bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Hello
Bet365-re fogok regisztrálni és befizetési bónusszal kapcsolatban lenne kérdésem.
Pl: befizetek 2000 Ft-ot így jár a 2000 bónusz
Hogy a bónusszal fogadjak egyszer 2000 Ft-ot meg kell forgatnom 1,5 oddson.
Ha jól tudom 3 hónap áll rendelkezésre a megfogatáshoz , de csak 1,5 felett.
Ha bónuszos fogadás előtt 1,5nél kisebbre fogadok azzal mi a helyzet? Mondjuk 2000 Ftból 3000 lesz de még nem igényeltem a bónuszt.Remélem azért érthető volt :)

Idézetet írta: Showtime Dátum augusztus 19, 2013, 16:42:59
Hello
Bet365-re fogok regisztrálni és befizetési bónusszal kapcsolatban lenne kérdésem.
Pl: befizetek 2000 Ft-ot így jár a 2000 bónusz
Hogy a bónusszal fogadjak egyszer 2000 Ft-ot meg kell forgatnom 1,5 oddson.
Ha jól tudom 3 hónap áll rendelkezésre a megfogatáshoz , de csak 1,5 felett.
Ha bónuszos fogadás előtt 1,5nél kisebbre fogadok azzal mi a helyzet? Mondjuk 2000 Ftból 3000 lesz de még nem igényeltem a bónuszt.Remélem azért érthető volt :)


Azt akarod elerni, hogy mielott igenyelned a bonuszt tobb penzed legyen? s akkor tobb bonuszt kapj?

A bónusz mértéke a befizetés összegétől függ, nem az aktuális egyenlegedtől. Ettől függetlenül fogadhatsz 1,50 alatt is, de az a bónusz összegére nem lesz kihatással.

Idézetet írta: Alk Dátum augusztus 19, 2013, 17:00:38
A bónusz mértéke a befizetés összegétől függ, nem az aktuális egyenlegedtől. Ettől függetlenül fogadhatsz 1,50 alatt is, de az a bónusz összegére nem lesz kihatással.

igaz  :great:

Idézetet írta: zoltanson Dátum augusztus 15, 2013, 15:48:56
Pontosan

Egy kis számolgatással rájöttem, hogy a 25%-os bónusz sz@rt sem ér, ha biztos profitra törekszel, ugyanis "okosított" megoldással (tenisz - 1,50 / 2,50) is nullszaldóra jön ki a bolt. Max ha jön a papírforma (1,50), akkor marad kb. 350 Ft.
Ennyiért én nem fogok újabb pénzt feltölteni.
Aki 100%-ot kapott, annak viszont tényleg ajándék.

Ha ellen akarod fogadni, akkor több szempontból sem érdemes ugyanannál az irodánál megtenned. Egyrészt így valóban elkopik, mire a végére érsz, ha pedig tradelni szeretnél, akkor ott a kockázat, hogy kellemetlen irányt vesz a mérkőzés mire zárnád a kereskedést. Ki lehet ezt szedni szépen, csak más irodánál kell ellenfogadnod. Bet365 amúgy is igen jó oddsokat ad, simán találni rá arbokat, és így nemcsak a 15 eft marad meg, de jöhet mellé még egy "kis" apró is.

A 25% is mindenkinek ajándék, aki a következő 3 hónapban fogad kétszáz-egynéhány ezer forintért a bet365-nél. Ha arbol vele, ha nem.

Aki meg "biztosra" megy, nem nagyon értem, miért kéne, hogy 1.5-2.5-ös szorzókkal foglalkozzon!
Ez biztos 7%-os veszteség fogadáspáronként!
Egy olyan irodánál, mint a bet365, még az átlag 2%-os veszteség is sok.

Na és ahogy Alk is írja, irodán belül forgatni értelmetlen, legfeljebb azt érjük el vele, hogy felhívjuk magunkra  a figyelmet és legközelebb még bónuszt sem kapunk...

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 15, 2013, 11:03:47
Befosok, de most komolyan..

1hete befizettem 6k-t, eljátszottam ahogy illik..Most csacsi írt erről a bónuszról, megnéztem volt nekem is egy 25%os..Befizetni nem tudok, erre fogtam lekértem az ajánlatkódot, és beírtam a mezeőbe.. És láss csodát megkaptam a 6000es régi befizetésem 25%át. És mivel azzal fogadgattam és azokkal a fogadásokkal teljesítettem a 3szoros forgatást, így egyből valódi pénz lett a bónuszból.. LOL


A 6000es befizetésem után még volt egy 3000es befizetés is.. Szóval nem értem én ezt az egészet,de nem bánom :)
Épp a bet365 élő chaten rinyáltam,h mikor kapok már hűségbónuszt,de csak fölidegelt a csaj! Gondoltam inkább szétnézek itt a fórumon,hátha van vmi okosság,én is kipróbáltam,beírtam az ajánlatkódot és kaptam egy kis zsetont egy régebbi befizetés után! :D Örülök,h elolvastam amit írtál! Kössz!  :beerchug:

Hűségbónuszért ne rinyálj a chaten, főleg ne a magyar chaten. Ott soha nem mondanak semmit. azonban mintha úgy emlékeznék, hogy az angolok kicsit bővebben írnak a bónusz kiosztásának metódusáról..

