bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Tudtommal pedig lenyúlják az összes pénzt. Gondolom benne van a szerződésbe, ha csalsz, akkor nem kapsz semmit. Volt egy fiatal pókeres aki egy versenyen 500 000 $-t nyert és mikor rájöttek, hogy nincs 18 éves, nem adtak neki semmit.

Idézetet írta: ceruza Dátum augusztus 05, 2013, 08:51:43
Tudtommal pedig lenyúlják az összes pénzt. Gondolom benne van a szerződésbe, ha csalsz, akkor nem kapsz semmit. Volt egy fiatal pókeres aki egy versenyen 500 000 $-t nyert és mikor rájöttek, hogy nincs 18 éves, nem adtak neki semmit.

Persze, az 100%-ban jogos, mivel nem játszhatott volna, így a tevékenységéből származó nyeremény sem illeti meg (mondjuk nem lettem volna a helyében, mikor közlik vele). A kérdés itt valójában az, hogy Bagwell a befizetését vajon visszakapja-e. Fogadnia kár is az összeggel, mert csak veszthet vele, mert ha nyer is, az ellenőrzést úgy is bebukja, és törlik az összes fogadását.

Talán hosszú távon azzal jár jobban, ha most el sem jut az azonosításig és inkább lemond a pénzről, majd pár év múlva, nagykorúként a valós adataival újra regisztrál!
(másik IP-ről, másik lakcímmel)
Ha most nyilvánvalóan lebukik, akkor a bet365-nél aligha játszhat többet.

Így van, fogadni nem fogadok mert felesleges (igaz már egyet fogadtam még tegnap mikor befizettem az jött is) csak tényleg a befizetett pénzemet szeretném visszakapni. Nem tudom mit csináljak, az lenne a legjobb ha talán bevallanám telefonba? Vagy majd amikor elküldöm a személyimet zárolják alapból? Vagy hagyjam az egészet? Esetleg valahogy tényleg pókeren átjátszani egy másik embernek, az pedig visszaadja, talán ennek a legnagyobb esélye hogy bejön, csak az lehet hogy ha netán rájönnek, akkor a másik embert is kitiltják?

Kiskorúak szerencsejátéka
A 18 éven aluli személyek szerencsejátékkal kapcsolatos tevékenységeit a törvény tiltja és a bet365 rendkívül komolyan veszi az erre vonatkozó kötelezettségeit. Ügyfeleink életkorát elektronikusan ellenőrizzük és dokumentumaikról biztonsági másolatot is bekérhetünk. Amennyiben észrevesszük, hogy egy 18 év alatti személy az oldalt használja, úgy a játékos minden nyereményét töröljük és az esetet jelenthetjük az illetékes hatóságoknak.


Ezt olvastad Bagwell? Szerintem töröltesd a számlát, így ha a pénzt nem is kapod vissza, de legalább a későbbiekben még játszhatsz (ha nem itt akkor bárhol máshol, illetve ha még akarsz), illetve semmilyen veszély nem áll fenn, amiért nem voltál 18.



Még a végén elvisz a TEK :)

Idézetet írta: Bagwell Dátum augusztus 05, 2013, 11:30:59
Így van, fogadni nem fogadok mert felesleges (igaz már egyet fogadtam még tegnap mikor befizettem az jött is) csak tényleg a befizetett pénzemet szeretném visszakapni. Nem tudom mit csináljak, az lenne a legjobb ha talán bevallanám telefonba? Vagy majd amikor elküldöm a személyimet zárolják alapból? Vagy hagyjam az egészet? Esetleg valahogy tényleg pókeren átjátszani egy másik embernek, az pedig visszaadja, talán ennek a legnagyobb esélye hogy bejön, csak az lehet hogy ha netán rájönnek, akkor a másik embert is kitiltják?

Tegnap fizettél be?!
Pár órával hamarabb is elkezdhetted volna a fórumozást...

