bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Idézetet írta: afrikailajos Dátum szeptember 26, 2013, 16:35:01
igen
haverral használtuk anno, tudja a jelszót, stb, csak kíváncsi lennék

laza 50 ezres befizetés után sem adnak egy szaros 1500ftos bonuszt sem azért az korrekt, múlthónap 28án kaptam utoljára.. Leszarom csak vicc.

Bónuszforgatásnál beleköthetnek abba, ha dupla esély helyett külön teszek meg 2 kimenetelt?

Idézetet írta: La Guerta Dátum szeptember 27, 2013, 09:06:23
Bónuszforgatásnál beleköthetnek abba, ha dupla esély helyett külön teszek meg 2 kimenetelt?

nem

Üdv azt szeretném megkérdezni ha bankkártyáról befizettem 3000Ft-ot, játszottam vele, lett 18000Ft-om, befizetek Skrillről több mint 18000Ft-t játszok vele, nyerek akk Skrillre vagy kártyára fizethetem ki a pénzt?

Idézetet írta: Adme13 Dátum szeptember 28, 2013, 10:48:56
Üdv azt szeretném megkérdezni ha bankkártyáról befizettem 3000Ft-ot, játszottam vele, lett 18000Ft-om, befizetek Skrillről több mint 18000Ft-t játszok vele, nyerek akk Skrillre vagy kártyára fizethetem ki a pénzt?
nem muszáj ugyanannyit,vagy többet befizetned máshonnan,elméletileg az utolsó befizetési formára utalnak.
Ha kéred cseten akkor a másik befizetésre is lehet(de ezzel kapcsolatban mostanában panaszkodtak páran hogy hiába kérték..)

Idézetet írta: laudrup Dátum szeptember 28, 2013, 11:27:36
nem muszáj ugyanannyit,vagy többet befizetned máshonnan,elméletileg az utolsó befizetési formára utalnak.
Ha kéred cseten akkor a másik befizetésre is lehet(de ezzel kapcsolatban mostanában panaszkodtak páran hogy hiába kérték..)

köszi szépen a választ :)

Idézetet írta: Adme13 Dátum szeptember 28, 2013, 10:48:56
Üdv azt szeretném megkérdezni ha bankkártyáról befizettem 3000Ft-ot, játszottam vele, lett 18000Ft-om, befizetek Skrillről több mint 18000Ft-t játszok vele, nyerek akk Skrillre vagy kártyára fizethetem ki a pénzt?

Bet365 külön kezeli az eltérő helyről érkező befizetéseket, és az abból származó bevételeket. Persze a megosztott kifizetés összejöhet, de azzal nem vagy előrébb. Próbálkoztam már hasonlóval, nekem nem jött össze.

Kedves hozzáértő sportfogadók!

Nem igazán találom a választ a nagyobb sportfogadó irodák online használatára vonatkozó jogi kérdéseimre.
Egész egyszerűen az érdekelne, hogy az idén életbe lépett új szerencsejáték törvény értelmében legálissá vált-e ezen irodák, többek közt a bet365 használata? Értesülésem szerint a NAV letiltaná mindazon iroda elérhetőségét, amely nem felel meg az elvárásoknak. Ha most mi tudunk bet365-ön és/vagy bwin-en játszani, akkor az azt jelenti, hogy a NAV követelményeinek megfelelnek ezek az óriáscégek? Mert ha igen, akkor az ott szerzett pénzösszeg játékos szempontból adómentes lenne. Remélem van köztetek tájékozottabb játékos is :)

Köszi a válaszokat előre is.

Idézetet írta: marosszéki Dátum október 08, 2013, 19:01:01
Kedves hozzáértő sportfogadók!

Nem igazán találom a választ a nagyobb sportfogadó irodák online használatára vonatkozó jogi kérdéseimre.
Egész egyszerűen az érdekelne, hogy az idén életbe lépett új szerencsejáték törvény értelmében legálissá vált-e ezen irodák, többek közt a bet365 használata? Értesülésem szerint a NAV letiltaná mindazon iroda elérhetőségét, amely nem felel meg az elvárásoknak. Ha most mi tudunk bet365-ön és/vagy bwin-en játszani, akkor az azt jelenti, hogy a NAV követelményeinek megfelelnek ezek az óriáscégek? Mert ha igen, akkor az ott szerzett pénzösszeg játékos szempontból adómentes lenne. Remélem van köztetek tájékozottabb játékos is :)

Köszi a válaszokat előre is.

Továbbra sem legális ezeknél az irodáknál a játék, és a szerzett jövedelem adóköteles.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum október 08, 2013, 20:08:42
Továbbra sem legális ezeknél az irodáknál a játék, és a szerzett jövedelem adóköteles.

Ami egy kicsit ellentmondás, mivel ha adózol egy jövedelem után, akkor azzal legalizáltad a tevékenységedet.  :)
Más megközelítésben: amivel tilos foglalkozni, amivel tilos pénzt keresni, azt eleve nem lehet adóztatni.
(Reklámozni meg pláne nem: arról is beszélhetünk, hogyan lehet a médiában fogadóirodákat hirdetni, ha náluk játszani illegális tevékenység...)

Szóval ha adózni lehet utána, akkor nem tűnik illegálisnak.  :)

Az iroda tevékenysége lehetne illegális, mert ugye a törvény szerint a szerencsejáték állami engedélyhez kötött, de ők meg alapból nem Magyarországon szolgáltatnak, hanem csak elérhetőek a neten.


