bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


nincs más hátra, mint a "türelem rózsát terem" nevezetű játék  :)
Vagy ha hétvégén se lesz betem, akkor egy jelnek veszem az égiektől, hogy ezen a hétvégén nem szabad fogadnom, mert úgyis csak veszítenék  ;D

Itt valami route vagy dns gond lesz, vagy ők változtattak valamit, vagy a szolgáltatótok és nem frissültek még a bejegyzések rendesen. Nálam most sincs gond.

Attól mert Magyarországon vagy, nem jelenti hogy magyar ip-d van. FullTilten játszok, és ott van login history és rendszeresen látom hogy ukrán meg szlovák ip-k vannak megadva a magyar ip-k mellett. Pedig e két országtól 300-500kmre lakok, Magyarországon.

Mert szar a FTP geoip adatbázisa :)

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum december 07, 2012, 20:43:04
ja, hát persze :p tudtommal nem kerültem át más országba :D egyik nap még ment, tegnap meg már nem  :bash:

Pedig volt már ilyenre példa majd 100 éve :(

Nekem még mindig rossz -.- :(

vmlinuz, bizonyára igazad van :) ehhez én már nem értek, csak azt mondtam amit láttam az oldalon..

Idézetet írta: tonypwns Dátum december 09, 2012, 18:45:06
Nekem még mindig rossz -.- :(

Nekem is, de érdekes módon laptopról és mobilról megy... Ezek alapján valakinek valami ötlet? :)

kapott ma valaki hűségbónuszt?


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum december 12, 2012, 17:50:07
Én kaptam 17:23-kor.

Hétről hétra azt olvasom,hogy te kaptál... hogy lehet ez? :) remélem hozzám is elérkeznek :)

Idézetet írta: Pepi1990 Dátum december 12, 2012, 17:57:25
Hétről hétra azt olvasom,hogy te kaptál... hogy lehet ez? :) remélem hozzám is elérkeznek :)

Ez azért van, mert valószínűleg nagy forgalmat bonyolítok náluk. :)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum december 12, 2012, 18:07:20
Ez azért van, mert valószínűleg nagy forgalmat bonyolítok náluk. :)
Mennyi az a nagy,én az elmúlt 1 hétben 226ezerért fogadtam náluk,nem tudom h ez nagynak számít e?

Idézetet írta: Pepi1990 Dátum december 12, 2012, 18:08:19
Mennyi az a nagy,én az elmúlt 1 hétben 226ezerért fogadtam náluk,nem tudom h ez nagynak számít e?

Ezt nem mondanám meg konkrétan, de jópárszor ennyi megvan.

Idézetet írta: Pepi1990 Dátum december 12, 2012, 18:08:19
Mennyi az a nagy,én az elmúlt 1 hétben 226ezerért fogadtam náluk,nem tudom h ez nagynak számít e?

Én is szinte minden hónapban kapok, pedig még a csúcshónapokban sincs havi 500k-nál több forgalmam. (És ebben már benne vannak a spekulatív visszafogadások is.  ;D)