bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Ma kizártak a Bet365-ről, szerintem nem korrekt módon.

A skrilles 1,5%-os akció miatt az utóbbi időben azt csináltam, hogy nagy összeget befizettem, majd 1,001-es oddsra tettem fel. Ezzel megvolt a kötelező megforgatás, majd kifizetést kértem. 1 nap 3 ilyen kört nyomtam le. Ez teljesen szabályos. Ők kínáltak oddsokat én pedig fogadtam rá. Az ingyenes be- és kifizetésért sem én vagyok felelős. A "poén" az, hogy a Bet365 még nyert is ezzel nem keveset, mert az egyik tuti sikeresen elment, 3600 euróval gazdagítva őket.

Na ezek után ma nem tudtam belépni. Fel az élő chatre, ahol közölték, hogy bezárták a számlámat, semmi egyéb magyarázat. Azán még föl is hívtak telefonon (magyarul), de ott se közöltek többet. Mentem egy kört az angol chattel is, bár 1,001-et adtam volna, hogy nem változtatják meg a döntésüket. A magasröptű beszélgetésünk csatloltan megtalálható.

Szerintem az van a háttérben, hogy a skrilles be-és kifizetések jutalékát a bet365 álllja, és ha valaki nagy összegekben, gyakran ki-be fizetve játszik, akkor az nem éri meg nekik. Csak ezt közölhették volna előre is, és akkor befejezem. Nem kell rögtön kizárni. A legkorrektebb meg az lett volna, ha olyan szabályzatot alkotnak, ami megnehezíti ezt a típusú fogadást (pl. nem kínálnak 1,001-eket, vagy magas limiteteket, nincs ingyenes be- és kifizetés X összeg fölött stb. Így viszont az a nagy helyzet, hogy semmilyen szabályzatukat nem szegtem meg, és csak arra hivatkozva zárnak ki, hogy ők bárkit bármikor indoklás nélkül kizárhatnak.

Ez nem volt szép Bet365 :noway:  (kár mert egyébként kedveltem az irodát...)

Remélem ez a tapasztalat hasznos lesz másoknak, és legalább ők elkerülik a kizárást.

Ti mit gondoltok az ügyről?

Sziasztok!

Bet365-nél lehet egyszerre 3 bónuszt aktíválni, vagy csak egy bónuszt lehet használni utána pedig a következőt? Gondolok itt az, ajánlja barátja bónusz, számlanyitási bónusz, mobil és táblagép bónuszra.

Nem lehet 3 akítv bónuszod egyszerre, viszont mindhármat kihasználhatod egymás után sorban..


Irtis: Nem tudom mit hittél, hogy ezt sokáig tolerálják? Lehet hogy nem szegtél szabályokat, de szerintem nem meglepő hogy bezártak.. Főleg ha valóban komoly költségeik vannak a kiutalás során amit ők állnak..

Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 06, 2013, 16:28:26
Ma kizártak a Bet365-ről, szerintem nem korrekt módon.

A skrilles 1,5%-os akció miatt az utóbbi időben azt csináltam, hogy nagy összeget befizettem, majd 1,001-es oddsra tettem fel. Ezzel megvolt a kötelező megforgatás, majd kifizetést kértem. 1 nap 3 ilyen kört nyomtam le. Ez teljesen szabályos. Ők kínáltak oddsokat én pedig fogadtam rá. Az ingyenes be- és kifizetésért sem én vagyok felelős. A "poén" az, hogy a Bet365 még nyert is ezzel nem keveset, mert az egyik tuti sikeresen elment, 3600 euróval gazdagítva őket.

Na ezek után ma nem tudtam belépni. Fel az élő chatre, ahol közölték, hogy bezárták a számlámat, semmi egyéb magyarázat. Azán még föl is hívtak telefonon (magyarul), de ott se közöltek többet. Mentem egy kört az angol chattel is, bár 1,001-et adtam volna, hogy nem változtatják meg a döntésüket. A magasröptű beszélgetésünk csatloltan megtalálható.

Szerintem az van a háttérben, hogy a skrilles be-és kifizetések jutalékát a bet365 álllja, és ha valaki nagy összegekben, gyakran ki-be fizetve játszik, akkor az nem éri meg nekik. Csak ezt közölhették volna előre is, és akkor befejezem. Nem kell rögtön kizárni. A legkorrektebb meg az lett volna, ha olyan szabályzatot alkotnak, ami megnehezíti ezt a típusú fogadást (pl. nem kínálnak 1,001-eket, vagy magas limiteteket, nincs ingyenes be- és kifizetés X összeg fölött stb. Így viszont az a nagy helyzet, hogy semmilyen szabályzatukat nem szegtem meg, és csak arra hivatkozva zárnak ki, hogy ők bárkit bármikor indoklás nélkül kizárhatnak.

Ez nem volt szép Bet365 :noway:  (kár mert egyébként kedveltem az irodát...)

Remélem ez a tapasztalat hasznos lesz másoknak, és legalább ők elkerülik a kizárást.

Ti mit gondoltok az ügyről?

Írta példaként, hogy feltettél 6000 eurót egy fogadásra 6 euró haszon reményében, ebből ők arra következtettek, hogy te nem egy hajdúszoboszlói wellness-hétvége keretében vetemedtél a tippelésre, azaz nem csak szabadidős játékos vagy...
Mert ugye a profi bukmékerek általában nem szeretnek profi ügyfelekkel fogadni.  :)

Érdekes ügy, számunkra mindenképpen hasznos. Amióta tomiszi írta annol, hogy mindennap leutal és nem lett belőle semmi, azóta én is gyakrabban használom a ki-beutalgatást. Igaz nálam nem ekkora tételről van szó.

Más:

6 000 euró kell a Skrill VIP tagsághoz. Ebbe a kimenő és a bejövő utalás is beszámít? Valaki ebben a témában felhomályosítana egy kicsit?


Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 07, 2013, 19:25:59
Érdekes ügy, számunkra mindenképpen hasznos. Amióta tomiszi írta annol, hogy mindennap leutal és nem lett belőle semmi, azóta én is gyakrabban használom a ki-beutalgatást. Igaz nálam nem ekkora tételről van szó.

Más:

6 000 euró kell a Skrill VIP tagsághoz. Ebbe a kimenő és a bejövő utalás is beszámít? Valaki ebben a témában felhomályosítana egy kicsit?

Tudomasom szerint igen...kimeno es bejovo tranzakciok is szamitanak, kiveve a skrill szamlak kozotti utalasokat.

Valahol azt olvastam hogy csak a kimenő..de ha tévednék akkor bocs.

Idézetet írta: borgosh Dátum szeptember 07, 2013, 19:51:05
Tudomasom szerint igen...kimeno es bejovo tranzakciok is szamitanak, kiveve a skrill szamlak kozotti utalasokat.
A withdraw se számít sajnos.

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 07, 2013, 19:25:59
Érdekes ügy, számunkra mindenképpen hasznos. Amióta tomiszi írta annol, hogy mindennap leutal és nem lett belőle semmi, azóta én is gyakrabban használom a ki-beutalgatást. Igaz nálam nem ekkora tételről van szó.

Más:

6 000 euró kell a Skrill VIP tagsághoz. Ebbe a kimenő és a bejövő utalás is beszámít? Valaki ebben a témában felhomályosítana egy kicsit?

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,7248.msg391015.html#msg391015

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 07, 2013, 19:10:35
Írta példaként, hogy feltettél 6000 eurót egy fogadásra 6 euró haszon reményében, ebből ők arra következtettek, hogy te nem egy hajdúszoboszlói wellness-hétvége keretében vetemedtél a tippelésre, azaz nem csak szabadidős játékos vagy...
Mert ugye a profi bukmékerek általában nem szeretnek profi ügyfelekkel fogadni.  :)

Azt még el is tudom fogadni, hogy nem szeretik a profi játékosokat. A probléma az, hogy nincs meghatározva, hogy ki nem számít már szabadidős játékosnak, gyakorlatilag bárkire önkényesen ráhúzhatják. Ha tudtam volna a korlátokat, akkor nem lépem át. Az is jó lett volna, ha szólnak, hogy fejezzem be ezt a típusú fogadást, és nem rögtön szó nélkül kizárnak. Örömmel visszaváltoztam volna szabadidős játékossá. Szoktam itt normális fogadásokat is kötni 10-20 € téttel 2 körüli szorzókkal...

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 07, 2013, 19:25:59
6 000 euró kell a Skrill VIP tagsághoz. Ebbe a kimenő és a bejövő utalás is beszámít? Valaki ebben a témában felhomályosítana egy kicsit?

