bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában


Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum szeptember 15, 2011, 18:51:01
Egyébként majdnem elfelejtettem megköszönni! Köszi Pisti a gyors választ!  :ok:
Szívesen! :)

#616 szeptember 16, 2011, 18:31:07, Botika
Moneybooker​sről fizettem be bet365re, elég szép összeg gyűlt össze, viszont nem tudom bankszámlár​a leutalni. Állítólag a probléma az, hogy ha MB-ről fizettem be, akkor csak oda lehet kifizetni is. Nem tud vki vmi módot arra, h bankszámlár​a utaljam mégis vhogyan a nyereményem? MB-ről nem tudok egyszerűen leutani pénzt, csak fogadóirodá​kba.
Esetleg azon gondolkoztam, hogy befizetek bankszámláról, megforgatom a befizetett összeget, és ez után talán kifizethetem már végre a jelenlegi összeget+az esetleges megforgatott nyereményt. De azt mondták chat-en, h csak MB-re fizetnének.

Idézetet írta: Botika Dátum szeptember 16, 2011, 18:28:36
Moneybooker​sről fizettem be bet365re, elég szép összeg gyűlt össze, viszont nem tudom bankszámlár​a leutalni. Állítólag a probléma az, hogy ha MB-ről fizettem be, akkor csak oda lehet kifizetni is. Nem tud vki vmi módot arra, h bankszámlár​a utaljam mégis vhogyan a nyereményem? MB-ről nem tudok egyszerűen leutani pénzt, csak fogadóirodá​kba.
Esetleg azon gondolkoztam, hogy befizetek bankszámláról, megforgatom a befizetett összeget, és ez után talán kifizethetem már végre a jelenlegi összeget+az esetleges megforgatott nyereményt. De azt mondták chat-en, h csak MB-re fizetnének.

Ha befizetsz banki átutalással akkor oda ki is kérheted.

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 16, 2011, 22:21:45
Ha befizetsz banki átutalással akkor oda ki is kérheted.
Köszi a választ! Ezek szerint bet365 chaten nincsenek tisztába ezzel a kérdéssel. Kétszer kérdeztem meg, mindkétszer a női válaszoló segített. Előszőr azt mondta, hogy ha most befizetnék bankszámlámról, akkor felesbe fizetnék ki a nyereményem, a moneybookersre és a bankszámlámra menne az összeg. Olyan arányban, amilyen arányban a befizetések történtek a két helyről. Legutóbb viszont azt mondta, nincs semmiféle megoldás arra, hogy ezt a jelenlegi pénzösszeget bankszámlára utaljam. Most már tényleg nem értem mi van. Moneybookersről nem tudok egyszerűen leutalni bankszámlára, úgyhogy tényleg fogadóirodáról kellene megoldanom. MB-ről nem is tudom, hogy Visa Electronra lehet-e egyáltalán utalni.?
RedMunchen privátban azt javasolta, hogy vegyem le MB-re a nyereményem, majd utaljam át olyan fogadóirodába, ahonnét már sikerült régebben kifizetnem. Itt forgassam meg és talán kivehetem.

Annyi mindent hallottam már, hiába befizetni se akarok mostmár sehova se. De most leginkább az a tervem, amit Milan javasolt. Remélem így menni fog. De akkor miért mondanak mást chaten?

MB-ról tudsz bármire utalni, mert ott bankszámlára utalják, csak levesznek 1,8 eurot utalásonként. 2 nap alatt megvan.

