bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Idézetet írta: bookie Dátum december 12, 2011, 00:34:13
Köszönöm a válaszod! és még egy kérdés! Élő fogadásban fogadok mondjuk kosárban hogy magasabb pontszám lesz de utánna még egy egyes szelvényt kötök ugyanarra hogy nem.. ezt meglehet csinálni? kutyanemszol érte ugye?

Persze, hogy meg lehet...az oddsok változása az élő fogadás "szépsége" :)

:) igen ezt észrevettem pár kosármeccs végigkövetése után..csak azt hittem tilos mielőtt nagyon beleélném magam köszönöm a válaszod..

Idézetet írta: BvB_09 Dátum december 09, 2011, 11:42:07
3.000 HUF ingyenes Élő fogadás a Chelsea v Man City rangadóra

A Premier Liga éllovasa, a Manchester City az Andre Villas-Boas irányította Chelsea otthonába látogat. Az esemény méltó ünnepléseként egy fantasztikus ingyenes fogadást kínálunk ügyfeleinknek.

Tegyen meg egy mérkőzés előtti fogadást a Chelsea v Man City rangadóra és megajándékozzuk egy azonos értékű, ingyenes Élő fogadással erre a mérkőzésre.

Ahhoz, hogy jogosult legyen az ingyenes Élő fogadásra, tegyen meg egy fogadást a kezdőrúgás előtt, majd fogadjon a mérkőzés közben is bármely Élő fogadás piacon. Amennyiben ELSŐ Élő fogadása vesztes lesz, visszafizetjük a tét értékét, legfeljebb a mérkőzés előtt megjátszott legnagyobb értékű fogadás összegében (maximum 3.000 HUF).

Mint mindig, most is több, mint 60 Élő fogadás piacon fogadhat mérkőzés közben, úgymint Következő gól, Mérkőzés gólok, Összesített szögletek, Félidő eredménye és Játékidő eredménye.

Számos mérkőzés előtti és Élő fogadás piacunkkal, valamint a fantasztikus ingyenes fogadás ajánlatunkkal biztos lehet benne, hogy a bet365 a legjobb hely labdarúgás fogadásaihoz.

Fokozza az izgalmakat!
A bet365 csapata

Sziasztok! A fentiekben leírtak azt jelentik,hogy a meccs előtti fogadásom és a későbbi Élő fogadásom tétjének meg kell egyeznie,hogy jogosult legyek a visszafizetésre?Pl.: 2000ft meccs előtt akkor 2000ft az Élőnél is.Előre is köszi.

Idézetet írta: fafa Dátum december 12, 2011, 12:42:54
Sziasztok! A fentiekben leírtak azt jelentik,hogy a meccs előtti fogadásom és a későbbi Élő fogadásom tétjének meg kell egyeznie,hogy jogosult legyek a visszafizetésre?Pl.: 2000ft meccs előtt akkor 2000ft az Élőnél is.Előre is köszi.

"Amennyiben ELSŐ Élő fogadása vesztes lesz, visszafizetjük a tét értékét, legfeljebb a mérkőzés előtt megjátszott legnagyobb értékű fogadás összegében (maximum 3.000 HUF)." - itt a legfeljebb-en van a hangsúly. Tehát a vesztes élő fogadás után csak annyit kapsz vissza, amennyit a meccs előtti fogadásra tettél. Nem kötelező ugyanannyit tenni, de én pl. akkor már annak látom értelmét, ha maximálisan kihasználom az adódó lehetőséget, tehát 3000-3000 Ft-ért fogadok. :) A meccs előtt egy "tuti tipp" (ami ugye csak legenda :) ), az élő pedig egy bátrabb.  8)

