bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Nem igazán tetszik az új kinézete az oldalnak. Valahogy vissza lehet állítani?

Volt már ilyen ,
3-4 éve is ez volt :)

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 16, 2013, 16:49:09
Volt már ilyen ,
3-4 éve is ez volt :)

Akkor hogy állítottuk vissza? Nem emlékszem már...  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum december 16, 2013, 17:12:01
Akkor hogy állítottuk vissza? Nem emlékszem már...  :)

Én se tudom, lehet fejlesztik a másik alkalmazást :D

Először azt hittem a mobil oldalon léptem be :)

egész képernyős, élő meccskövetésnek örülnék :)

Idézetet írta: kreatos Dátum december 16, 2013, 18:04:36
egész képernyős, élő meccskövetésnek örülnék :)
Na igen, ha újítani akarnak, és ismét ráverni egyet a konkurenciákra akkor a streamek méretét növelhetnék :)
Én már nagyon megszoktam a régi felületet, pont ezért szerettem az irodát, mert mindent tudtam, hogy mi hol van.. nem örülök ennek.

#2587 december 16, 2013, 20:31:21, Powell
Csak én vagyok vak vagy tényleg nincs 3 esélyes fogadási lehetőség kézilabdára élőfogadásban?
hip-hop eltűnt

közbe nézem hogy teremfocinál nincs győzelem fogadás se döntelenel se azzal együtt.Mi a túró van itt???

Idézetet írta: Powell Dátum december 16, 2013, 20:27:35
Csak én vagyok vak vagy tényleg nincs 3 esélyes fogadási lehetőség kézilabdára élőfogadásban?
hip-hop eltűnt

közbe nézem hogy teremfocinál nincs győzelem fogadás se döntelenel se azzal együtt.Mi a túró van itt???

A legfelső zöld részben tudsz átváltani 3 esélyes fogadásra( a Játék Piacok felirat mellett van).

Köszi még egyszer :ok: Elég vak voltam,hogy nem láttam.Szerintem már elöntött az ideg,hogy ennyire átalalkult az egész élő fogadás.Abszolút hátrányára változott.Körülményes(külön megnyitni mindent szinte)és így ebből adódóan áttekinthetetlen legalábbis számomra az egész.Megtalálni éppen meglehet.Azonban látszik hogy nem az egyszerűség vezérelte őket.Remlélem valaki okos talál megoldást a visszaállításra :ok: A másik megoldás aláírás gyűjtése ;D

Idézetet írta: Powell Dátum december 16, 2013, 20:51:41
Köszi még egyszer :ok: Elég vak voltam,hogy nem láttam.Szerintem már elöntött az ideg,hogy ennyire átalalkult az egész élő fogadás.Abszolút hátrányára változott.Körülményes(külön megnyitni mindent szinte)és így ebből adódóan áttekinthetetlen legalábbis számomra az egész.Megtalálni éppen meglehet.Azonban látszik hogy nem az egyszerűség vezérelte őket.Remlélem valaki okos talál megoldást a visszaállításra :ok: A másik megoldás aláírás gyűjtése ;D
Nekem sem tetszik, nem volt egyszerű megtalálni a dolgokat, de most már sikerült szerencsére.

nekem tetszik az újítás, gyorsan megszokjuk  ;)

sziasztok, olyan bajom lenne hogy töltöttem fel pénzt ide maestros bankszámláról s utána skrillről is, s a feltett pénzt kitudnám venni egy helyre? a livechat-es csaj elég sötét....

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum december 17, 2013, 20:01:09
sziasztok, olyan bajom lenne hogy töltöttem fel pénzt ide maestros bankszámláról s utána skrillről is, s a feltett pénzt kitudnám venni egy helyre? a livechat-es csaj elég sötét....

Sötétek, de most jól mondta, amit mondott. A rendszerük elvileg külön kezeli a befizetéseket és az azokból származó nyereményeket, amibe nem nagyon tudnak belenyúlni.

Idézetet írta: Alk Dátum december 17, 2013, 20:06:20
Sötétek, de most jól mondta, amit mondott. A rendszerük elvileg külön kezeli a befizetéseket és az azokból származó nyereményeket, amibe nem nagyon tudnak belenyúlni.
Nekem is voltak hasonló gondjaim.. de végül jött mail tőlük, hogy adjak meg bankszámlaszámot, fél napig nem válaszoltam, s láss csodát a teljes kikért összeg Skrillre jött!