bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában


Idézetet írta: laudrup Dátum március 08, 2012, 21:36:41
inkább pötyögd be! jobb a biztonság! nem jó az ha tárolja!
Ki tud megjegyezni annyi jelszót felhasználónevet? Vannak jelszókezelők roboform , last pass
Jobban használhatók mint a böngésző jelszókezelői.Mondjuk itt a lastpass sem működik rendesen de azért kézileg beírni nem kell vmivel egyszerűbb.

Nálatok is laggol néha az oldal, vagy csak egyszerűen kifagy az eredmény és nem frissíti magát, mióta új eredményjelző van?! :P

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum március 09, 2012, 12:14:42
Nálatok is laggol néha az oldal, vagy csak egyszerűen kifagy az eredmény és nem frissíti magát, mióta új eredményjelző van?! :P

Nálam is problémás az egész felület, mióta új külsőt kapott...remélhetőleg megoldják rövidesen, mert nagyon zavaró.

  :laugh:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum március 09, 2012, 12:14:42
Nálatok is laggol néha az oldal, vagy csak egyszerűen kifagy az eredmény és nem frissíti magát, mióta új eredményjelző van?! :P

Én is tapasztaltam.

Nálam is szarakszik néha, kinézetre viszont üt..  :bash:

Kezdem azt hinni, hogy e mögött is Orbán áll. Az szokott mindent elcseszni...

A tenisz élő részt kicsit lebutították, mostmár nem rögzítik minden meccsen a játékok eredményeit. :(

Sziasztok.Kifizetés előtt állok az irodánál, már megadtam a postai azonosító kódot is. Mégis azt írja az ügyfélazonosító folyamatnál hogy "A megadott adatok alapján életkorát nem sikerült azonosítanunk. További információra van szükségünk, hogy igazolhassuk életkorát."

Ezt, hogy lehetne elintézni vagy igazolni??
Köszönöm a segítséget!

IdézetSziasztok.Kifizetés előtt állok az irodánál, már megadtam a postai azonosító kódot is. Mégis azt írja az ügyfélazonosító folyamatnál hogy "A megadott adatok alapján életkorát nem sikerült azonosítanunk. További információra van szükségünk, hogy igazolhassuk életkorát."

Ezt, hogy lehetne elintézni vagy igazolni??
Köszönöm a segítséget!

Küldd el a személyid mindkét oldalának a másolatát.

3.000 HUF ingyenes Élő fogadás a Chelsea v Napoli rangadóra  :)

Idézetet írta: Horusz1987 Dátum március 09, 2012, 12:43:21
Nálam is problémás az egész felület, mióta új külsőt kapott...remélhetőleg megoldják rövidesen, mert nagyon zavaró.

  :laugh:

Kb. fél éve ígérik, ha nem több, hogy külsőn változtatnak, hogy felhasználó barátabb legyen.  :-\

Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 13, 2012, 06:59:02
3.000 HUF ingyenes Élő fogadás a Chelsea v Napoli rangadóra  :)

Nekem 4400ft  az ingyenes Élő fogadás a Chelsea v Napoli rangadóra  :)
:great:

Kedves Jozsef

GL43140832F azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 1.01 nyereményszorzóval tett meg a következőre: Gorno Lisice (Játékidő eredménye Gorno Lisice v FK Pobeda). Észrevettük, hogy ez a választás helytelen szorzóval lett leadva, így szabályainknak megfelelően a javított 1.10 szorzóval kerül rendezésre.

Az okozott kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük.

Szívélyes üdvözlettel,

Azért ez egy piros pont az irodának.  :great: :great:

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem ezzel a 3000Ft-os Chelsea-Napoli ajánlattal kapcsolatban.

A mérkőzés előtti tipphez van e valami odds kritérium? Mert ugye azt biztosra kell tenni hogy ne menjen el, gondoltam itt esetleg egy 6,5 under gól alá ami 1,02  nem hiszem hogy lesz 7 gól. És akkor mehet élőbe valami magasabb odds.

Gondoltam olyanra továbbá, hogy mérkőzés előtt Páratlan 1,95ért 3000ért, mérkőzés közbe meg páros 1,90ért. Így ha páratlan lesz nyerek majdnem 3000et, viszont ha páros kb max 300ftot veszitek, és 50% esély:) Csak nem tudom hogy ez ütközik e esetleg valami szabályba.

Ha tudd valaki pontos infót akkor  kérem ossza meg, előre is köszönöm.

Idézetet írta: nasgur Dátum március 14, 2012, 08:39:52
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem ezzel a 3000Ft-os Chelsea-Napoli ajánlattal kapcsolatban.

A mérkőzés előtti tipphez van e valami odds kritérium? Mert ugye azt biztosra kell tenni hogy ne menjen el, gondoltam itt esetleg egy 6,5 under gól alá ami 1,02  nem hiszem hogy lesz 7 gól. És akkor mehet élőbe valami magasabb odds.

Gondoltam olyanra továbbá, hogy mérkőzés előtt Páratlan 1,95ért 3000ért, mérkőzés közbe meg páros 1,90ért. Így ha páratlan lesz nyerek majdnem 3000et, viszont ha páros kb max 300ftot veszitek, és 50% esély:) Csak nem tudom hogy ez ütközik e esetleg valami szabályba.

Ha tudd valaki pontos infót akkor  kérem ossza meg, előre is köszönöm.

Tudtom szerint nincs oddskorlát.