bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Idézetet írta: Banshee Dátum november 16, 2013, 22:24:21
Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy fordult már elő veletek, olyan, hogy nem jó eredményt közölt a bet365?
Velem ma megtörtént egy röplabda meccsnél, az egyik szettnél nem annyi lett az eredmény, mint amit a bet365 megadott, legalábbis más oldalakon nem ez az eredmény szerepel...
Ez a RWE Bottrop v Moerser SC meccsen történt a 2. szettnél, a bet365 szerint 21:25 lett az eredmény, de más oldalakon meg 20:25 az eredmény...

Na most ez végeredmény tippelésben nem olyan nagy gond, de pontszám tippelésben elég nagy probléma!

Szia!

Írj az ügyfélszolgálatnak!

Fogadások rendezése
A fogadások rendezéséhez a vonatkozó verseny vagy esemény hivatalos weboldalán biztosított statisztikákat használjuk. Amennyiben hivatalos weboldal nem áll rendelkezésre, vagy jelentős bizonyíték van arra, hogy a hivatalos weboldal hibás, úgy a fogadások kiértékelésénél független forrásokat használunk.   

Következetes, független bizonyíték hiányában, vagy jelentős ellentmondó bizonyíték jelenlétében, a fogadásokat a saját statisztikáink alapján fogjuk rendezni.

A liga hivatalos oldalán és a jegyzőkönyvben is 20:25 szerepel, meg kell próbálni!(igaz a hivatalos oldalakon is tévedhetnek)
https://www.volleyball-bundesliga.de/SamsDvl/popup/matchSeries/matchDetails.xhtml?matchId=170863&layout=contentOnly
http://live.volleyball-bundesliga.de/2013-14/Men/&1035.pdf?layout=contentOnly

Idézetet írta: Salvio Dátum november 16, 2013, 22:52:32
Szia!

Írj az ügyfélszolgálatnak!

Fogadások rendezése
A fogadások rendezéséhez a vonatkozó verseny vagy esemény hivatalos weboldalán biztosított statisztikákat használjuk. Amennyiben hivatalos weboldal nem áll rendelkezésre, vagy jelentős bizonyíték van arra, hogy a hivatalos weboldal hibás, úgy a fogadások kiértékelésénél független forrásokat használunk.   

Következetes, független bizonyíték hiányában, vagy jelentős ellentmondó bizonyíték jelenlétében, a fogadásokat a saját statisztikáink alapján fogjuk rendezni.

A liga hivatalos oldalán és a jegyzőkönyvben is 20:25 szerepel, meg kell próbálni!(igaz a hivatalos oldalakon is tévedhetnek)
https://www.volleyball-bundesliga.de/SamsDvl/popup/matchSeries/matchDetails.xhtml?matchId=170863&layout=contentOnly
http://live.volleyball-bundesliga.de/2013-14/Men/&1035.pdf?layout=contentOnly

Sziasztok!

Tegnap beszéltem a chaten az ügyfélszolgálattal és ott azt mondták, hogy jól lett kiértékelve az eredmény, de mára már jóvá írták a nyereményem, így megoldódott  :)

Köszönöm válaszaitokat!

Idézetet írta: Banshee Dátum november 17, 2013, 09:13:40
Sziasztok!

Tegnap beszéltem a chaten az ügyfélszolgálattal és ott azt mondták, hogy jól lett kiértékelve az eredmény, de mára már jóvá írták a nyereményem, így megoldódott  :)

Köszönöm válaszaitokat!

Egész véletlenül nem a magyar ügyfélszolgálattal beszéltél? 

Idézetet írta: Knapp Dátum november 17, 2013, 09:39:36
Egész véletlenül nem a magyar ügyfélszolgálattal beszéltél?

Szia!

De igen  :) csak nem veled?

Idézetet írta: Banshee Dátum november 17, 2013, 10:12:49
Szia!

De igen  :) csak nem veled?

Nem vagyok ügyfélszolgálatos. Én nem engedhetem meg magamnak, hogy felkészületlen legyek. hehe

Csak azért viccelődtem ezzel, mert a bet365-nél teljesen ellentétes válaszokat kapsz, ha a magyar illetve ha az angol ügyfélszolgálatot kérdezed.
És az angoloknak szokott igazuk lenni vagy éppen ők azok, akik a problémákat meg tudják oldani.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 17, 2013, 11:08:50
Nem vagyok ügyfélszolgálatos. Én nem engedhetem meg magamnak, hogy felkészületlen legyek. hehe

Csak azért viccelődtem ezzel, mert a bet365-nél teljesen ellentétes válaszokat kapsz, ha a magyar illetve ha az angol ügyfélszolgálatot kérdezed.
És az angoloknak szokott igazuk lenni vagy éppen ők azok, akik a problémákat meg tudják oldani.

