bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


Idézetet írta: Attila1976 Dátum szeptember 10, 2012, 22:07:16
Ez természetes, de ki is fizetnék?  :)

"Maximum tét
Kattintson a Max. tétre, hogy kiszámolja az azonnal megjátszható maximális tét/kockázat értéket. Ha nagyobb összeget ad meg, kereskedő részlegünk elbírálja kérelmét a fogadás leadása előtt."

http://www.bet365.com/extra/hu/how-to/bet-slip/


Sziasztok!

Neteller-rel kapcsolatban kérnék segítséget:elvileg a befizetéshez,csak kell egy regisztráció,kapok egy 12 számjegyű számlaszámot és az Erste bankos számlaszámra kell utalni a pénzt.Előtte a Neteller oldalán ki kell tölteni a Local Deposit Bank fül alatt,hogy mennyit fogok utalni.
Van még valami?Mert 1 hét alatt még mindig nincs jóváírva az összeg.

előre is köszi a választ 

üdv. climax

Ha esetleg valaki nem kapott volna e-mailt:
Immár a bet365.com-on is befizethetünk Abaqoos számla segítségével.
Magyarán ha nincs bankkártyád, sima banki átutalással is pár percen belül feltöltheted a számládat. Teljesen ingyenes, minimum befizetés 3500 forint.
Menete:
A bankszámládról átutalod az Abaqoos-ra a kívánt összeget, kb 1-2 percen belül meg is jelenik rajta a pénz. A Bet365-re belépve a fizetési opcióknál kiválasztod az Abaqoos-t, enter és kész is van, lehet fogadni.

Idézetet írta: climax Dátum szeptember 11, 2012, 13:14:48
Sziasztok!

Neteller-rel kapcsolatban kérnék segítséget:elvileg a befizetéshez,csak kell egy regisztráció,kapok egy 12 számjegyű számlaszámot és az Erste bankos számlaszámra kell utalni a pénzt.Előtte a Neteller oldalán ki kell tölteni a Local Deposit Bank fül alatt,hogy mennyit fogok utalni.
Van még valami?Mert 1 hét alatt még mindig nincs jóváírva az összeg.

előre is köszi a választ 

üdv. climax

Idézetet írta: DinEidyn Dátum szeptember 11, 2012, 13:42:46
Ha esetleg valaki nem kapott volna e-mailt:
Immár a bet365.com-on is befizethetünk Abaqoos számla segítségével.
Magyarán ha nincs bankkártyád, sima banki átutalással is pár percen belül feltöltheted a számládat. Teljesen ingyenes, minimum befizetés 3500 forint.
Menete:
A bankszámládról átutalod az Abaqoos-ra a kívánt összeget, kb 1-2 percen belül meg is jelenik rajta a pénz. A Bet365-re belépve a fizetési opcióknál kiválasztod az Abaqoos-t, enter és kész is van, lehet fogadni.

A kifizetésbe ez nem kavar be?
Azt olvastam itt a fórumon, hogy a bet365 ragaszkodik a legutóbb használt befizetési módhoz, ha kifizetést kérsz.
Én ezrét nem kockáztattam meg eddig más módszert a skrill-en kívül.

Idézetet írta: Attila1976 Dátum szeptember 10, 2012, 22:00:24
Sziasztok. A kérdésem az, hogy nem tudja valaki, hogy a Bet365-nél egy fogadással mi a max. nyerhető összeg? Az előbb gondolatban eljátszottam a számokkal és véletlen fogadtam egy oltári nagy hülyeséget. Szerencsére csak 50 HUF-al. De extrém magas lehetséges nyeremény jött ki. Mi van ha véletlen tényleg bejön?

Fogadás visszaigazolása  -  - Internet   Fogadás ideje:  2012/09/10 21:51:47   Nyomtatás
Választás
Szá.   Választás   Esemény   Esemény időpontja   Gy/h feltételek   Szorzó   Eredmény
1   Felett 5.5   Grúzia v Spanyolország
(További összesített gólok)   09/11/2012   Egyik sem   7.00   Függőben
2   Felett 5.5   Románia v Andorra
(További összesített gólok)   09/11/2012   Egyik sem   3.50   Függőben
3   Felett 5.5   Bosznia és Hercegovina v Lettország
(További összesített gólok)   09/11/2012   Egyik sem   11.00   Függőben
4   Felett 5.5   Törökország v Észtország
(További összesített gólok)   09/11/2012   Egyik sem   10.00   Függőben
5   Felett 5.5   Szlovákia v Liechtenstein
(További összesített gólok)   09/11/2012   Egyik sem   3.25   Függőben
6   Felett 5.5   San Marino v Montenegró
(További összesített gólok)   09/11/2012   Egyik sem   5.50   Függőben
7   Felett 5.5   Svédország v Kazahsztán
(További összesített gólok)   09/11/2012   Egyik sem   5.50   Függőben
8   Felett 5.5   Olaszország v Málta
(További összesített gólok)   09/11/2012   Egyik sem   3.75   Függőben
9   Felett 5.5   Franciaország v Fehéroroszország
(További összesített gólok)   09/11/2012   Egyik sem   13.00   Függőben
10   Felett 5.5   Portugália v Azerbajdzsán
(További összesített gólok)   09/11/2012   Egyik sem   5.50   Függőben
Többszörös
Fogadás típusa   Fogadások száma   Tétegység   Tét   Nyer.   Nyereség
10-es gyűjtő   1   50,00   50,00   361 913 000,00   
Össztét: 50,00   Teljes nyereség:  0,00

