bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


Mi lett a kifizetésekkel itt? Nemrégen még 1-2 óra volt Skrillre, most 3. napja várom...

Idézetet írta: borbor Dátum február 02, 2013, 09:48:08
Mi lett a kifizetésekkel itt? Nemrégen még 1-2 óra volt Skrillre, most 3. napja várom...

Valami gond lehet a kifizetéseddel, nézz utána, mert az sem lenne normális, ha Bet365-nél 24 órát kellene várni a pénzre, nemhogy 3 napot.  ;)

Idézetet írta: borbor Dátum február 02, 2013, 09:48:08
Mi lett a kifizetésekkel itt? Nemrégen még 1-2 óra volt Skrillre, most 3. napja várom...

Nekem az elmúlt napokban 4-5 óra alatt mindig megérkezett a skrilles kifizetés.

Bet365-nél meg lehet nézni valahol, hogy mikor regisztráltam???

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 02, 2013, 10:19:16
Bet365-nél meg lehet nézni valahol, hogy mikor regisztráltam???

Ha nem törlöd a welcome maileket, akkor vissza tudod nézni az e-mailjeid között. Ezeket a maileket külön címke alatt megszoktam őrizni, jó ez, pláne ha valamelyik póker sitenál valami idióta felhasználónevet választottam, amit amúgy elfelejtenék.

Hello!

Eddig Mastercardos bankkártyával fizettem mindig be az irodához, és banki utalással kértem ki a pénzt, de most akarok skrill számlát csinálni, és mostantól azzal szeretném feltölteni, illetve ki venni a pénzemet. Ami volt rajt pénzem kivettem,tehát most nullán vagyok. Azt szeretném kérdezni, hogy ilyenkor ha skrillel töltöm fel a számlám, a kifizetésnél már azt is fogja bedobni mint lehetséges kifizetést, nem pedig a banki átutalást? Vagy ez megoldható valahogy, hogy ezentúl odakérjem ki a pénzt?

Idézetet írta: tharom2 Dátum február 02, 2013, 13:10:34
Hello!

Eddig Mastercardos bankkártyával fizettem mindig be az irodához, és banki utalással kértem ki a pénzt, de most akarok skrill számlát csinálni, és mostantól azzal szeretném feltölteni, illetve ki venni a pénzemet. Ami volt rajt pénzem kivettem,tehát most nullán vagyok. Azt szeretném kérdezni, hogy ilyenkor ha skrillel töltöm fel a számlám, a kifizetésnél már azt is fogja bedobni mint lehetséges kifizetést, nem pedig a banki átutalást? Vagy ez megoldható valahogy, hogy ezentúl odakérjem ki a pénzt?

Ha most feltöltöd skrillel, akkor utána automatikusan skrillre fizet ki.


Meghülyültek a rajfazenesek... :D
Ugye van ez a 1ezrelék tranakciós adó ,befizettem visával100$ , -22Ft
Kikértem 300$ visára  ,azt írja:
Visszatérítés 66.000ft ,Visszatéeítés+66ft :beerchug:
:cya:

Ti betudtok jelentkezni??   :police:


Nálam is beszart.  >:(


Én egyszer betudtam lépni, de meg akartam nyitni a történetet és hibát írt ki és kidobott.  :bash:

A történet nevezetü ablakban ez állt

Amennyiben be volt jelentkezve, biztonsági okokból kiléptettük a rendszerből, így újra be kell jelentkeznie. Továbbá, ha nyitva van egy felugró ablak, kérjük, kattintson ide hogy bezárja azt, és hogy a böngésző fő ablakából visszatérjen a főoldalra.

Ha továbbra is problémákat tapasztal, kérjük, küldjön e-mailt ügyfélszolgálatunknak a [email protected] címre, vagy hívjon minket a +800 12 365 365 (Magyarország) vagy a +44 1782 684 663 telefonszámok egyikén, majd hivatkozzon a következő hibakódra: LHRMEMWSN40P-2013. 02. 02. 17:16:56.