bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában


Köszi a tippet :) Szerencsére pont hogy felhúztam magam már kiértékelték :)
Nem tudja valaki véletlenül hogy mely napok náluk a kifizető napok, amikor elindítják a kifizetési tranzakciót? Úgy hallottam, hogy nem minden nap indítanak, hanem pl. csak hetente kétszer (mintha hétfő és szerda rémlene, de lehet hülyeség).

Idézetet írta: Szurki Dátum január 12, 2014, 22:22:32
Köszi a tippet :) Szerencsére pont hogy felhúztam magam már kiértékelték :)
Nem tudja valaki véletlenül hogy mely napok náluk a kifizető napok, amikor elindítják a kifizetési tranzakciót? Úgy hallottam, hogy nem minden nap indítanak, hanem pl. csak hetente kétszer (mintha hétfő és szerda rémlene, de lehet hülyeség).

Skrillről tudok nyilatkozni, ott - tapasztalataim szerint - napi több alkalommal is van kifizetés, de szerintem a banki átutalás stb-nél is legalább napi egyszer.

Bankkártyás kifizetésnél hétfőtől-csütörtökig szokták feldolgozni a kifizetéseimet. Hétvégén egyszer sem dolgozták fel. (nálam legalábbis)

Üdv

Még új vagyok a bet365-ön és az lenne a gondom, hogy a kaszinóban valahányszor nyerek a nyereményemet a bónusz számlámhoz írja, továbbá ha átakarok tenni a kaszinó számlámról a sport számlámra a következő üzenet fogad:
Az átutalás/kifizetés nem lehetséges, mivel Kaszinóegyenlegén felhasználatlan bónusz zsetonok vannak. Amennyiben folytatni szeretné, lépjen velünk kapcsolatba és hivatkozzon az UCB01 referenciakódra.

Nem is értem, hogy lehet a kaszinó számlámon bónusz amikor én csak a kezdő 15000ft-os bónuszt vettem igénybe amit már javába forgatok.

Sajnos nem vagyok még képbe :(

A válaszokat előre is köszönöm !

Idézetet írta: trumpet Dátum január 13, 2014, 13:57:52
Üdv

Még új vagyok a bet365-ön és az lenne a gondom, hogy a kaszinóban valahányszor nyerek a nyereményemet a bónusz számlámhoz írja, továbbá ha átakarok tenni a kaszinó számlámról a sport számlámra a következő üzenet fogad:
Az átutalás/kifizetés nem lehetséges, mivel Kaszinóegyenlegén felhasználatlan bónusz zsetonok vannak. Amennyiben folytatni szeretné, lépjen velünk kapcsolatba és hivatkozzon az UCB01 referenciakódra.

Nem is értem, hogy lehet a kaszinó számlámon bónusz amikor én csak a kezdő 15000ft-os bónuszt vettem igénybe amit már javába forgatok.

Sajnos nem vagyok még képbe :(

A válaszokat előre is köszönöm !

A bónuszból származó nyeremények is a bónusz számládra kerülhetnek és egészen addig, míg nem teljesíted a bónusz megforgatási követelményeit, lesz bónusz a számládon.
(ugye a bónuszt azért kaptad, hogy legyen esélyed elveszíteni a saját pénzedet...  ;)  )

Valószínűleg el lehet érni, hogy töröljék a bónuszegyenlegedet és maradékkal "távozhatsz" a kaszinóból, ha akarsz. (én ezt egy bingó bónusznál meg is tettem korábban, bár ahhoz nem kellett az ügyfélszolgálat sem)

Idézetet írta: BvB_09 Dátum január 12, 2014, 23:19:16
Bankkártyás kifizetésnél hétfőtől-csütörtökig szokták feldolgozni a kifizetéseimet. Hétvégén egyszer sem dolgozták fel. (nálam legalábbis)

Ezt megerősítem! Ugyanezt tapasztaltam, már pénteken nem dolgoznak fel kifizetést. Amúgy este 22 és 23 óra között mindig szoktak jóváhagyni, hogy nap közben, hogy van azt nem sikerült lekövetni egyelőre, de ez a 22-23 órai tuti.

Sziasztok, zárolták a számlámat ezen a bet365-ön, de csak a poker részén, nem vagyok nagy játékos, más teremben nem is vagyok regisztrálva. A sportfogadási számlám el, amin főleg tevékenykedtem. A pokert kétszer használtam és egy embertől nyertem sok pénz, gondolom most vizsgálják a dolgot. De hihetetlen, hogy nem írnak semmit, még egy figyelmeztető dolgot sem, csak lenullázták a számlát, mintha megheckertek volna és kifosztottak volna.

