bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum szeptember 12, 2012, 12:16:39
Én már igen. Az ilyet nem szabad megtenni, ha hosszú távon akarsz náluk fogadni. Lehet, hogy ez is csak egy arbitrázs-csali a részükről.

Kiértékelték és úgy tűnik nem akadtak ki a 7000 ft-os tétemen meg az azzal járó 80 ft hasznon...  :)
15000 bónuszt vonhatnának meg erre hivatkozva, de ennél nagyobb veszteség lenne, ha nem játszhatnék náluk.

Nálam egy hasonló fogadás után jött a mail ,hogy nem fogadhatok "telefonosfogadást" ,nem jár többet hűségbonusz ,akcióban részvétel,és kissebb ligákra lecsökkentették 48$-ra a nyerhető összeget.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 12, 2012, 18:51:10
nagyobb veszteség lenne, ha nem játszhatnék náluk.

Akkor javaslom, hogy ne tegyél több ilyet (házon belüli arb)!

Csak nem talált meg tegnap a hűség bónuszos e-mailjük.
Így mostmár végképp nem értem mi alapján osztogatják.
Eddig mindig jött, és múlthéten is olyan forgalmat bonyolítottam, hogy megszólal.
Lehet már túl sok volt...  :D

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 13, 2012, 09:05:55
Akkor javaslom, hogy ne tegyél több ilyet (házon belüli arb)!

Természetesen én is erre jutottam, de muszáj volt kipróbálni.   :)
Remélhetőleg a "radar alatt" maradtam ezzel az apróval, de az is lehet, hogy ezzel azért felhívtam a figyelmet az apró arbolásaimra...


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 13, 2012, 09:29:17
Csak nem talált meg tegnap a hűség bónuszos e-mailjük.
Így mostmár végképp nem értem mi alapján osztogatják.
Eddig mindig jött, és múlthéten is olyan forgalmat bonyolítottam, hogy megszólal.
Lehet már túl sok volt...  :D


Valószínűleg a bónuszok csak kedvtelésből játszó, szabadidős játékosoknak járnak és nem a hiénáknak!   ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 13, 2012, 13:23:13
Valószínűleg a bónuszok csak kedvtelésből játszó, szabadidős játékosoknak járnak és nem a hiénáknak!   ;D

Lehet. :)

Mondjuk nem vág földhöz, de az havi szinten az csak 12.000.- Ft fix bevétel...

Elsírom magam, ma már 3,5%-os irodán belüli arbitrázzsal dolgoznak az egyik japán baseball meccsen...   :o

De erősnek kell lennem...  hehe

Úgy látszik rájöttek, hogy múlt héten kimaradtam, mert ma idetoltak egy 5.000 Ft-os hűségbónuszt!
:great:


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 19, 2012, 16:00:41
Úgy látszik rájöttek, hogy múlt héten kimaradtam, mert ma idetoltak egy 5.000 Ft-os hűségbónuszt!
:great:
Sok szerencsét hozzá,nekem is tolhattak volna.

Sziasztok!
Ezt írja a bet365-ön: " Minden egyéb kifizetésnél a bet365 szabványos banki utalásoknál 12 GBP* (vagy annak megfelelő valuta), sürgős banki utalások esetében pedig 15 GBP* (vagy annak megfelelő valuta) költséget számít fel. Kérjük, lépjen velünk kapcsolatba sürgős banki utalás kezdeményezéséhez."

Ez a sürgős banki utalás mennyi időt vesz igénybe?

Idézetet írta: sabene Dátum szeptember 20, 2012, 02:17:09
Sziasztok!
Ezt írja a bet365-ön: " Minden egyéb kifizetésnél a bet365 szabványos banki utalásoknál 12 GBP* (vagy annak megfelelő valuta), sürgős banki utalások esetében pedig 15 GBP* (vagy annak megfelelő valuta) költséget számít fel. Kérjük, lépjen velünk kapcsolatba sürgős banki utalás kezdeményezéséhez."

Ez a sürgős banki utalás mennyi időt vesz igénybe?

A live chat-en megmondják neked.

Sziasztok,

Szeretném megkérdezni, hogy a kiutalásnak Skrill-re kb. mennyi az átlag átfutási ideje.

köszi, werwer

Idézetet írta: werwer Dátum szeptember 20, 2012, 11:05:34
Sziasztok,

Szeretném megkérdezni, hogy a kiutalásnak Skrill-re kb. mennyi az átlag átfutási ideje.

köszi, werwer

Pár óra.  ;)

Idézetet írta: csacsa44 Dátum szeptember 20, 2012, 11:09:12
Pár óra.  ;)

köszönöm a gyors válasz, most tartok 19-óránál :( a WH-n 5-6 óra alatt megjön

Idézetet írta: werwer Dátum szeptember 20, 2012, 11:23:54
köszönöm a gyors válasz, most tartok 19-óránál :( a WH-n 5-6 óra alatt megjön

Szerintem kérdezz rá chaten, hogy mi a helyzet, egyáltalán nem jellemző, hogy ilyen sokáig tartana náluk skrillre utalni. Nekem átlag 3-4 óra alatt meg szokott jönni.