bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum március 05, 2013, 16:15:52
Szolgáltatások / Ügyfelek / Számlám / Beállítások / Nyelv
Időközben megtaláltam, de azért nagyon szépen köszönöm .  :beerchug:

Idézetet írta: Coward Dátum március 05, 2013, 16:09:52
Hááát azóta is ezt keresem. Lehet hogy kiszúrja a szemem, de a látásom valahol a vakvarjú és a bányaló között van.
Megvan? Ha meg chatelni kell, visszaállítod, bár az ügyintézés sokkal egyszerűbb angolul, mert rázós ügyekben Andrea vagy Tibor ;D nem fog segíteni, felhívja az angolokat.

Nektek is b@sz@kodik?


Volt már ilyen máskor is...
Az a jó, hogy azt sem tudom, sikerült-e megtennem a fogadásomat.

Ja, mindenki szeretné elpattintani a kis 3k-t :D

És ilyenkor mi lesz az élő bónusszal?:)

Idézetet írta: Knapp Dátum március 05, 2013, 21:02:47
Volt már ilyen máskor is...
Az a jó, hogy azt sem tudom, sikerült-e megtennem a fogadásomat.

Én pont tettem amikor beszart... De nem tudom megnézni, elfogadta-e :crazy:


Már jó.. sajnos..  :crazy:

Sziasztok!

a ma esti man. united - real madrid meccs alatt 1-0-ás united vezetésnél a piroslap után 4.5oddsnál raktam 10.000ret a Real győzelmére.

A fogadás megtörtént a pénzt levonta a számlámról. A laptopot kikapcsoltam. 1-2es állás után pár perccel be akartam magam biztositani, hogy rakok egy keveset az Xre is. Az oldal elérhetetlen volt legalább 10 percig.

Amikor végre sikerült belépnem látom, hogy a 10.000 visszakerült a számlámra és a fogadásomnak semmi nyoma, mintha megse történt volna.

Az ügyfélszolgálatos megnézte azt mondta nincs nyoma a fogadásnak és szó nélkül felajánlott 3000Ft bónuszt.

Más is járt így? Gondolom a fél világ rakott a piros lap után a real győzelmére mivel elég logikus dolog volt nagyon jó odds volt rá. Nagyon ocsmány dolog lenne ha "karbantartás,szerver leállás címén" így kerülnék el a sok nyertes szelvény kifizetését.

A szó nélkül felajánlott bónusz is érdekes...
Reklamálni nem tudok mivel nem csináltam print screent(ezentúl fogok) de láttam amit láttam. A pénzt levonta a számlámról a rendszer 5 éve fogadok online nem mondhanám rutintalannak magam.

Most mondom, hogy SAJNOS nem fogsz tudni ez ellen tenni semmit. Le kell nyelned ezt a 35000ftos békát.

Nem is reménykedek semmiben de azért ilyennel még nem találkoztam.

Szóval ezek szerint ha nyerek is bármi nagyobbat akkor egyszerűen kitörlik a rendszerből és azt mondják, hogy sose volt??? Valami játékfelügyelet vagy ilyesmihez nem lehet fordulni?

Unibetnél játszottam évekig ott sose volt ilyen.

Csak arra lennék kiváncsi hogy más esetleg nem e fogadott ugyanerre élőben. Tehát a piroslap után 1-0nál.

Elvesztett 3000-t vissza kapta már valaki?