:) ja értem, a lényeg, hogy megoldódott, lehet, hogy este még rossz eredmény volt meg a bet365-nél...

Idézetet írta: Irtis Dátum november 16, 2013, 18:14:45
A Windows beépített nagyítójával is ki lehet nagyítani.
Most lehet én vok az analfabéta, de melyikre gondolsz?
Mert a böngészős nagyító semmit se változtat nekem.

Applenél igen, könnyedén ki lehet nagyítani.

Start menü - a keresőbe írd be hogy nagyító

Ma kaptam meg a Bet365 bónuszom, elkezdtem forgatni, minden jól ment.

Majd délután ismét beléptem és nekiálltam játszani, majd észrevettem, hogy nem a bónuszból mennek a fogadások, de már elég későn (a kivehető összegből).
Felkerestem a magyar ügyfélszolgálatot chaten, és megkérdeztem, hogy ez most mi?
Erre az okos csaj azt írja: Mindegy, mert ha megforgatom a bónuszösszeget, az is kivehetővé válik.
Erre vágtam egy Facepalm képet, odaírtam neki, hogy: "jól van. viszlát", majd kiléptem.

Ez most mi? :D
Eddig azt hittem, hogy a magyar ügyfélszolgálat korrekt :)

Idézetet írta: drogos Dátum november 17, 2013, 19:10:18
Eddig azt hittem, hogy a magyar ügyfélszolgálat korrekt :)

Ezt ki mondta neked?  ;D A magyar ügyfélszolgálat egy nagy sz.r , az is volt mindig és az is marad.

Idézetet írta: drogos Dátum november 17, 2013, 19:10:18
Ma kaptam meg a Bet365 bónuszom, elkezdtem forgatni, minden jól ment.

Majd délután ismét beléptem és nekiálltam játszani, majd észrevettem, hogy nem a bónuszból mennek a fogadások, de már elég későn (a kivehető összegből).
Felkerestem a magyar ügyfélszolgálatot chaten, és megkérdeztem, hogy ez most mi?
Erre az okos csaj azt írja: Mindegy, mert ha megforgatom a bónuszösszeget, az is kivehetővé válik.
Erre vágtam egy Facepalm képet, odaírtam neki, hogy: "jól van. viszlát", majd kiléptem.

Ez most mi? :D
Eddig azt hittem, hogy a magyar ügyfélszolgálat korrekt :)

Nálam is jött ma bónusz, de a fogadásokat abból vonta.
Nem lehet, hogy 1,5-ös szorzó alatt fogadtál vagy valami más miatt nem számított bele a forgatásba és ezért nem is abból vonta?  (ez csak tipp)

Idézetet írta: Knapp Dátum november 17, 2013, 19:35:33
Nálam is jött ma bónusz, de a fogadásokat abból vonta.
Nem lehet, hogy 1,5-ös szorzó alatt fogadtál vagy valami más miatt nem számított bele a forgatásba és ezért nem is abból vonta?  (ez csak tipp)
1,5 fölött fogadtam csak. De eddig 1,5 alattiakat is engedett a bónuszból.

Idézetet írta: drogos Dátum november 17, 2013, 19:40:42
1,5 fölött fogadtam csak. De eddig 1,5 alattiakat is engedett a bónuszból.

Ha fennáll még a probléma, akkor utaltasd ki az éles egyenlegedet vagy csak kezd el a procedúrát, amíg a bónuszból fogadnál!
Tudod a kifizetés kérést törölni, ha közben nem utalták még ki, így legalább "eldugnád" előlük a forgatás idejére.

Idézetet írta: Irtis Dátum november 17, 2013, 16:44:34
Start menü - a keresőbe írd be hogy nagyító
Köszi, de ezzel nekem nagyon laggol a kép vmiért. Akkor marad ez eddigi, ez se vészes :)

Idézetet írta: Knapp Dátum november 18, 2013, 16:53:02
Ha fennáll még a probléma, akkor utaltasd ki az éles egyenlegedet vagy csak kezd el a procedúrát, amíg a bónuszból fogadnál!
Tudod a kifizetés kérést törölni, ha közben nem utalták még ki, így legalább "eldugnád" előlük a forgatás idejére.
Köszi szépen, de természetesen amint megláttam, hogy a kivehetőm megfeleződött, egyből ment a kiutalás (még tegnap) :)
:ok: