bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Sziasztok! Lenne egy problémám. Regisztráltam a Bet 365-re és befizetésnél hibát észlelt felkerestem az ügyfélszolgálatot és azt mondták hogy a K&H bank kártyái nem jogosultak az ilyenféle tranzakcióhoz. Azt szeretném megtudni hogy valahogy be tudnék fizetni ? :)

Idézetet írta: krisztoska Dátum november 04, 2013, 17:35:32
Sziasztok! Lenne egy problémám. Regisztráltam a Bet 365-re és befizetésnél hibát észlelt felkerestem az ügyfélszolgálatot és azt mondták hogy a K&H bank kártyái nem jogosultak az ilyenféle tranzakcióhoz. Azt szeretném megtudni hogy valahogy be tudnék fizetni ? :)
Igen. CIB vagy Raiffeisen bankot ajánlom.  ;D
Illetve ha nyitsz egy Skrill számlát, és van ismerősöd, akinek szintén van Skrill számlája, ő tud átküldeni neked.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum november 04, 2013, 19:52:07
Igen. CIB vagy Raiffeisen bankot ajánlom.  ;D
Illetve ha nyitsz egy Skrill számlát, és van ismerősöd, akinek szintén van Skrill számlája, ő tud átküldeni neked.

Oké köszönöm szépen ! :)

Sziasztok.

K&H-nál van Visa Electron bankkártyám és ezt ugye ezt közvetlenül nem tudom használni, de Skrillen keresztül is csak ha a non-gambling menüpontot választom. Így sem tudom majd a bet365 számlám feltölteni? Tudtok még valamilyen megoldást, amivel meg tudnám csinálni?

Idézetet írta: pana0017 Dátum november 04, 2013, 20:53:06
Sziasztok.

K&H-nál van Visa Electron bankkártyám és ezt ugye ezt közvetlenül nem tudom használni, de Skrillen keresztül is csak ha a non-gambling menüpontot választom. Így sem tudom majd a bet365 számlám feltölteni? Tudtok még valamilyen megoldást, amivel meg tudnám csinálni?
Hosszútávon nem jó, de egyszer-kétszer meg lehet oldani, hogy átküldöd valakinek, aki visszaküldi másnap. Onnantól már be tudod tolni a bet365-höz. De nem szereti ezt a Skrill, van benne pici kockázat.
Jó lenne, ha ismerőshöz küldenéd, nehogy valaki félismerős átbasszon.
Ha komolyak a terveid, menj el egy CIB-be, nyissál egy számlát, nagyon fasza az internetbankjuk is, sok fiókjuk is van, már 6-ig nyitva vannak, és jó a kártyájuk mindenhová.

Ha van k&h-s netbankod, akkor elég ha az abaqoos.com-on csinálsz egy virtuális számlát, ahova tudsz a netbankról utalni, majd az abaqoosról befzetsz a betre. Én így csinálom, kb 1 perc a két müvelet. Elönye, hogy az abaqossról hétvégén is tudsz utalni, amikor a bankok zárva vannak.

#2466 november 04, 2013, 22:09:28, Dopamin
Járt már valaki úgy, hogy kártyával szeretett volna befizetni Bet365 re, és a kártya szolgáltatója aki addig engedte a befizetést, most megtiltotta és a bet365 nek kell "kézi engedélyezést" kérnie?
Ha igen, akkor ez mennyi ideig tart?
Mert holnapi napra szeretnék fogadni, és a bet365 azt írja, hogy ha sikerül ez az engedélyezés akkor automatikusan feltöltik a számlám a kért összeggel, amivel csak annyi a baj, hogy annyi pénzzel kizárólag holnap fogadnék, tehát ha holnapután jön meg az összeg akkor utalhatom vissza ami veszteséggel jár az € s számla miatt.

Egyáltalán miért kéri ezt?
A pénz fent van a számlámon, tehát van fedezet, annyi hogy most többel töltöttem volna fel mint szoktam 10-20-30 k helyett 100al.
Ez lenne a gond?

szerk: közbe megjött az üzenet,hogy nem sikerült engedélyeztetniük,próbáljam meg kisebb összeggel, 5€ val ment...
nem értem, a kártyán simán van annyi összeg amennyit szerettem volna elsőnek befizetni.

Idézetet írta: Dopamin Dátum november 04, 2013, 22:00:39
A pénz fent van a számlámon, tehát van fedezet, annyi hogy most többel töltöttem volna fel mint szoktam 10-20-30 k helyett 100al.
Ez lenne a gond?

Bankkártyás feltöltés esetén anno nekem sem engedett feltölteni kerek 100 000 Ft-ot; 99 999-et viszont igen. Esetleg próbálj te is kicsit kevesebbet felutalni.

Ugyanez képpel, megtaláltam a befizetések súgóban.

Köszi,de valami más lehet a bibi,
alapból 330 € t akartam feltölteni, ami csak 99k ha 300ft al számolok, de 300 at se engedi,pedig elvileg 40 000 € a befizetési limit kártyás befizetésnél, legalábbis én nálam azt írja.
Mind1 akkor megpróbálom Abaqoossal.

Sziasztok! Lenne egy problémám nem lehet valahogy megoldani azt hogy skrillen regisztráltam és 3 szor elrontottam ezt a szúrópróba szerű pénz küldésnek a pontos öszzegét? élőre is köszi!

Idézetet írta: krisztoska Dátum november 05, 2013, 07:02:38
Sziasztok! Lenne egy problémám nem lehet valahogy megoldani azt hogy skrillen regisztráltam és 3 szor elrontottam ezt a szúrópróba szerű pénz küldésnek a pontos öszzegét? élőre is köszi!
DE meg lehet oldani. Megnézed, hogy mennyit küldtek, és beírod azt.

Ha 3-szor elrontottad, akkor max az ügyfélszolgálaton keresztül.

rendben köszönöm !

Idézetet írta: Dopamin Dátum november 04, 2013, 22:27:15
Köszi,de valami más lehet a bibi,
alapból 330 € t akartam feltölteni, ami csak 99k ha 300ft al számolok, de 300 at se engedi,pedig elvileg 40 000 € a befizetési limit kártyás befizetésnél, legalábbis én nálam azt írja.
Mind1 akkor megpróbálom Abaqoossal.

Ha viszont 300 ft felett volt az árfolyam, akkor simán nem fértél bele a 100 000 ft-ba...
(már 301 ft-os árfolyamnál sem)

Tegnap a középárfolyam volt 296-97 között, bőven felette kellett lennie.
(persze nem biztos, hogy ez volt a hiba)

Kisebb tételekben, emelkedő összegekkel, többször egymás után próbáltál feltölteni?
Az is segíthet a megfejtésben.