bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 26 vendég van a témában


Küldik pedig minden héten.

Hetente, 5$ szoktak küldeni mostanában... :ok:

B365-nél találkoztatok már lekorlátozással?

Idézetet írta: don187 Dátum január 03, 2014, 03:35:48
B365-nél találkoztatok már lekorlátozással?
Igen, előfordul náluk is.

Idézetet írta: don187 Dátum január 03, 2014, 03:35:48
B365-nél találkoztatok már lekorlátozással?

Minél fiatalabb egy számla, annál könnyebben érkezik a korlátozás...

Idézetet írta: Knapp Dátum január 03, 2014, 11:02:15
Minél fiatalabb egy számla, annál könnyebben érkezik a korlátozás...
De ebben mi lehet a logika?

Idézetet írta: don187 Dátum január 03, 2014, 18:56:22
De ebben mi lehet a logika?

Gondolom nincs energiájuk minden számlát folyamatosan alaposan vizsgálni, így próbálják inkább az első 1-2 hónapban kiszűrni a profikat és az arbosokat.

Sokszor én inkább csak beregisztrálok valahova és várok akár egy hónapot is, mielőtt elkezdenék fogadni. (persze ha nem egy határidős bónusz csábított oda)
Az a vicces, hogy ilyenkor vagy kérdőíveket és emlékeztető emaileket küldözgetnek, vagy éppen bónuszokat, hogy játékra bírjanak.  :D

Ritkán van hogy nem értek egyet Knappal, de most eljött ez is..:D

Szerintem teljesen automatikus rendszer figyeli és szűri ki a fogadókat és aztán max manuálisan korlátozzák az embereket. Kizártnak tartom hogy embereket csak azért tartsanak, hogy figyeljék és manuálisan ellenőrizzék azt a sok százezer fogadót.
Hiszen ha a bónusz jóváírás automatikus, a pókerben az összejátszás,átjátszás automatikus figyelés alatt áll, akkor nem hiszem hogy embereke a számlákat ellenőrizgetnék.

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 03, 2014, 20:07:47
Ritkán van hogy nem értek egyet Knappal, de most eljött ez is..:D

Szerintem teljesen automatikus rendszer figyeli és szűri ki a fogadókat és aztán max manuálisan korlátozzák az embereket. Kizártnak tartom hogy embereket csak azért tartsanak, hogy figyeljék és manuálisan ellenőrizzék azt a sok százezer fogadót.
Hiszen ha a bónusz jóváírás automatikus, a pókerben az összejátszás,átjátszás automatikus figyelés alatt áll, akkor nem hiszem hogy embereke a számlákat ellenőrizgetnék.

Én sem manuális ellenőrzésre gondoltam, inkább arra, hogy az új regisztrálóknak kezdetben sűrűbben futnak le a fogadási szokásokat figyelő programok. (pl. csak pre-match tétek, amelyek "véletlenül" mindig az arbos oldalra mennek)
Erre értettem az "energiát", bár talán inkább "erőforrást" kellett volna írni.
Aztán persze manuálisan kell jönnie a korlátnak, ha kiszűrték a "gyanús" elemeket.

Üdv.
Ross County-St.Johnstone meccsre lehet fogadni élőbe?Mert nem találom.

További Brit labdarúgást pipáld ki

Az élő műsor nem kínálja valamiért,holtudom kipipálni?


#2623 január 04, 2014, 16:44:30, bitang
bammeg  élőben(esemény nézet) az utolsó labarúgó esemény (vagy ha úgy könnyebb a tenisz fölötti első)

KÖSZIIII!!!Megvan!!