bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Idézetet írta: kevepapa Dátum szeptember 05, 2013, 14:53:46
Sziasztok!

Regelnék bet365 re, forintot választanék pénznemnek. Ha magyar bankkártyáról töltöm fel az accountom, ugye nem váltja át a bank/oldal Euróra. Tehát pénzt átváltással nem bukok igaz? Kifizetésnek/befizetésnek mekkora a tranzakciós díja? Mintha boltban fizetnék a kártyával? Még ma jóváírják az összeget? A kártyára visszautalás mennyi időt vesz igénybe?

Előre is köszi a válaszokat!!!


Először is, ha még nem regisztráltál, akkor megéri ha valaki ajánl téged mint barátját mert a szokásos bónuszokon felül ez plusz 3750ft bónusz.

Kérdésekre a válasz:
-Nem buksz az átváltással.
-Nincs díja sem a befizetésnek, sem a kifizetésnek.
-Azonnal megjelenik a befizetés.
- 1-3nap

Szuper!

Akkor megtenné valaki, hogy barátjaként ajánl?

Köszi!


Ez az ajánlónak is jelent valamit?

Mert akkor úgy lenne korrekt, ha ncis88 meghívását fogadnám el, hiszen ő hívta fel rá a figyelmemet...

Köszi, de tekintve, hogy csekély 5 ropit tervezek feltölteni, szerintem az esetemben mindegy. :)

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 05, 2013, 15:07:26
Nem tudom hogy működik egy most nyitott számlánál, de én nagyon régen csináltam náluk, akkor még csak dollár alapú lehetett. Az első befizetési bónusztt viszont nemrég lőttem el, az 100 dolláros bónusz volt. Most pár hete kaptam ugye a szokásos szezon eleji bónuszt, az is 100 dolláros volt. Arra próbálok kilyukadni, hogy 100 dollár majdnem 23 ezer forint, eközben forintban 15 ezer a kezdőbónusz. A mobilos bónusz nekem 50 dollár (cirka 11 ezer ft) volt, forintosoknak 7500 forint. Nem tudom hogy működik az újonnan nyitott számlánál, de nagyon úgy tűnik, hogy a dolláros még átváltásokkal együtt is jobb buli.

A dollarosok sokkal tobbet kapnak minden bonusznal.

Idézetet írta: kevepapa Dátum szeptember 05, 2013, 15:09:51
Köszi, de tekintve, hogy csekély 5 ropit tervezek feltölteni, szerintem az esetemben mindegy. :)


Aki meghivott teged az kap 3750 forintot ( te is kapsz, ha igenyled) ha teljesited a felteteleket :) es en boldog lennek, ha en lehetnek a meghivod  :great: :great: :P

Hopp, most látom, hogy vmikor 2012ben már egyszer regeltem, csak akkor zsozsót nem töltöttem fel.

Ha más email címmel regisztrálok azis első regisztrációnak minősül, ugyanúgy jár a bónusz, stb?

Idézetet írta: kevepapa Dátum szeptember 05, 2013, 15:13:02
Hopp, most látom, hogy vmikor 2012ben már egyszer regeltem, csak akkor zsozsót nem töltöttem fel.

Ha más email címmel regisztrálok azis első regisztrációnak minősül, ugyanúgy jár a bónusz, stb?

Mas email cim es mas nev...meg mas cim..nem szolhat egy haztartasra ket account

A bet365 szokott bonuszt adni szuletesnap alkalmabol?

Na basszus... És ha az akkori regisztrációmmal most töltök fel először pénzt, akkor az üdvözlő emailben kapott bónuszkód még érvényes lehet? (2012 dec. 30.) Abban is 15.000 forintos bónusz szerepel...

Idézetet írta: kevepapa Dátum szeptember 05, 2013, 15:25:35
Na basszus... És ha az akkori regisztrációmmal most töltök fel először pénzt, akkor az üdvözlő emailben kapott bónuszkód még érvényes lehet? (2012 dec. 30.) Abban is 15.000 forintos bónusz szerepel...

Asszem nem...

Akkor megette a fene az egész Bet365-öt. Nem is értem miért regeltem tavaly... talán élő közvetítés miatt.

Jelentkezz be az adatokkal, ott az élő chat kérdezd meg. Droidok ugyan, de ebben tudnak segíteni. Vagy nézd meg a Történet/Ajánlatok menüben hogy van-e függőben bónusz. Ott láthatod mikre vagy jogosult

Idézetet írta: kevepapa Dátum szeptember 05, 2013, 15:27:28
Akkor megette a fene az egész Bet365-öt. Nem is értem miért regeltem tavaly... talán élő közvetítés miatt.

Ha avval a számlával még nem volt befizetésed, biztos így vagy úgy, de meg fogod kapni a bónuszt. De ahogy ncis88 mondja, kérdezősködj chaten.