bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


Idézetet írta: csatarid Dátum március 05, 2013, 23:48:29
Elvesztett 3000-t vissza kapta már valaki?

Nálam pár perce jóváírták.

Idézetet írta: brett Dátum március 05, 2013, 23:22:39
Nem is reménykedek semmiben de azért ilyennel még nem találkoztam.

Szóval ezek szerint ha nyerek is bármi nagyobbat akkor egyszerűen kitörlik a rendszerből és azt mondják, hogy sose volt??? Valami játékfelügyelet vagy ilyesmihez nem lehet fordulni?

Unibetnél játszottam évekig ott sose volt ilyen.

Mivel nem szabályozott dologról nem nagyon tudsz hova fordulni. És mivel ők azt mondják hogy nincs a rendszerükben és nem is tudod bizonyítani hogy megtetted, így halott ügy.
Startegyn olvastam egy srácot, ő a felügyelethez fordult, mondjuk a netellerrel szemben de az ugye más, mert azt törvényszerűen használod. Srác majd fél évig levelezett/telefonálgatott mire nagy nehezen visszakapta pénzét.

Idézetet írta: brett Dátum március 05, 2013, 23:24:25
Csak arra lennék kiváncsi hogy más esetleg nem e fogadott ugyanerre élőben. Tehát a piroslap után 1-0nál.
Nagy geciség ez, tuti összefüggésben van ezzel a leállással, nem hiszem, hogy direkt sumákoltak voltak, egyszerűen nem éri meg nekik, bár már ebben sem vagyok biztos, egyre több a gond velük. Nálam fordítva volt, próbáltam elnyomni egy szöglet overt, de kiiírta, hogy nézzem meg, sikerült-e megrakni. Amikor megnéztem, a balance változatlan volt, aztán megint leállt a cucc pár percre, és amikor legközelebb beléptem, már ott volt a fogadás.

Nincs esélyed, bele kell nyugodni sajnos, bár gondolom, elég fájó lehet, részvétem.

Idézetet írta: brett Dátum március 05, 2013, 23:14:58
Sziasztok!

a ma esti man. united - real madrid meccs alatt 1-0-ás united vezetésnél a piroslap után 4.5oddsnál raktam 10.000ret a Real győzelmére.

A fogadás megtörtént a pénzt levonta a számlámról. A laptopot kikapcsoltam. 1-2es állás után pár perccel be akartam magam biztositani, hogy rakok egy keveset az Xre is. Az oldal elérhetetlen volt legalább 10 percig.

Amikor végre sikerült belépnem látom, hogy a 10.000 visszakerült a számlámra és a fogadásomnak semmi nyoma, mintha megse történt volna.

Az ügyfélszolgálatos megnézte azt mondta nincs nyoma a fogadásnak és szó nélkül felajánlott 3000Ft bónuszt.

Más is járt így? Gondolom a fél világ rakott a piros lap után a real győzelmére mivel elég logikus dolog volt nagyon jó odds volt rá. Nagyon ocsmány dolog lenne ha "karbantartás,szerver leállás címén" így kerülnék el a sok nyertes szelvény kifizetését.

A szó nélkül felajánlott bónusz is érdekes...
Reklamálni nem tudok mivel nem csináltam print screent(ezentúl fogok) de láttam amit láttam. A pénzt levonta a számlámról a rendszer 5 éve fogadok online nem mondhanám rutintalannak magam.

Én az első félidőben próbáltam vagy nyolcszor elküldeni egy fogadást, mivel az egyenlegem láthatóan nem változott. (mertem kockáztatni, mert alig volt szabad pénz a számlán, így többször le sem vonhatta volna)
A sokadiknál úgy tűnt, hogy sikerül, de kiírta, hogy ellenőrizzem a számlatörténetben. Na a számlatörténet nem volt elérhető és akkor fagytak le vagy 15 percre teljesen.
A fogadásom vesztes lett volna, szünetben beléptem és kiderült, hogy el sem fogadták!

Ebből (is) úgy gondolom, hogy nem szándékosan szívatták a népeket - ez nekik egyébként is rossz reklám lenne - hanem egyszerűen nem bírták a terhelést.
Mondjuk akkor nem kéne erőltetni az ilyen akciókat, mert ilyenkor még az is szerencsét próbál, aki fél éve nem nézett feléjük.
(talán pont ezért éri meg nekik felkínálni ezt a bónuszt)

Jól tudom, hogy gólszerzőre fogadásoknál, ha az adott játékos nem lép pályára a meccsen akkor a fogadás pushnak számít?

Olyan játékosra fogadnék, aki tuti nem játszik, hogy forgassam a bónuszt, szerintetek ezt mennyire szűrheti ki az iroda?

Én félidőben akartam rakni ,18+ szögit 4.0 szorzóért
de aztán inkább 2,5+ gólra tettem 3.75 ért ,
Mind a kettő jött :ok:
A 1-1 nél vissza fogadtam a Wilhillnél underre ,de ott is rendszerhiba volt  :beerchug: :beerchug: :beerchug:
És szerencsére nem fogadta el a tétet :great: :great:
+12.500ft ;D

Idézetet írta: lujdzsi Dátum március 06, 2013, 09:18:18
Jól tudom, hogy gólszerzőre fogadásoknál, ha az adott játékos nem lép pályára a meccsen akkor a fogadás pushnak számít?

Olyan játékosra fogadnék, aki tuti nem játszik, hogy forgassam a bónuszt, szerintetek ezt mennyire szűrheti ki az iroda?