Idézetet írta: cseszko Dátum december 12, 2011, 13:03:33
"Amennyiben ELSŐ Élő fogadása vesztes lesz, visszafizetjük a tét értékét, legfeljebb a mérkőzés előtt megjátszott legnagyobb értékű fogadás összegében (maximum 3.000 HUF)." - itt a legfeljebb-en van a hangsúly. Tehát a vesztes élő fogadás után csak annyit kapsz vissza, amennyit a meccs előtti fogadásra tettél. Nem kötelező ugyanannyit tenni, de én pl. akkor már annak látom értelmét, ha maximálisan kihasználom az adódó lehetőséget, tehát 3000-3000 Ft-ért fogadok. :) A meccs előtt egy "tuti tipp" (ami ugye csak legenda :) ), az élő pedig egy bátrabb.  8)

A meccse előtti tuti nem legenda, hanem tény.  :)
A bet365 ad nekünk 2000-2500 ft ezzel és még kockáztatnunk sem kell!

Tegyél fel 3000 ft-ot bármilyen kétesélyes dologra, és tedd meg az ellenkezőjét egy másik irodánál, ahol van pénzed! (vagy ahol a legjobb szorzót találod)
A két fogadáson - ha nem találsz arbitrázst - lesz 100-300 ft veszteség, de jogosulttá válsz az ingyenes fogadásra.

A meccs szünetében, amikor van 1-2 perc számolgatni, tegyük fel az "ajándékba kapott" 3000 ft-ot egy 4-es körüli szorzóra, az ellenkezőjét meg játsszuk le egy másik irodánál 1.2 körül kb. egy tízessel.
Ismét veszíteni fogunk 1-200 ft-ot arbitrázs híján, de összességében 2000-2500 ft-tal gazdagabbak leszünk a meccs végére. Garantáltan.   ;)

A bet365-nél 6000 ft-nak, egy másik irodánál kb. 13 000-nek kell lennie ehhez a művelethez indulásnál. (persze a másik iroda által igényelt pénzmennyiség a választott szorzóktól is függ.)

Helló!

Utalt már vki, kifizetésnél, OTP-s számlára banki átutalással? És ha igen mennyi idő alatt érkezett meg?


Idézetet írta: professor25 Dátum december 13, 2011, 09:59:16
Helló!

Utalt már vki, kifizetésnél, OTP-s számlára banki átutalással? És ha igen mennyi idő alatt érkezett meg?

Hali
Nekem körülbelül 7 nap volt.

Nekem múlt héten jött, 6 napot vártam! :o

Az nem kevés idő.

Várjatok! 6 ill 7 munkanap?

A bet365-nél, élő közvetítésnél, a meccset nem lehet valahogy kinagyítani teljes képernyőre?  ???

Idézetet írta: Pikaa Dátum december 16, 2011, 19:12:14
A bet365-nél, élő közvetítésnél, a meccset nem lehet valahogy kinagyítani teljes képernyőre?  ???

Elvileg nem.
Gyakorlatilag azzal a trükkel, ha leveszed a képernyőfelbontást.

Fogadtam egy kosármeccs 4. negyedére, 18-16-ra nyertem, de vesztesnek írják be, mivel szerintük a 4. negyed eredményébe beletartozik a  meccs hosszabbítása is.....
Érdekes hozzállás :noway:
A szabályzatra hivatkoznak, amiben persze szó sincs ilyenről.

uhh..kosárban akarok utazni..köszi hogy ezt megosztottad velünk hogy ez igy müködik 4. negyednél!!

Idézetet írta: Jimbo75 Dátum december 17, 2011, 13:53:17
Fogadtam egy kosármeccs 4. negyedére, 18-16-ra nyertem, de vesztesnek írják be, mivel szerintük a 4. negyed eredményébe beletartozik a  meccs hosszabbítása is.....
Érdekes hozzállás :noway:
A szabályzatra hivatkoznak, amiben persze szó sincs ilyenről.
Érdekes, nekem az "összes pont páros" fogadásoknál sose nézik a hosszabbítást, vagy az aktuális negyed vagy a 4. negyed végi eredményt nézik, a hosszabbítást sose, pedig többször is volt már úgy hogy a végén páros volt, a hosszabítás után meg nem, és mindig nyertes volt a fogadás.