Csak a fogadóirodákhoz történő befizetés számít bele.

Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 07, 2013, 21:39:17
Azt még el is tudom fogadni, hogy nem szeretik a profi játékosokat. A probléma az, hogy nincs meghatározva, hogy ki nem számít már szabadidős játékosnak, gyakorlatilag bárkire önkényesen ráhúzhatják. Ha tudtam volna a korlátokat, akkor nem lépem át. Az is jó lett volna, ha szólnak, hogy fejezzem be ezt a típusú fogadást, és nem rögtön szó nélkül kizárnak. Örömmel visszaváltoztam volna szabadidős játékossá. Szoktam itt normális fogadásokat is kötni 10-20 € téttel 2 körüli szorzókkal...

Sztem tenyleg bullshit amit veled muveltek...egy sima korlatozast kellett volna adjanak neked...vagy meg azt se...faszert olyan magasak a limitek ha nem rakhatsz nagy tetet... amugy reszvetem a 3k euros veszteseg miatt.... :( en nem tudnam feldolgozni...

Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 07, 2013, 21:39:17
Azt még el is tudom fogadni, hogy nem szeretik a profi játékosokat. A probléma az, hogy nincs meghatározva, hogy ki nem számít már szabadidős játékosnak, gyakorlatilag bárkire önkényesen ráhúzhatják. Ha tudtam volna a korlátokat, akkor nem lépem át. Az is jó lett volna, ha szólnak, hogy fejezzem be ezt a típusú fogadást, és nem rögtön szó nélkül kizárnak. Örömmel visszaváltoztam volna szabadidős játékossá. Szoktam itt normális fogadásokat is kötni 10-20 € téttel 2 körüli szorzókkal...

Nekem is fájna a bet365 számlám elvesztése, de egy "profi játékos" nyilván profin betartaná a határokat!
Ők viszont kiszűrni akarják a nyereséges és ügyeskedő játékosokat, nem csak kordában tartani.
Ha mondjuk publikus lenne, hogy 1000 euró a limit, akkor pont 999-ért fogadnál!

Egyébként tudnál olyan határt mondani, amely meghúzható a "szabadidős" és a "profi" játékos között?!
Én nem.

Összeghatártól nem függ, ami nekünk sok, az mondjuk egy szabadidejében unatkozó, jómódú brit szurkolónak apró, ebből nem derül ki, melyikünk a profi.
Az arbos lehet, hogy csak havonta kétszer jár egy irodánál, így a rendszerességen sem látszik, hogy ebből él.
Viszont szerintem ha végignéznénk a fórumtagok pár havi fogadástörténetét, sokuknál rájönnénk, hogy valójában ez neki hobbi vagy pénzkereset-e!

Idézetet írta: borgosh Dátum szeptember 07, 2013, 22:08:52
Sztem tenyleg bullshit amit veled muveltek...egy sima korlatozast kellett volna adjanak neked...vagy meg azt se...faszert olyan magasak a limitek ha nem rakhatsz nagy tetet... amugy reszvetem a 3k euros veszteseg miatt.... :( en nem tudnam feldolgozni...

A vicc az, hogy már korlátozva volt a számlám (nb1: 5-10€, premier league 100€), és így engedtek fogadni több 1000€-kat 1.001-re. Bár jobban belegondolva a tét limit a lehetséges profittól függ, az meg ugyanúgy csak pár euró volt, mint egy normális fogadásnál. Igazából valahol sejtettem, hogy előbb-utóbb kizárhatnak, mégse volt korrekt. Ez olyan mintha egy áruházban egy nagyon jó leértékelés lenne, te megveszed a terméket, majd kifele megállít a biztonsági őr, hogy meg akarod lopni őket. A cég hülye szabályaiért ne engem büntessenek már. Egyébként azt nem tudom hova tenni, ha nem a gyakori be- és kifizetés, hanem az nem tetszett nekik, hogy szokatlan stratégiában játszom, tehát biztos nem vagyok szabadidős játékos. Az 1.001-41 szorzópárokon ugyanúgy 98% körüli kifizetési arányuk van mint más fogadásoknál. Hosszú távon rossz stratégia mindig az 1.001-et játszani, nem vélelenül adnak rá oddsot.