bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Én nagyon sok teremnél azt tapasztaltam, hogy csak kifizetésnél kell azonosítanod magad. Ipoker hálózaton belül, ahol a bet365 is van, volt olyan termem, ahol egyáltalán nem kértek semmilyen azonosítást.

De lehet ők szigorúbban veszik.

Tudom hogy sokszor volt már róla szó, de nem tudja valaki mi alapján számolják ki mikor kap bonuszt?

Több mint egy hónapja nem kaptam a szokásos 1500Ft-os bonuszt. Holott közbe 630.000ezret forgattam meg.
Nem igazán értem mi alapján számolják hogy ki mikor kaphat.  :(

Én kaptam akkor is amikor nem forgattam talán csak 30-40 ezret.Ritkán kapok de különösebben nem is érdekel.

Én 3-4 hónapja nem kaptam semmit!  >:( Pedig most még többet fogadtam,mint szoktam...
Nagyobb tétek,több feltöltés,több forgatás és mégse küldtek bónuszt! Lehet,tök random küldözgetik??

Beszéltem Thomas kollégával, meg is írtam nekik hogy a magyar support egy kalap szar Szilárd kollégával az élen aki a ctrl C+V-n kívül mást nem ismer, egy egyszerű kérdésre is belinkelt múltkor egy 8 soros zagyvaságot aminek ráadásul köze nem volt ahhoz amit én akartam.. Na mindegy Thomas legalább értelmesen válaszolt még az igen gyenge angol tudásom ellenére is, és azt írta hogy holnap lesz a Loyaliti pontok felülvizsgálata addig legyek türelemmel. Nem mintha annyira érdekelne a dolog, csak azért bosszantó.

Idézetet írta: Rmadrid Dátum augusztus 05, 2013, 18:40:37
Nos azt hiszem ha megmondom a stratégiám, akkor csak további tanácsokat kaphatok. Egy ideje már próbálgatom, excelbe írom a szorzókat, meg mindent ami fontos. 2.5 over-re szoktam tenni, 2 ilyet kombiban. Eredő oddsot minimum 3-ra célzom be, és ezt a határt meg is szeretném tartani. A megtett tétet pedig úgy választom meg, hogy fix profitom legyen, pl 2000 forint 3-as eredő mellett, ekkor egy egyszerű számítás után kapom, hogy 1000 Ft-ot kell feltennem. Ha nyerek örülök, ha nem, akkor a következő (legyen ismét) 3-as eredőnél kiszámolom, hogy a veszteséggel együtt mennyit kell feltennem a még mindig 2000 Ft-os profithoz. Biztosan ismeritek ezt a stratégiát. Ez elnyerte a tetszésem, mert nem látok benne akkora kockázatot. Előbb-utóbb csak lesz egy nyerő kombi.
Ami gátat szab ennek, az a feltehető max 100K a tippmixpro-n. Eleinte még csak a nagyobb bajnokságok meccseire tennék, mert azokat jobban ismerem, több statisztikát is találok hozzájuk.
Szóval azzal, hogy tisztán tudok pénzre szert tenni fogadással,  a tippmixpro lenne a befutó nálam. 20 évesen kicsit korai lenne bajba keveredni ha lebuknék. Bár olvastam az oldalon, hogy vannak módszerek amikkel ki lehet kerülni a bankunkat, de én óvatosabb, félősebb vagyok az átlagosnál, nem szeretek kockáztatni. Ami ez ellen szól, hogy akkor miért is akarok szerencsejátékot játszani?!  :D

Tisztaság fél egészség!   ;)
Így nem próbálnálak lebeszélni a tippmixpro-ról, inkább a mai első két BL-selejtezővel szemléltetem a különbséget:

Maccabi Tel Aviv (Isr) - Basel (Sui)
2,5 felett szorzói:
tippmixpro: 1,85
bet365: 2

Steaua Bucuresti (Rou) - Dinamo Tbilisi (Geo)
2,5 felett
tippmixpro: 1,7
bet365: 1,73

Azaz a kettes kötésekkel elérhető szorzók:
tippmixpro: 3.145
bet365: 3.46

Ez 10%-kal nagyobb nyereményt jelent a bet365-nél, ez a "tisztaság" ára.

Más megközelítésben - a tétek változtatása nélkül - a tippmixpros szorzónál 31,79%-os találati arány kell a nullszaldóhoz, a bet365-nél 28,9-es.

Mivel aki rendszeresen 3% pluszt tud termelni a tőkéjére, az nyereséges a sportfogadásban, aki pedig 3% mínusszal "dolgozik", az szép lassan elveszíti a tőkéjét (tehát hatalmas a különbség a 0,97-es és a 1,03-as ROI között), így egyáltalán nem mindegy, hogy a nyertes fogadásaink mekkora profitot hoznak.

Valaki tud segíteni?Olvasgattam hogy kell a fiók megerősítéséhez visszahívást kérni, azután pedig emailben elküldeni a személyid, a lakcím kártyád és a vezetői engedély/útlevél  lefényképezve.Na nekem azzal van baj hogy nincs se útlevelem, se vezetői engedélyem.Ilyenkor mit tegyek?

