bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában


A svéd u21-re nem, de a svéd u19-re viszont lehet fogadni?  :redchug:  Nem szokták betenni az u21-et is a kínálatba?

Most élőben lehet fogadni ilyenre, hogy Nyírsuli Nyíregyháza U19 - Debrecen U19.
Most egy ilyen meccsnek a történéseit hogy a fenébe tudják követni... ?
Kajak kint van egy emberük Nyíregyen a Sóstói úton?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 08, 2013, 12:41:28
Most élőben lehet fogadni ilyenre, hogy Nyírsuli Nyíregyháza U19 - Debrecen U19.
Most egy ilyen meccsnek a történéseit hogy a fenébe tudják követni... ?
Kajak kint van egy emberük Nyíregyen a Sóstói úton?

Pont erről beszélgettünk egy haverral egy órával ezelőtt, aki ezeket az U19 meccseket szokta lengetni. Valószinűleg igen, kint van valaki tőlük. Amúgy meg mesélt érdekes dolgokat, hogy hogy próbálják megkenni ezeket a meccseket is... elég durva.

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum június 08, 2013, 13:10:19
Pont erről beszélgettünk egy haverral egy órával ezelőtt, aki ezeket az U19 meccseket szokta lengetni. Valószinűleg igen, kint van valaki tőlük. Amúgy meg mesélt érdekes dolgokat, hogy hogy próbálják megkenni ezeket a meccseket is... elég durva.

Mesélj! :)

Idézetet írta: Latzka Dátum június 08, 2013, 13:13:29
Mesélj! :)

Nembiztos hogy fórum téma, neveket nem mondok. Egy Vác meccsen volt, a játékvezetőt keresték meg, fél milliót ajánlottak fel, hogy minél több gól legyen a meccsen. Vissza lett utasítva, jelentve lett a szövetségen, játékvezetői gárda cserét kértek a megkeresett játékvezetők ( ami nem történt meg).
Ami viszont érdekes volt: május 29. Debrecen u19 - Kecskemét U19 4-4   4! darab tizenegyes volt a meccsen. Amúgy a napokban vittek el utánpótlás meccsről bilincsben egy játékvezetőt. Arra nem emlékszek, hogy ezen a meccsen volt-e.

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum június 08, 2013, 13:10:19
Pont erről beszélgettünk egy haverral egy órával ezelőtt, aki ezeket az U19 meccseket szokta lengetni. Valószinűleg igen, kint van valaki tőlük. Amúgy meg mesélt érdekes dolgokat, hogy hogy próbálják megkenni ezeket a meccseket is... elég durva.
Igen, kint van valaki ilyenkor. 40-50 eurot lehet kapni egy meccsért. Szépen PDA-n kell nyomkodni a történéseket. 

Idézetet írta: georgeboyd Dátum június 08, 2013, 13:49:59
Igen, kint van valaki ilyenkor. 40-50 eurot lehet kapni egy meccsért. Szépen PDA-n kell nyomkodni a történéseket.

Ha viszont kicsit lassan nyomod, akkor ennél sokkal többet lehet keresni.   ;D

Persze biztosan feddhetetlen emberek nyomkodják.

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani, hogy mikre érdemes tenni a kipörgetéshez?
Illetve ugye befizettem 1500at, igényeltem a bónuszt, viszont csak 1500al játszottam egy 1,8as gyüjtős szelót, akkor ez nem számít bele a kipörgetésbe hogy nem az egész összeget tettem fel?
Illetve ha van valakinek valami furfangja, szívesen fogadom privátban. :)

Hali
Haverok nem tudnak KHB ankos bankkartyaval a bet365 re befizetni,mert a bank nem tamogatja

Ez lehetseges

Szia. Igen a KH nem enged szerencsejáték oldalakra befizetni bankkártyával kivéve az SZRT-hez.


surgos kerdes

sajat bankkartyamrol feltolthetek e masnak a bet365 os szamlajara,s lesz e valamilyen hatranyom belole

Idézetet írta: stefi95 Dátum június 13, 2013, 13:39:36
surgos kerdes

sajat bankkartyamrol feltolthetek e masnak a bet365 os szamlajara,s lesz e valamilyen hatranyom belole

Nem tudod másnak a bet365 számláját feltölteni,mert kell egyezzen a két számlanév.

Ha eddig kaptam husegbonuszt, de ezen a heten nem volt naluk fogadasom, szerintetek attol meg jova fogjak irni? amennyiben lehetseges csak olyan irjon, aki volt hasonlo helyzetben

Amióta € alapúvá lett a számlám (fél éve kb.) Azóta 1x sem kaptam hűségbónuszt. Mért van ez ???