Ha bejön, akkor a semleges szurkolók is nagyon jól fognak szórakozni!
Ennyi gólt...

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 11, 2012, 19:24:35
A kifizetésbe ez nem kavar be?
Azt olvastam itt a fórumon, hogy a bet365 ragaszkodik a legutóbb használt befizetési módhoz, ha kifizetést kérsz.
Én ezrét nem kockáztattam meg eddig más módszert a skrill-en kívül.

Hát látod ezt nem tudom, mert ez még új dolog, de biztosan megkérdezem majd a chat-en ha sok időm lesz, mert jó kérdés.

Az ügyfélazonosító folyamatnál meg kell adni az útlevél számát, és annak lejárati dátumát. A kérdésem az lenne, hogy a lejárt útlevél okozhat problémát az elfogadásnál (2004-ben járt le)?

Idézetet írta: Deszpi Dátum szeptember 12, 2012, 08:42:07
Az ügyfélazonosító folyamatnál meg kell adni az útlevél számát, és annak lejárati dátumát. A kérdésem az lenne, hogy a lejárt útlevél okozhat problémát az elfogadásnál (2004-ben járt le)?

Szerintem azt feleslegesen adod meg, olyan, mint ha nem is lenne...


Más!

A betbrain az előbb dobott egy irodán belüli arbitrázst, de ez biztos csapda!   ;D

Baseball Japán:
Orix Buffaloes - Seibu Lions

alternatív 3 esélyes hendikep
Orix +2   1.95
Orix +2 döntetlen  7.0
Seibu -2  3.0

Kicsivel 1% feletti profit, ráadásul mivel nem ázsiai hendi és nem baseball moneyline (ezek kizárások) a bónuszforgatásba is beszámít...

Kíváncsiságból 7000 ft-ért lejátszottam, nem merem a teljes egyenlegem rátenni, pedig segíteni az "újrafeltöltési bónuszom" gyors megforgatását.

Találkoztatok már ilyennel?


Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 12, 2012, 09:42:53
Szerintem azt feleslegesen adod meg, olyan, mint ha nem is lenne...


Más!

A betbrain az előbb dobott egy irodán belüli arbitrázst, de ez biztos csapda!   ;D

Baseball Japán:
Orix Buffaloes - Seibu Lions

alternatív 3 esélyes hendikep
Orix +2   1.95
Orix +2 döntetlen  7.0
Seibu -2  3.0

Kicsivel 1% feletti profit, ráadásul mivel nem ázsiai hendi és nem baseball moneyline (ezek kizárások) a bónuszforgatásba is beszámít...

Kíváncsiságból 7000 ft-ért lejátszottam, nem merem a teljes egyenlegem rátenni, pedig segíteni az "újrafeltöltési bónuszom" gyors megforgatását.

Találkoztatok már ilyennel?

Én már igen. Az ilyet nem szabad megtenni, ha hosszú távon akarsz náluk fogadni. Lehet, hogy ez is csak egy arbitrázs-csali a részükről.

Vki tudja mitől függ a hűségbónusz összege? :)

Idézetet írta: professor25 Dátum szeptember 12, 2012, 15:26:17
Vki tudja mitől függ a hűségbónusz összege? :)

Attól hogy előző héten milyen összegben játszol náluk.
De határokat senki nem tud szerintem.

Csak azért mert egy ideje "csak" 500 forint a lehetőség, eddig 750-et kaptam hetente. (ettől többet még egyszer sem, pedig olvastam, hogy vki már 1500at is kapott és nekem is volt már milliós heti forgatásom) Persze "talált" pénzről van szó, más irodánál ilyen bónusz nincs, legalábbis nem tudok róla, így nem reklamálok, szimplán érdeklődök. ;)
Egyébként az ügyfélszolgálat se akar többet tudni róla.

Sőt 3.000-et is adnak, Isten tartsa meg a jó szokásukat!  :great:

Lassan jöhetne is a mai...

3 kilót? Komolyan? Az kemény.. Nekem meg 500al kiszúrják a szemem  :D
Amúgy nekem is szerdánként küldik, úgy vettem észre 4 és 5 óra között.