Idézetet írta: marosszéki Dátum október 08, 2013, 19:01:01
Kedves hozzáértő sportfogadók!

Nem igazán találom a választ a nagyobb sportfogadó irodák online használatára vonatkozó jogi kérdéseimre.
Egész egyszerűen az érdekelne, hogy az idén életbe lépett új szerencsejáték törvény értelmében legálissá vált-e ezen irodák, többek közt a bet365 használata? Értesülésem szerint a NAV letiltaná mindazon iroda elérhetőségét, amely nem felel meg az elvárásoknak. Ha most mi tudunk bet365-ön és/vagy bwin-en játszani, akkor az azt jelenti, hogy a NAV követelményeinek megfelelnek ezek az óriáscégek? Mert ha igen, akkor az ott szerzett pénzösszeg játékos szempontból adómentes lenne. Remélem van köztetek tájékozottabb játékos is :)

Köszi a válaszokat előre is.



Részletesen itt találod meg, eddig mire jutottunk:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/board,311.0.html

A licencet vásárló irodáknál valóban lehet majd adómentesen játszani, egészen addig, amíg egy hirtelen ötlettől vezérelve - mondjuk azért, mert már megint elszámolták a tranzakciós illetékből várható bevételeket - meg nem adóztatják a játékosokat is.   :)

A licencek kiadása még nincs sehol, bár azt sem tudjuk, lesz-e rá egyáltalán jelentkező, a blokkolás pedig elvileg 2014. január 2-től működhet majd...


Akartam is írni az előbb egy második mondatot a hozzászólásomhoz, hogy:
Bővebben majd Knapp kifejti. :)

Igazad van az ellentmondást illetően. :)
Szóval lehet náluk játszani, csak adózni kell, és akkor legális.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum október 08, 2013, 22:59:13
Akartam is írni az előbb egy második mondatot a hozzászólásomhoz, hogy:
Bővebben majd Knapp kifejti. :)

Igazad van az ellentmondást illetően. :)
Szóval lehet náluk játszani, csak adózni kell, és akkor legális.

Igen, próbálják sulykolni, hogy illegális, de ha a játékosok szempontjából az, akkor bizonyára büntetnék is a játékot, ilyesmiről meg nem hallottunk.
Meg ugye ehhez kéne egy jogszabály, amely kimondja, hogy ez szabálysértés, vétség, bűncselekmény vagy a tököm tudja micsoda...

Az irodák meg a székhelyük szerinti szabályokat tekintik mérvadónak, amelyek szerint szintén legálisan működnek.

Ne hagyjuk, hogy kriminalizáljanak minket, nem vagyunk bűnözők!  :D
(vagyis nem feltétlenül)

Ez valóban ellentmondásnak tűnik első blikkre, de ha belegondolunk, a törvényalkotó (szja) talán így okoskodhatott, amikor ezeket a mondatokat ("A magánszemély minden jövedelme adóköteles."    "Bevétel a magánszemély által bármely jogcímen és bármely formában mástól megszerzett vagyoni érték.") belevéste a törvénybe:

"Az adótörvényeknek nem feladata a megszerzett jövedelmek legalitását vizsgálni, ez más illetékes hatóságok (nyomozó hatóság, bíróság, stb.) feladata. Aztán hogy ők majd elkobozzák-e az így szerzett lóvét, az bennünket nem érdekel, csak az, hogy az adó meg legyen utána fizetve."

Nem azt mondom, hogy ez tisztán logikus gondolkodásra vall, hanem azt, hogy nem tudtak (nem akartak?) összekapcsolódást más jogterülettel, mert minek. Nem ismerem más ország adótörvényét e témában, de nem vagyok benne biztos, hogy nincs még egy, amelyik hasonlóan "szabályozza" a kérdést.

http://www.origo.hu/gazdasag/hirek/20060302megadoztatjak.html

Idézetet írta: benson Dátum október 09, 2013, 08:38:22
Ez valóban ellentmondásnak tűnik első blikkre, de ha belegondolunk, a törvényalkotó (szja) talán így okoskodhatott, amikor ezeket a mondatokat ("A magánszemély minden jövedelme adóköteles."    "Bevétel a magánszemély által bármely jogcímen és bármely formában mástól megszerzett vagyoni érték.") belevéste a törvénybe:

"Az adótörvényeknek nem feladata a megszerzett jövedelmek legalitását vizsgálni, ez más illetékes hatóságok (nyomozó hatóság, bíróság, stb.) feladata. Aztán hogy ők majd elkobozzák-e az így szerzett lóvét, az bennünket nem érdekel, csak az, hogy az adó meg legyen utána fizetve."

Nem azt mondom, hogy ez tisztán logikus gondolkodásra vall, hanem azt, hogy nem tudtak (nem akartak?) összekapcsolódást más jogterülettel, mert minek. Nem ismerem más ország adótörvényét e témában, de nem vagyok benne biztos, hogy nincs még egy, amelyik hasonlóan "szabályozza" a kérdést.

http://www.origo.hu/gazdasag/hirek/20060302megadoztatjak.html

Azt nem tudom, hogy ezek alapján a lebukott drogdílereknek is számol-e vélelmezett jövedelmet utólag a NAV.  :)

Azért valami törvényi hely csak kéne, ami alapján törvénytelen a játékunk.