Amúgy épp a múlt héten volt a magyar chattel gondom. Kitöltöttem a bet365 pokeres kvízjeit, mind a hármat, hogy kapjak két freeroll tokent meg 250 merit pontot..Hétfőn kellett volna megkapnom, reklamáltam a magyaroknál, Csabi utánanézett, és azt írta hogy nem vagyok jogosult rá. Fogtam átmentem az angol chatre, ott a srác azt írta látja hogy megcsináltam a kvízt de nem tudja miért nem kaptam meg a tokenekt. Azt mondta utánanéz 24órán belül válaszolnak. 5óra múlva jött az email hogy jóváírtak mindent. Erre, írtam megint a magyaroknak, hogy lám-lám mégis csak jogosult vagyok, de megint CSabi azt írta hogy sajnálom nekünk nincs hozzáférésünk ehhez az infóhoz, ezért ő utána kérdezett az illetékeseknél akik szerint nem voltam jogosult.. írtam neki erre hogy ha az angolok szerint mégis, akkor ők miért adnak fals infót?? Na arra már csak hebegett habogott a hülyéje..

Hát nem sokat ér a magyar chat,az biztos...

Idézetet írta: Alk Dátum augusztus 19, 2013, 17:00:38
A bónusz mértéke a befizetés összegétől függ, nem az aktuális egyenlegedtől. Ettől függetlenül fogadhatsz 1,50 alatt is, de az a bónusz összegére nem lesz kihatással.

Értem és köszönöm :)

Üdv, csak gondoltam megosztom, hogy nem vitt el a TEK, nem büntettek meg, nem vittek börtönbe amiért regisztráltam 17 évesen a bet365-re (ahogyan itt ijesztgettek páran, pár ember szerint már az életfogytiglanomat kéne töltenem). A pénzem is visszakaptam amit befizettem, még jó hogy utána mentem és nem hagytam az egészet a pi..ába ahogy azt egyesek javasolták. Köszönöm azoknak akik azt mondták, hogy menjek utána a pénzemnek.

Idézetet írta: Bagwell Dátum augusztus 22, 2013, 15:56:20
Üdv, csak gondoltam megosztom, hogy nem vitt el a TEK, nem büntettek meg, nem vittek börtönbe amiért regisztráltam 17 évesen a bet365-re (ahogyan itt ijesztgettek páran, pár ember szerint már az életfogytiglanomat kéne töltenem). A pénzem is visszakaptam amit befizettem, még jó hogy utána mentem és nem hagytam az egészet a pi..ába ahogy azt egyesek javasolták. Köszönöm azoknak akik azt mondták, hogy menjek utána a pénzemnek.
Fasza. Csak simán visszaadták? Telefonáltál vagy írtál nekik?


Idézetet írta: Bagwell Dátum augusztus 22, 2013, 15:56:20
Üdv, csak gondoltam megosztom, hogy nem vitt el a TEK, nem büntettek meg, nem vittek börtönbe amiért regisztráltam 17 évesen a bet365-re (ahogyan itt ijesztgettek páran, pár ember szerint már az életfogytiglanomat kéne töltenem). A pénzem is visszakaptam amit befizettem, még jó hogy utána mentem és nem hagytam az egészet a pi..ába ahogy azt egyesek javasolták. Köszönöm azoknak akik azt mondták, hogy menjek utána a pénzemnek.

Kérdezted, hogy mit tegyél és néhányan elmondtuk a véleményünket.
Én kérek elnézést!  :)

Ez az idézet a bet365 oldaláról való:
Kiskorúak szerencsejátéka
A 18 éven aluli személyek szerencsejátékkal kapcsolatos tevékenységeit a törvény tiltja és a bet365 rendkívül komolyan veszi az erre vonatkozó kötelezettségeit. Ügyfeleink életkorát elektronikusan ellenőrizzük és dokumentumaikról biztonsági másolatot is bekérhetünk. Amennyiben észrevesszük, hogy egy 18 év alatti személy az oldalt használja, úgy a játékos minden nyereményét töröljük és az esetet jelenthetjük az illetékes hatóságoknak.


Szerintem üzletileg az éri meg nekik, ha hagyják az egészet és majd később visszaengednek játszani, de van rá lehetőségük, hogy az irodától kitiltsanak és keresztbe tegyenek neked.
(vajon melyik magyar hatósághoz futnának be ilyen jelzések abban az országban, ahol egy másfél éves gyereket is halálra lehet éheztetni a védőnő és a gyermekorvos "kontrollja" ellenére??)

Az mondjuk biztos melletted szól, hogy nem ők buktattak le, hanem te jelezted nekik a dolgot!

/egyébként a kiskorú (<14) és a fiatalkorú (<18) nem ugyanaz, de divat keverni, ahogyan a fenti szövegben is./