bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Üdv!

Az lenne a kérdésem hogy mennyi pénzt von le a bet365 kiutalásonként, ha skrill számlára kérem ki a pénzt?
Azért lenne fontos a kérdés mert nem szeretném feltornázni a bankom hanem inkább ha összejön akkor a nyereséget kiutaltatnám a skrill számlámra, esetenként akár havi 3-5X is. Hogy ennek van e valami anyagi vonzata? Mert ha le-le vonogatnak ilyen 1000-1500ftokat már nem olyan jó buli.


Válaszokat előre is köszönöm!  :cya:

Idézetet írta: nasgur Dátum augusztus 24, 2013, 09:20:36
Üdv!

Az lenne a kérdésem hogy mennyi pénzt von le a bet365 kiutalásonként, ha skrill számlára kérem ki a pénzt?
Azért lenne fontos a kérdés mert nem szeretném feltornázni a bankom hanem inkább ha összejön akkor a nyereséget kiutaltatnám a skrill számlámra, esetenként akár havi 3-5X is. Hogy ennek van e valami anyagi vonzata? Mert ha le-le vonogatnak ilyen 1000-1500ftokat már nem olyan jó buli.


Válaszokat előre is köszönöm!  :cya:

Nem vonnak le semmit skrillre, akár minden este kiveheted a teljes összeget :ok:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum augusztus 24, 2013, 09:25:53
Nem vonnak le semmit skrillre, akár minden este kiveheted a teljes összeget :ok:


Köszönöm!  :beerchug:

Koszi a valaszokat! Akkor azt hiszem bevallalom ezt a free in play dolgot. Amugy sem terveztem elvesziteni a fogadast, csak jo erzes, hogy akarmi lesz, a tet visszajar :)

#2179 augusztus 26, 2013, 20:26:10, Rmadrid
Írtam az erről szólo sikkbe is, de itt talán előbb észreveszi valaki:
"Én számolom rosszul, vagy tényleg lehet surebet-et így csinálni? Pl: meccs előtt: 1.33-ért Man.Utd vagy Chelsea nyer, meccs közben ahogy elkezdődik 3.4-ért döntetlen. Mind2 esetben 100-100 Ft téttel."

Ha valaki alátámasztja, hogy ez tuti nyerő, akkor nagyobb téttel is megjátszanám


(Módosítás: közben megtaláltam, mindezt melyik témába kellett volna írnom, elnézést :) )

Idézetet írta: Rmadrid Dátum augusztus 26, 2013, 20:10:51
Írtam az erről szólo sikkbe is, de itt talán előbb észreveszi valaki:
"Én számolom rosszul, vagy tényleg lehet surebet-et így csinálni? Pl: meccs előtt: 1.33-ért Man.Utd vagy Chelsea nyer, meccs közben ahogy elkezdődik 3.4-ért döntetlen. Mind2 esetben 100-100 Ft téttel."

Ha valaki alátámasztja, hogy ez tuti nyerő, akkor nagyobb téttel is megjátszanám


(Módosítás: közben megtaláltam, mindezt melyik témába kellett volna írnom, elnézést :) )

Hát ez messze nem surebet. 1,33-hoz 4-es odds felett kell ellenfogadni a surebethez.

Elfelejtettem írni, hogy ez a mai ingyen fogadás keretében volt. Úgy az, de nem a legjobb, és ahogy olvastam nem szereti az iroda az ilyen fogadásokat.
A kérdésem mostmár, hogy ha nincs ingyen fogadás, akkor is zárolhat az iroda, ha szögletekre rakok egy overt meccselőtt, majd közben ha úgy alakulnak a dolgok egy undert, így "surebet"-em lesz?

Idézetet írta: Rmadrid Dátum augusztus 26, 2013, 23:05:07
Elfelejtettem írni, hogy ez a mai ingyen fogadás keretében volt. Úgy az, de nem a legjobb, és ahogy olvastam nem szereti az iroda az ilyen fogadásokat.
A kérdésem mostmár, hogy ha nincs ingyen fogadás, akkor is zárolhat az iroda, ha szögletekre rakok egy overt meccselőtt, majd közben ha úgy alakulnak a dolgok egy undert, így "surebet"-em lesz?

A lényeg, hogy ne egy piacra fogadj és főleg ne úgy, hogy minden kimenetelt lefedj evvel.

Idézetet írta: Rmadrid Dátum augusztus 26, 2013, 23:05:07
Elfelejtettem írni, hogy ez a mai ingyen fogadás keretében volt. Úgy az, de nem a legjobb, és ahogy olvastam nem szereti az iroda az ilyen fogadásokat.
A kérdésem mostmár, hogy ha nincs ingyen fogadás, akkor is zárolhat az iroda, ha szögletekre rakok egy overt meccselőtt, majd közben ha úgy alakulnak a dolgok egy undert, így "surebet"-em lesz?

ki nem tiltanak, max korlátoznak..
amúgy a mit csinálnál, az hasonló mint a cash in ami van az unibeten vagy pl a betfairen. Én rendszeresen fogadgattam vissza pl tenisz meccseken. soha semmllyen bajom nem volt velük.

Idézetet írta: Rmadrid Dátum augusztus 26, 2013, 23:05:07

A kérdésem mostmár, hogy ha nincs ingyen fogadás, akkor is zárolhat az iroda, ha szögletekre rakok egy overt meccselőtt, majd közben ha úgy alakulnak a dolgok egy undert, így "surebet"-em lesz?
Ilyenért semmi problémád nem lesz.

Köszi a válaszokat! :)
Végülis ez is csak akkor tuti nyerés ha kedvezően alakulnak a dolgok. Mellesleg a 100-200 forintos tétjeimmel nem megy csődbe az iroda :D

Üdv

Jól emlékszem,arra  a szabályra,hogy amíg van aktív bónuszom,amit nem forgattam ki,addig nem vehetem ki a pénzt?

Idézetet írta: caps lock Dátum augusztus 28, 2013, 09:23:02
Üdv

Jól emlékszem,arra  a szabályra,hogy amíg van aktív bónuszom,amit nem forgattam ki,addig nem vehetem ki a pénzt?
azt az összeget veheted ki amit az egyenlegednél kivehetőnek ír,felette ír egy összeget bónuszként,azt érinti a korlátozás.

Értem,köszönöm a választ!

Sziasztok!
Tud valaki értelmes magyarázatot arra, miért "zárják le hosszú percekre a fogadási lehetőséget élő fogadásnál, amikor semmi sem történik? Most a Besiktas - Tromső meccsre nem lehet fogadni, már több mint 10 perc óta, és az eredmény 0:0