Ez az egyik baj a mai fiatalsággal: türelmetlenek. Nem bírnak várni, minden azonnal kell. Tisztelet a kivételnek.
Szerintem is mondj le a befizetett pénzről Bagwell, ez volt a tanulópénz. Ha viszket a tenyered, hogy fogadhass (ebben a korban egyébként a tanulás kifizetődőbb), akkor ott a tippmix. Habár nem tudom, a lottózókban dolgozók nem kérhetnek-e személyit. Ha igen, akkor tényleg várj 18-ig! Nem véletlenül van minden fogadóirodánál ez a korhatár, mint legfontosabb szabály.

A számlát zárolom mindenképp, de a befizetett összeget kiszeretném venni valahogy. Megpróbálnám ezzel a pókeres átjátszással, végül is ha azzal is lebukok akkor meg tökmindegy mert amúgy is buknám, de így van rá esély hogy sikerül.

Idézetet írta: Bagwell Dátum augusztus 05, 2013, 15:54:12
A számlát zárolom mindenképp, de a befizetett összeget kiszeretném venni valahogy. Megpróbálnám ezzel a pókeres átjátszással, végül is ha azzal is lebukok akkor meg tökmindegy mert amúgy is buknám, de így van rá esély hogy sikerül.

Ne zároltasd, töröltesd. A pókeres meg szerintem csak úgy müködhetne, ha többen ültök össze. Úgy nem olyan átlátszó.

Aranyszabály egyébként, hogy ha hamis adatokat adsz meg a regisztrációnál, akkor SOHA nem szabad befizetni.

Bagwell, ha nem titok legyszi ird meg akar privat uzenetben, hogy mennyit fizettel be :)

Szép napot!
Szeretném a véleményeteket kérni, hogy szerintetek hova érdemesebb regisztrálni. Kezdő sportfogadó vagyok, tudom ez nem sokat számít ebben a szakmában, de a focit már majd 12 éve követem és hát ennyi idő alatt képbe lehet kerülni.
Az egyik iroda amelyik tetszik az a bet365 lenne a bő kínálat végett az élő fogadásokban, a másik pedig a tippmixpro az adózott nyeremény miatt. Mivel a stratégiámban csak foci játszik (nem feltétlen élő kell), és az ehhez szükséges kínálattal a magyar oldal is bőven felveszi a versenyt, inkább ez felé hajlanék, főleg mivel legális. Olvastam, hogy előfordulnak még kifizetési problémák, de remélem ezek megoldódnak és nem tüntetik el senki pénzét. Amit nem tudok, hogy ha nekem a fogadásból havi 100-200 ezer forintos profitom lesz (feltételezés), akkor rám szállhat a NAV? Ha megtörténne, akkor mit tudnak velem csinálni? Ha teljesen szabályosan nyertem ezt a pénzt, gondolom meg tudják nézni a fogadásaimat is a tippmixpro adatbázisában. Vagy esetleg ilyennel nem foglalkoznak, hanem azt mondják "túl sokat nyersz", kitalálnak valami koholt vádat és megbüntetnek+zárolnak?

Idézetet írta: Rmadrid Dátum augusztus 05, 2013, 16:44:26
Szép napot!
Szeretném a véleményeteket kérni, hogy szerintetek hova érdemesebb regisztrálni. Kezdő sportfogadó vagyok, tudom ez nem sokat számít ebben a szakmában, de a focit már majd 12 éve követem és hát ennyi idő alatt képbe lehet kerülni.
Az egyik iroda amelyik tetszik az a bet365 lenne a bő kínálat végett az élő fogadásokban, a másik pedig a tippmixpro az adózott nyeremény miatt. Mivel a stratégiámban csak foci játszik (nem feltétlen élő kell), és az ehhez szükséges kínálattal a magyar oldal is bőven felveszi a versenyt, inkább ez felé hajlanék, főleg mivel legális. Olvastam, hogy előfordulnak még kifizetési problémák, de remélem ezek megoldódnak és nem tüntetik el senki pénzét. Amit nem tudok, hogy ha nekem a fogadásból havi 100-200 ezer forintos profitom lesz (feltételezés), akkor rám szállhat a NAV? Ha megtörténne, akkor mit tudnak velem csinálni? Ha teljesen szabályosan nyertem ezt a pénzt, gondolom meg tudják nézni a fogadásaimat is a tippmixpro adatbázisában. Vagy esetleg ilyennel nem foglalkoznak, hanem azt mondják "túl sokat nyersz", kitalálnak valami koholt vádat és megbüntetnek+zárolnak?

