ft-os bonusza aktiv:) min 3x kell megforgatni stb. :bash:



Idézetet írta: Latzka Dátum május 16, 2011, 19:48:15
Lenne pár kérdésem a bet365 mobil bónusszal kapcsolatban; szóval ahol eddig tartok (nem sok még)

- https://mobile.bet365.com itt beléptem kb. egy hónapja (számítógépen amúgy), majd jött egy mail az ajánlatkóddal ugye max. 15 000 Ft-ig

Akkor először befizetés, majd a történet fülnél megadom az ajánlatkódot és jöhet az első fogadás. Gondolom ezek után jóváírják a bónuszt (ha fogadtam 15e értékben)

Kérdéseim:

- tehát ha már beaktiváltam ezt a mobilos oldalt, azután már csinálhatok mindent a rendes bet365 oldalon? Azaz ott töltök fel, ott adom meg a kódot és ott fogadok. Avagy mégis mindent a mobile.bet365.com-on kell csinálni?

- moneybookers-es befizetésre is adják a bónuszt?

:help:



Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 17, 2011, 15:50:51
Ezt a 15ezres mobilbonuszt én is kipróbáltam..................
Befizettem 15000ft-ot ,megadtam az ajánlatkódot ,és el kezdtem fogadni a telefonon ,első fogadás 350ft 2,30oddsal ...
Aztán jött a mail ,gratulálunk az ön 350ft-os bonusza aktiv:) min 3x kell megforgatni stb. :bash:


Ezt olvastad?

"Bónusza igényléséhez, tegyen meg egy feljogosító fogadást a Mobil - bet365 szolgáltatáson keresztül 300 Ft*, vagy nagyobb értékben és mi megajándékozzuk egy 100%-os bónusszal, maximum 15.000 Ft* értékig."

Vagyis annyi bónuszt kapsz, amennyi a feljogosító fogadás értéke (max. 15000-ig).

Idézetet írta: Latzka Dátum május 16, 2011, 19:48:15
- moneybookers-es befizetésre is adják a bónuszt?

Igen.

Idézetet írta: Latzka Dátum május 16, 2011, 19:48:15
- tehát ha már beaktiváltam ezt a mobilos oldalt, azután már csinálhatok mindent a rendes bet365 oldalon? Azaz ott töltök fel, ott adom meg a kódot és ott fogadok. Avagy mégis mindent a mobile.bet365.com-on kell csinálni?

Amikor én csináltam, akkor a forgatást számolta úgy is, ha a számítógépen fogadtam, a mobile.bet365.com-ról. Viszont a feljogosító fogadást ne bízd a véletlenre, azt mindenképp mobilon tedd meg! És 15000 legyen, ha a maxot ki akarod használni.

Köszi az infókat, hamarosan belevágok :ok:

Idézetet írta: benson Dátum május 17, 2011, 16:31:47
Igen.

Amikor én csináltam, akkor a forgatást számolta úgy is, ha a számítógépen fogadtam, a mobile.bet365.com-ról. Viszont a feljogosító fogadást ne bízd a véletlenre, azt mindenképp mobilon tedd meg! És 15000 legyen, ha a maxot ki akarod használni.


Teheted az első fogadást is a mobil-os netes oldalról. viszont a forgatást is onnan kell.

A minap bekorlátozott a bet365, rákérdeztem, ez a levél jött...
Tehát amig vesztesz addig jó ügyfél vagy, de ha nyersz, akkor húzzál... senkinek se fogom ajánlani az ilyen irodákat...

Tisztelt xy!

Köszönjük levelét.
A felhasználónak ajánlott összeg függ az esemény természetétől és kereskedőink a felhasználó játékának jövedelmezőségére vonatkozó megállapításától.
Sajnáljuk, hogy az ajánlott összeg ez esetben kevesebb, mint amit meg szeretett volna tenni. (200.300 forint valóban kevesebb mint amit felraknék)
Üdvözlettel,
Andrea
bet365

no comment

Idézetet írta: Szircsi Dátum június 01, 2011, 21:53:49
A minap bekorlátozott a bet365, rákérdeztem, ez a levél jött...
Tehát amig vesztesz addig jó ügyfél vagy, de ha nyersz, akkor húzzál... senkinek se fogom ajánlani az ilyen irodákat...

Tisztelt xy!

Köszönjük levelét.
A felhasználónak ajánlott összeg függ az esemény természetétől és kereskedőink a felhasználó játékának jövedelmezőségére vonatkozó megállapításától.
Sajnáljuk, hogy az ajánlott összeg ez esetben kevesebb, mint amit meg szeretett volna tenni. (200.300 forint valóban kevesebb mint amit felraknék)
Üdvözlettel,
Andrea
bet365

no comment

Mivel hasonló cipőben járok, én is fontolgatom a levélírást, viszont előtte 2-3 hónapig pihentetném a fogadást náluk. Nem biztos, hogy meghatja őket, de hátha.

Tojnak rá, irtam nekik hogy inaktiváljanak ha tényleg komolyan gondolják, meg is tették. :)
Azért az tök jó,hogy amig veszit valaki,addig simán nyelik el a pénzeket,nyerőbe meg lekorlátoznak...fair dolog.  :noway:

2004-ben regisztráltam az első számlát náluk, és amikor lekorlátoztak, ugyanezt a sablonszöveget küldték el (angolul), és sosem hallottam olyat hogy bárkinek is megemelték volna miután megkapta a limitet. Persze lehet nyitni új számlát, de minek, ha pár fogadás után jön a korlát? Ráadásul mostanság már úgy is ellenőrizhetnek hogy arra kérnek, tedd az arcod mellé a személyit, és így fényképezd le magad, nyilván már megunták a sok bónuszbuzit. Szóval használhatatlan trágyafos iroda ez a bet365 (csak a streamek miatt jó), de nemcsak ők, az összes angol iroda ilyen.

Ezért kell több irodánál játszani.  ;)

Nálatok bejön a bet365 oldala?