Párszor nyugodtan bejátszhatod, bele fog számítani a forgatásba. :ok:

Idézetet írta: hurkabalint Dátum március 06, 2013, 11:13:59
Párszor nyugodtan bejátszhatod, bele fog számítani a forgatásba. :ok:

Köszi! Ma a Juve-Celticen pl. ott van a listában Lucio aki már egy ideje Brazíliában rúgja a bőrt. :)  Bár lehet kevésbé egyértelmű dolgot kéne választanom. :D

Kértem egy kifizetést, de mivel régen mindig mbvel fizettem be, legutóbb meg volt egy kevés bankkártyás, így kiírta hogy lehet fel kell venniük velem a kapcsolatot, mert lehet osztva kell kifizetni. De reggel óta semmi. Ez meddig szokott eltartani, tudja valaki?

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 06, 2013, 19:01:23
Kértem egy kifizetést, de mivel régen mindig mbvel fizettem be, legutóbb meg volt egy kevés bankkártyás, így kiírta hogy lehet fel kell venniük velem a kapcsolatot, mert lehet osztva kell kifizetni. De reggel óta semmi. Ez meddig szokott eltartani, tudja valaki?
És felvetted velük a kapcsolatot mondjuk chaten?

Idézetet írta: georgeboyd Dátum március 06, 2013, 20:45:46
És felvetted velük a kapcsolatot mondjuk chaten?

igen próbáltam, de először 5 perc várakozási időt írt ki, aztán 4 perc múlva is 5öt, szóval hagytam. Aztán végre Edina bejelentkezett, de miután kérte a négyjegyű azonosítómat, eltűnt :laugh: És még ő írta hogy nem válaszoltam egy ideje, szükségem van-e még rá... :-* Hiába válaszoltam megint, semmi, valószínűleg a rendszerük még mindig romokban a tegnapi után ::)

Ha pénzt szeretnék számlára kiutaltatni ott van hogy bankszámla vezető bank címe.
Oda a budapesti címet kell beírni?

Vagy a budapestit, vagy a helyi fiók cimét, ahol a számlád vezetik. Lényegében mindegy, az IBAN-os utalásoknál már úgy tudom nem nagyon használják.

Idézetet írta: Attila1976 Dátum március 04, 2013, 08:39:47
Kedves fórumozó Társak,

Volt már valakinek komolyabb vitája egy fogadás kimenetele ügyében a Bet365-el? Mert én már egy hete levelezgetek velük és komolyan elgondolkodtam azon, hogy irodát váltok. A ma írt levelemet alább láthatjátok. Szerintetek mi lesz ennek a vége?

Tisztelt Bet365!

Egy kicsit kezdem már unni ezt a több mint egy hete tartó
levelezgetést az előző leveleimben említett fogadás miatt. És most már
nem csak a fogadásra feltett pénzem idegesít, hanem az hogy kezdem
elveszteni a bizalmam az Önök irodájával szemben. Mert amikor egy
ilyen egyértelmű dologban mint ez a fogadás ilyen egyszerűen lehúznak
akkor el kell gondolkodnom azon, hogy amikor nem néztem utána a
dolgoknak akkor vajon mennyiszer csinálták már velem ezt meg. És
kérdezem. Ezek után minden vesztes fogadásom után kezdjek nyomozásba,
hogy vajon tényleg így történtek az események?? Vagy váltok
fogadóirodát. Másik iroda biztos örülne ha ennyi pénzt hagynák náluk,
Akkor eme kis bevezetés után még egyszer utoljára (még egyértelműbb
bizonyítékkal) fussunk neki.
Először is a felhasználó nevem: ...........
négyjegyű biztonsági szám: ...........
A kérdéses fogadás referencia száma: RR6702262710F
a fogadás arról szólt, hogy a Buenos Aires-i ATP torna döntőjében a
Ferrer-Wawrinka mérkőzésen a 6. játékban Ferrer szerzi az első pontot.
És a bizonyítékok:
a mérkőzés statisztikája pontról pontra :
http://www.eredmenyek.com/merkozes/j3nMNicS/#osszegzes;1
a teljes mérkőzés videója: Ferrer vs Wawrinka - ATP BUENOS AIRES 2013 (Final) - Full Match HD
a kérdéses pontot 24:20-tol lehet nyomon követni (ha egyáltalán veszik
a fáradságot)

Azt hiszem ennél több nem kell. De ha van egy olyan felvételük ahol
más történt akkor azt szívesen veszem. De nem csak én hanem az több
száz, vagy ezer fórumozó akik különböző oldalakon felháborodva várják,
hogy mi lesz ennek a vége. Hogy egy fogadót akikből Önök élnek így
próbálnak meg megvezetni.

Ezek után várom válaszukat

Üdvözlettel:
....... Attila

Két hét, számtalan elküldött levél, számtalan chat beszélgetés a magyar ügyfélszolgálattal, eredmény semmi. "A fogadási csoportunk megvizsgálta és jól lett rendezve". Gondoltam akkor most jön a nem túl erős angol tudásom. Váltás angol nyelvre, tagnap este ment az angol nyelvű mail és láss csodát!!!! Az előbb jóváírták a nyereményt. Soha többet nem beszélek a magyarokkal!!!!  :cya:

Csak az érdekesség kedvéért küldd már el ezt is a magyar supportnak, kíváncsi lennék, mit válaszolnak...