A pénzedet sem a tippmixpro, sem a bet365, sem egyéb irodák nem fogják lenyúlni. (ez mondjuk 99%)
Ha megvan a stratégiád, hasonlítsd össze fogadás nélkül a szorzókat! Hatalmas különbségeket fogsz találni az irodák között, ez pedig nagyban befolyásolja majd a nyereményességedet.
Még a különböző külföldi online irodák között is nagy eltérések vannak - ráadásul a szorzók folyamatosan változnak az érkező tétek hatására, mint a tőzsdén az árfolyamok - a tippmix és a tippmixpro pedig az adózás miatt eleve hátrányból indul.

Az adóhatóság adózott jövedelemnek fogja tekinteni a tippmixpronál nyert pénzedet, nem is kell megnézniük a fogadásaidat, elég, hogy látszik majd a számlakivonaton, honnan jött a pénz. (lehet, hogy külön adnak majd ki írásos nyereményigazolást is automatikusan vagy kérésre nagyobb összegeknél, ahogyan ez a tippmixnél is megtörténik...)

A mostani szabályozás szerint tehát nem szállhatnak rád, a máshol nyert pénzek után viszont utólag is kivethetik az adót plusz egy bírságot, ha célkeresztbe kerülsz.
A mostani stratégia szerint nem a játékosok lesznek "üldözve", így inkább csak akkor lesz feltűnő a nyereményed, ha milliós számlaforgalmad lesz vagy valamelyik "jóakaród" felnyom a NAV-nál.  :)

Én az alapján választanék, hogy a stratégiámhoz melyik iroda adja a legmagasabb szorzókat.(1.72-es és 1.9-es szorzó között 25% a különbség a nyereményben!!)
A bet365 mellett a bőséges kínálat szól - amely a foci piacon is sokszorosa a tippmixpronak: sokkal több esemény, sokkal több fogadási típus - ugyanakkor a sok élő fociközvetítés is vonzóvá teszi az oldalt.

Mindig is irigyeltem azokat, akik képesek a tippmixen nyereségesek lenni, szerintem ők zsenik, bár ugyanezekkel a tippekkel az online irodáknál többet lehet keresni...


Nos azt hiszem ha megmondom a stratégiám, akkor csak további tanácsokat kaphatok. Egy ideje már próbálgatom, excelbe írom a szorzókat, meg mindent ami fontos. 2.5 over-re szoktam tenni, 2 ilyet kombiban. Eredő oddsot minimum 3-ra célzom be, és ezt a határt meg is szeretném tartani. A megtett tétet pedig úgy választom meg, hogy fix profitom legyen, pl 2000 forint 3-as eredő mellett, ekkor egy egyszerű számítás után kapom, hogy 1000 Ft-ot kell feltennem. Ha nyerek örülök, ha nem, akkor a következő (legyen ismét) 3-as eredőnél kiszámolom, hogy a veszteséggel együtt mennyit kell feltennem a még mindig 2000 Ft-os profithoz. Biztosan ismeritek ezt a stratégiát. Ez elnyerte a tetszésem, mert nem látok benne akkora kockázatot. Előbb-utóbb csak lesz egy nyerő kombi.
Ami gátat szab ennek, az a feltehető max 100K a tippmixpro-n. Eleinte még csak a nagyobb bajnokságok meccseire tennék, mert azokat jobban ismerem, több statisztikát is találok hozzájuk.
Szóval azzal, hogy tisztán tudok pénzre szert tenni fogadással,  a tippmixpro lenne a befutó nálam. 20 évesen kicsit korai lenne bajba keveredni ha lebuknék. Bár olvastam az oldalon, hogy vannak módszerek amikkel ki lehet kerülni a bankunkat, de én óvatosabb, félősebb vagyok az átlagosnál, nem szeretek kockáztatni. Ami ez ellen szól, hogy akkor miért is akarok szerencsejátékot játszani?!  :D

Mióta lehet pókerezni azonosítás nélkül??? Én úgy tudom, verifikáció nélkül nem lehet valódi pénzben pókerezni bet365-nél.