bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Hahó

Tapasztalta már valaki hogy egy adott meccsen nálam pl Tenisznél el van csúszva az adott közvetítés/odds módosítás
Velem tegnap történt meg a Pella-Ungur meccsen
Utolsó szett tie break-nél Ungur leütötte a meccs labdát , oldalt ki volt töltve a szelvény már csak a fogadás gombra kellett rámennem.
Nyerte a meccset és fél perc múlva kiértékelték a fogadást.

Persze ilyen megtörténhet, aztán ha szerencsénk is van, akkor nem törlik utólag a fogadást.

Hello!

Banki utalással kértem kifizetést, mivel csak oda tudok jelenleg, és 28 naponta van elvileg 1 ingyenes kiutalás, a többiért 12 font költséget számolnak fel. Én 28 napon belül kétszer is kértem le pénzt, és a másodiknál sem számolták fel a 12 fontot. Tudja valaki esetleg,hogy ez miért van? Ha kérek le megint egyet az is ingyen lenne?

Idézetet írta: tharom2 Dátum november 29, 2012, 14:57:13
Hello!

Banki utalással kértem kifizetést, mivel csak oda tudok jelenleg, és 28 naponta van elvileg 1 ingyenes kiutalás, a többiért 12 font költséget számolnak fel. Én 28 napon belül kétszer is kértem le pénzt, és a másodiknál sem számolták fel a 12 fontot. Tudja valaki esetleg,hogy ez miért van? Ha kérek le megint egyet az is ingyen lenne?

Már a 2. kifizetésedet is hiánytalanul megkaptad? Nekem régebben úgy volt, hogy elindítottam a 2. lehívást (itt megörültem, hogy nem vonnak le semmit), majd később láttam, hogy azt a tranzakciót érvénytelenítették és automatikusan elindították újra csak már levonták azt a tizenvalahány fontot..

Igen, megkaptam, ezért is csodálkozok,mert amikor belépek a kifizetés menübe írja, hogy 28 naponta egyszer ők állják az utalás költségét, 28 napon belül ha többször kívánok kifizetni, akkor 12 fontot felszámolnak. Ma jött meg a pénz és nem vontak le semmit, meg a fenn maradó összegemből se.

Idézetet írta: Canesten Dátum november 28, 2012, 09:56:12
Csütörtök délelőtt kértem a kifizetést, és kedden kaptam meg! :)
Nekem is megjött már,pont annyit amennyit kértem! Igazatok volt,hogy havonta egy ingyenes!
Köszi!

#1341 november 30, 2012, 18:52:10, gecsomane
Buzi banda, a mit sem sejtő újdonsült  ügyfél befizeti a pénzét, hogy hú 100%os bónusz, kiforgatja minden, aztán sikerül megcsinálnia az ügyfélazonosítást is erre kiderül minimum 14 ezret lehet csak kivenni. mondjuk valaki a minimumot rakja be (1500 forintot), meg kell forgatnia azt 9000(módósítva) forint értékben! és ha sikerül is, utána még tornázza tovább 14 ezerig? anyátokat.
többit iroda annyival szarabb hogy többet kell forgatni nagyobb oddsokon, de ugyanaz a lehúzás. komolyan mondom a tippmixnek több értelme van a szar oddsaival, ott legalább megkapod a pénzed ha nyersz...

Idézetet írta: gecsomane Dátum november 30, 2012, 18:38:07
Buzi banda, a mit sem sejtő újdonsült  ügyfél befizeti a pénzét, hogy hú 100%os bónusz, kiforgatja minden, aztán sikerül megcsinálnia az ügyfélazonosítást is erre kiderül minimum 14 ezret lehet csak kivenni. mondjuk valaki a minimumot rakja be (1500 forintot), meg kell forgatnia azt 9000(módósítva) forint értékben! és ha sikerül is, utána még tornázza tovább 14 ezerig? anyátokat.
többit iroda annyival szarabb hogy többet kell forgatni nagyobb oddsokon, de ugyanaz a lehúzás. komolyan mondom a tippmixnek több értelme van a szar oddsaival, ott legalább megkapod a pénzed ha nyersz...

A kiutalási limit változik a különféle kifizetési módok között. Bet365-öt inkább MB-vel érdemes kisebb összegeknél használni.

Most ezt komolyan irtad?

Hétvégén van kifizetés MB-re? vagy csak munkanapokon? :)

Idézetet írta: Canesten Dátum december 02, 2012, 11:14:30
Hétvégén van kifizetés MB-re? vagy csak munkanapokon? :)
Hétvégén is van kifizetés! ;) :cya:

Köszönöm szépen a gyors választ! :) ;)

Sziasztok
Bet 365-nél szeretném kijátszani a bónuszomat. Már volt befizetésem 15 e értékben de kisebb részletekben. Ilyenkor csak a legelső befizetést duplázza meg vagy a 15 ezret? 
Már több mint egy hónapja regisztráltam. Nem évült még el?

Az első befizetésed duplázódik, de úgy tudom ahhoz e-mailben kapsz egy ajánlatkódot, amit fel kell használnod befizetéskor.

Idézetet írta: Tünde Dátum december 03, 2012, 13:25:12
Sziasztok
Bet 365-nél szeretném kijátszani a bónuszomat. Már volt befizetésem 15 e értékben de kisebb részletekben. Ilyenkor csak a legelső befizetést duplázza meg vagy a 15 ezret? 
Már több mint egy hónapja regisztráltam. Nem évült még el?

Az "akciók" pontban kell beváltani az emailben kapott kódot, vagy a befizetéskor vagy pár napon belül.
Ha már nincs meg a kód vagy félsz, hogy elévült, akkor kiküldetheted még egyszer, mármint ha megvan még az "akciók" között, mint elérhető ajánlat.

Szerintem csak az első befizetésedre vonatkozik az induló bónusz...