Ennél a fogadóirodánál nincsen olyan opció, mint a GB oldalán a right now? Szeretném látni időrendben a meccseket amik következnek és lehet rájuk fogadni, de nem találok ilyen opcioót.

ha banki átutalással szeretném feltölteni a számlám akkor a tranzakció referencia számot nem kell írni?
Illetve a bank teljes címét le kell írni vagy csak hogy Angliában van?Csak mert a teljes cím bazi hosszú  ;D

Idézetet írta: eretneker Dátum október 02, 2011, 13:38:33
ha banki átutalással szeretném feltölteni a számlám akkor a tranzakció referencia számot nem kell írni?
Illetve a bank teljes címét le kell írni vagy csak hogy Angliában van?Csak mert a teljes cím bazi hosszú  ;D

Gondolom nem árt, ha közleményként megadod a felhasználó nevedet...
A teljes név nem annyira fontos, a számlaszám legyen helyes. (bár a "másolás-beillesztés" opcióval nem tűnik olyan hosszúnak a szöveg...  :)  )

Abban biztos vagyok, hogy Moneybookersre utalni és onnan befizetni gyorsabb, mint közvetlenül a Bet365-nek küldeni a pénzt...
Szóval gondold meg!
A másik, hogy utalásnál 35 000 ft-os minimum összeget írnak, ami vicces, mert mi történik, ha mondjuk csak 30 000-t utalok?
Visszaküldik automatikusan vagy majd kotlanak rajta?


Hja, nem hiszem, hogy különösebben reklámoznom kéne ezt az irodát, de ma (holnap hajnalig) 18 válogatott focimeccset fognak mutatni, köztük a finn-svédet is.
Én náluk fogok "körkapcsolást" nézni.   :)

Már elküldtem a pénzt.Letotyogtam a bankba...
Amúgy tényleg érdekes ez a minimum befizetési dolog!De ami (szerintem) még szebb:99999 forintnál egyszerre többet sem tudsz elküldeni.Illetve eltudsz csak akkor szintén kérdéses hogy mi lesz a pénzeddel...

sziasztok !!

Lenne egy kérdésem
Nekem a bank kártyám(Master Card) az Angol Towah banknál van
És igy nem tudok regisztrálni Moneybookers-re mert nem találja a bankot
Szerintetek lehet-e nyélből kifizetést inditani bet365-ről Master cardra?

Idézetet írta: rikardo0613 Dátum október 11, 2011, 11:42:39
sziasztok !!

Lenne egy kérdésem
Nekem a bank kártyám(Master Card) az Angol Towah banknál van
És igy nem tudok regisztrálni Moneybookers-re mert nem találja a bankot
Szerintetek lehet-e nyélből kifizetést inditani bet365-ről Master cardra?

Tudtom szerint MasterCard-ra nem lehet kifizetést...

Lenne egy kérdésem hozzátok hátha tud valaki segíteni, hogy ha egy jégkorong meccsen arra teszek hogy a gólok száma páros vagy páratlan, de a játékidő végén döntetlen az állás és a hosszabbításba nyer az egyik csapat akkor azt az iroda minek ítéli párosnak vagy páratlannak? Rákerestem a súgóba de igazából nem találtam róla hasonló infót.

Előre is köszi a válaszokat

Páratlannak,épp ezért kisebb oddsa mint a párosnak..Legalább is szerintem.. Mert logikailag 60-60% hogy páros lesz-e vagy páratlan,de mivel nem lehet a meccs döntetlen,így a páratlannak nagyobb az esélye,mert minden döntetlennel végződött meccs biztosan páratlan számú góllal végződik.. mint pl baseballban.

De ez nem biztos hogy így van..

Tudna valaki segíteni? Tényleg nem lehet 30.000Ft alatt kiutalni tőlük? Most van a számlámon 14.000Ft de nem engedi kifizettetni mert azt írja a minimum összeg 30.000Ft... Több más irodánál is van számlám de ott maximum 7500ftól már engedik. Lehet csak én vagyok béna, ha valaki ért hozzá kérem válaszoljon, előre is köszönöm

Idézetet írta: Jerry Dátum október 13, 2011, 16:27:05
Tudna valaki segíteni? Tényleg nem lehet 30.000Ft alatt kiutalni tőlük? Most van a számlámon 14.000Ft de nem engedi kifizettetni mert azt írja a minimum összeg 30.000Ft... Több más irodánál is van számlám de ott maximum 7500ftól már engedik. Lehet csak én vagyok béna, ha valaki ért hozzá kérem válaszoljon, előre is köszönöm

Jerry, tényleg csak 30000 ft-tól lehet kiutalást igényelni.