bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


#960 május 24, 2012, 11:48:36, rensenbrink
Idézetet írta: misiapa Dátum május 24, 2012, 09:13:22
Sziasztok!

Van ez a visszahívásos akármi, hogy ők felhívnak engem, hogy igazoljam magam, vagy micsoda.

Magyar nyelvű kolléga teszi ezt meg? És mivel igazolom, hogy én én vagyok?
Ha így csinálod, akkor nem hívnak (leírom egy új számla teljes procedúráját. Nekem van sok, már ismerem a dörgést:

1. Email cím készítés  (pl: gmail)
2. Moneybookers regisztráció
3. Moneybookers regisztráció után rögtön kiküldöm nekik a személyi és lakcímkártya képét, így 2 nap után hitelesítik a lakícmet, nem kell a levélre várni, és felemelik a limitet is.
4. Bet365 regsiztráció
5. Bet365 regisztráció végén rögtön deposit Moneybookersről
6. Küldenek majd egy emailt, arra rá kell kattintani, hogy az adatok valósak, és ezzel egyidejűleg ki kell küldeni a személyi és lakcímkártya képét a válasz emailben.
7. Másnapra hitelesítik a számlát, és minden rendben lesz. (Ha bónuszt is kértetek, IP címre vigyázzatok, ne legyen ugyanaz, mint egy másik számlánál.)
Ha a hitelesítés közben felugrik a telefonhívás kérése ablak, ne kérjétek, arra kell kattintani, hogy visszahívás később.

Idézetet írta: rensenbrink Dátum május 24, 2012, 11:44:52
Ha így csinálod, akkor nem hívnak (leírom egy új számla teljes procedúráját. Nekem van sok, már ismerem a dörgést:

1. Email cím készítés  (pl: gmail)
2. Moneybookers regisztráció
3. Moneybookers regisztráció után rögtön kiküldöm nekik a személyi és lakcímkártya képét, így 2 nap után hitelesítik a lakícmet, nem kell a levélre várni, és felemelik a limitet is.
4. Bet365 regsiztráció
5. Bet365 regisztráció végén rögtön deposit Moneybookersről
6. Küldenek majd egy emailt, arra rá kell kattintani, hogy az adatok valósak, és ezzel egyidejűleg ki kell küldeni a személyi és lakcímkártya képét a válasz emailben.
7. Másnapra hitelesítik a számlát, és minden rendben lesz. (Ha bónuszt is kértetek, IP címre vigyázzatok, ne legyen ugyanaz, mint egy másik számlánál.)
Ha a hitelesítés közben felugrik a telefonhívás kérése ablak, ne kérjétek, arra kell kattintani, hogy visszahívás később.

Köszönöm szépen a kimerítő választ! És persze a többieknek is!

Mobil bónusznál az igényléséhez  feljogosító fogadásnak is 1.5 a minimum oddsa ?

Pontosan.
És még arra is figyelj, hogy forgatni is a mobilos oldalról kell.

Kijátszható a rendszerük, ugyanis ha beírod a mobilodon használt web címet a géped böngészőjébe, megkapod a mobilos felületet ott is, és simán elhelyezheted a fogadásaidat ezáltal számítógépen is.  :D ;)

Idézetet írta: fcbayern Dátum május 27, 2012, 17:49:35
Kijátszható a rendszerük, ugyanis ha beírod a mobilodon használt web címet a géped böngészőjébe, megkapod a mobilos felületet ott is, és simán elhelyezheted a fogadásaidat ezáltal számítógépen is.  :D ;)
Igen ez valóban müködik,én is így csináltam!  ;)

https://mobile.bet365.com/navigationpages/navmenupage.aspx?navmenuid=welcome

#966 május 28, 2012, 11:12:09, zsolti25
Köszi!;) akkor ilyet nyitok! és mennyi a min. amit utalhatok vissza,és mennyi idö alatt érkezik meg?? választ elöre is köszi!;)

Idézetet írta: zsolti25 Dátum május 28, 2012, 11:09:00
Köszi!;) akkor ilyet nyitok! és mennyi a min. amit utalhatok vissza,és mennyi idö alatt érkezik meg?? választ elöre is köszi!;)
Tehát ha visakártyárol töltök,akkor ide kapok vissza,és nem kell 30ezernek lennie minimum??

Nektek szokott jönni mostanában hűségbónusz??? Én már jó régen kaptam, hogy a fene vigye el  :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 30, 2012, 11:09:37
Nektek szokott jönni mostanában hűségbónusz??? Én már jó régen kaptam, hogy a fene vigye el  :)

Nekem miden szerdán jön 1500 huf.

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum május 30, 2012, 11:14:19
Nekem miden szerdán jön 1500 huf.

Akkor lehet nem voltam elég hűséges...

#971 május 30, 2012, 15:05:19, Alkimista87
Én néhány napja kaptam 15 € hűségbónuszt! :ok: Mondjuk az okát nem nagyon értettem, mert az elmúlt hónapokban nem igazán fogadtam náluk, össz-vissz annyi forgalmam volt, hogy jött rá 10 € egy SfGuru helyezésnek köszönhetően, illetve 2-3 hete mb-ről fizettem be 10 €-ot. Lehet azért kaptam, mert pár kört futnom kellek velük múltkor egy ügy miatt, s nehezen akarták megérteni/teljesíteni a kérésemet. Mindenesetre ez a 15 € több, mint szép, főleg ezen előzmények tükrében. :ok: :beerchug:

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 30, 2012, 11:09:37
Nektek szokott jönni mostanában hűségbónusz??? Én már jó régen kaptam, hogy a fene vigye el  :)
Ja én sem kaptam egy ideje,de szerintem a megjátszott tétek összegét is nézik,és ugye mostanában apróban játszom a korábbiakhoz képest..

Idézetet írta: laudrup Dátum május 30, 2012, 18:27:52
Ja én sem kaptam egy ideje,de szerintem a megjátszott tétek összegét is nézik,és ugye mostanában apróban játszom a korábbiakhoz képest..
Rászóltam,lehet olvasnak minket,jött az email a bónusszal!  :great:

Idézetet írta: zsolti25 Dátum május 28, 2012, 12:57:46
     Tehát ha visakártyárol töltök,akkor ide kapok vissza,és nem kell 30ezernek lennie minimum??
Na valaki??haho