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 06, 2013, 10:42:08
Én személyit küldtem, meg lakcímkártyát. Aztán kértem ilyen postai visszaigazoló levelet, amiben egy kód lesz, amit be kell írni az oldalon. Én ennyit csináltam, és vígan utalhatok ki és be.

Így van. Ezeket kell megcsinálni, és az esetek nagy többségében nem kell a telefonos beszélgetés.

A postai kód megvolt, azzal kész vagyok.Akkor csak a személyi és lakcím kártya kell, mert olvastam olyat, hogy vezetői engedély is kell, és ha nincs olyanod, akkor útlevél.

Idézetet írta: Rmadrid Dátum augusztus 05, 2013, 18:40:37
Nos azt hiszem ha megmondom a stratégiám, akkor csak további tanácsokat kaphatok. Egy ideje már próbálgatom, excelbe írom a szorzókat, meg mindent ami fontos. 2.5 over-re szoktam tenni, 2 ilyet kombiban. Eredő oddsot minimum 3-ra célzom be, és ezt a határt meg is szeretném tartani. A megtett tétet pedig úgy választom meg, hogy fix profitom legyen, pl 2000 forint 3-as eredő mellett, ekkor egy egyszerű számítás után kapom, hogy 1000 Ft-ot kell feltennem. Ha nyerek örülök, ha nem, akkor a következő (legyen ismét) 3-as eredőnél kiszámolom, hogy a veszteséggel együtt mennyit kell feltennem a még mindig 2000 Ft-os profithoz. Biztosan ismeritek ezt a stratégiát. Ez elnyerte a tetszésem, mert nem látok benne akkora kockázatot. Előbb-utóbb csak lesz egy nyerő kombi.

Aki belevág valamilyen tétemelős stratégiába, mind így gondolja, vagyis hogy előbb utóbb csak lesz egy nyertes fogadása, és azzal visszajön az addigi veszteség. Egy darabig szépen megy, ami még inkább megerősíti a próbálkozót a téves hitében. Csak idő kérdése, és annyi vesztes fogadás lesz zsinórban, amit már nem bír el a bankja, és így vége lesz. A szórás megöli a martingale stratégiákat. Lásd fej-írás játék. Feldobod 1000-szer, 500 körül fog alakulni a fej, plusz-mínusz 50. Viszont! Könnyen lehet benne egy olyan sorozatod, amikor 10 írás van egymás után, bármennyire is valószínűtlennek és hihetetlennek tűnik. Minél tovább játszol, a fej aránya annál inkább közelít az 50%-hoz, ám ezzel együtt egyre nő a hosszú sorozatok valószínűsége is.

Knapp és benson köszönöm a segítségeteket!
Valóban elkerülhetetlen egy hosszabb vesztes sorozat, tehát nem mindegy, hogy a jó sorozatban mennyit tudtam nyerni. Bet365-nél biztosan jobban jönnék ki a dologból, mint a Tmpro-nál. Mindezek ellenére egy próbát megér, nem sok pénzt áldoznék rá, mindössze pár ezer forintot. Aztán ha nem működik hosszútávon, stratégiát váltok, vagy ha kell irodát is.

#2096 augusztus 08, 2013, 01:17:10, inter08
Olyankor mit lehet tenni, ha zárolva volt a Skrilles számlám és törölnöm kellett onnan a régi emailemet és újat kellett hozzáadnom a profilhoz. Erről is fizettem be a Bet365-re gondoltam, hogy majd simán megy a kifizetés is el is indítottam, látom, hogy már nincs függőben a kifizetés lépek be a skrilles profilomra, hogy megjött-e a pénz, de látom, hogy nem. Gondolom a régi emailemre küldték ami törölve lett onnan. Ilyenkor megfogom kapni azt a pénzt vagy el is búcsúzhatok tőle?

Szerk.: Megoldva a probléma. A Skrillben hozzáadtam újra az email címem és rögtön ott volt rajta a pénz.  :great:

Idézetet írta: Rmadrid Dátum augusztus 06, 2013, 11:50:33
Knapp és benson köszönöm a segítségeteket!
Valóban elkerülhetetlen egy hosszabb vesztes sorozat, tehát nem mindegy, hogy a jó sorozatban mennyit tudtam nyerni. Bet365-nél biztosan jobban jönnék ki a dologból, mint a Tmpro-nál. Mindezek ellenére egy próbát megér, nem sok pénzt áldoznék rá, mindössze pár ezer forintot. Aztán ha nem működik hosszútávon, stratégiát váltok, vagy ha kell irodát is.

Azért papíron előtte számold végig, hogy mi történik egy 6-os, 8-as sikertelen széria esetén, ha 1000 ft-os alaptéttel indítasz...

Ha valóban pár ezer forintból akarsz játszani, akkor 1-200 ft-os téttel kéne kezdened, az pedig nem fog hozni 2000 ft-os profitot.

Mi történt hogy még nem adnak oddsot a hétvégi magyar meccsekre? Az MTK-Haladás meccsre is csak háromesélybe lehet tenni. 

hy!

Magyarországról paypay számláról lehet valahol feltölteni sportfogadó oldalra...nem tudja valaki?
Előre is köszönöm!