Van valakinek valami tanácsa, mert nem kis pénzről van szó. Meddig tarthat, mit csinálják, van esélyem, vagy ilyenkor csak az oldal nyerhet??

Az igazsághoz még az is hozzátartozik, hogy vannak közeli ismerőseim, akik bet365 sportfogadnak és megkért az egyik, hogy sürgősen kellene neki pénz és nem tudja megvárni a kiutalást és, hogy pokeren átadja nekem simán, feltűnésmentesen.
És tényleg átjátszotta, senki másnak nem lett kára. Külön Ip-n. Én odaadtam neki rögtön a pénzt és másnap az fogadott , h le van nullázva a számlám. Most ez tényleg ekkora bűn? Mit lehet tényleg ezzel csinálni??

Idézetet írta: specko007 Dátum január 15, 2014, 13:11:46
Az igazsághoz még az is hozzátartozik, hogy vannak közeli ismerőseim, akik bet365 sportfogadnak és megkért az egyik, hogy sürgősen kellene neki pénz és nem tudja megvárni a kiutalást és, hogy pokeren átadja nekem simán, feltűnésmentesen.
És tényleg átjátszotta, senki másnak nem lett kára. Külön Ip-n. Én odaadtam neki rögtön a pénzt és másnap az fogadott , h le van nullázva a számlám. Most ez tényleg ekkora bűn? Mit lehet tényleg ezzel csinálni??

Vicces figura vagy Te! Szerintem itt mindenképp a bet365 hibázott  :D  ;D

Idézetet írta: specko007 Dátum január 15, 2014, 13:11:46
Az igazsághoz még az is hozzátartozik, hogy vannak közeli ismerőseim, akik bet365 sportfogadnak és megkért az egyik, hogy sürgősen kellene neki pénz és nem tudja megvárni a kiutalást és, hogy pokeren átadja nekem simán, feltűnésmentesen.
És tényleg átjátszotta, senki másnak nem lett kára. Külön Ip-n. Én odaadtam neki rögtön a pénzt és másnap az fogadott , h le van nullázva a számlám. Most ez tényleg ekkora bűn? Mit lehet tényleg ezzel csinálni??

Tágabb értelemben ezt hívják pénzmosásnak!  :)
Van egy ismeretlen eredetű pénz, amit te legálisan megnyertél egy online pókerteremben.

Annyit tudsz csinálni, hogy egyrészt reménykedsz, másrészt közlöd a haveroddal, hogy mégsem sikerült "feltűnés mentesen" átnyerni a pénzt.

Tapasztalatból mondom, hogy elbuktad a pénzt.. Ez súlyos szabályszegés és joguk van a pénzt visszatartani. És vissza is fogják. Szóval mondj le róla, mert ha már vizsgálnak és te is tudod hogy ludas vagy úgy is rájönnek. És nem a bet365 vizsgálódik és nem ők szűrték ki a dolgot, hanem az ipoker. Ezért van csak a póker számlád zárva.  Írj nekik chaten, majd pár nap múlva fogsz kapni egy emailt hogy várják a magyarázatodat (a barátod is) És napok múlva közlik hogy pénzt nem adják vissza.

Idézetet írta: Knapp Dátum január 15, 2014, 14:05:52
Tágabb értelemben ezt hívják pénzmosásnak!  :)
Van egy ismeretlen eredetű pénz, amit te legálisan megnyertél egy online pókerteremben.

Annyit tudsz csinálni, hogy egyrészt reménykedsz, másrészt közlöd a haveroddal, hogy mégsem sikerült "feltűnés mentesen" átnyerni a pénzt.

Nem szoktam reménykedni nem az én stílusom, de nem szoktam pókert játszani, de azt hiszem, hogy pokerstratson pénzt is lehet egymásnak küldeni, ajándékozni, amit mi csináltunk meg még keresett is az adott pókeroldal. Pénzmosás?:) Azt nem nekik kellene vizsgálniuk, egyébként a netleller és MB egy nagy pénzmosoda.
Csak kicsit nevetséges, hogy pont egy ilyen miatt tiltanak el és nem a sportfogadás miatt, ahol már több mint egy éve csinálok sokkal szabálytalanabb dolgot és kb. az ötszörösét veszem ki hetente azt az összeget, amiért msot zároltak.

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 15, 2014, 14:14:35
Tapasztalatból mondom, hogy elbuktad a pénzt.. Ez súlyos szabályszegés és joguk van a pénzt visszatartani. És vissza is fogják. Szóval mondj le róla, mert ha már vizsgálnak és te is tudod hogy ludas vagy úgy is rájönnek. És nem a bet365 vizsgálódik és nem ők szűrték ki a dolgot, hanem az ipoker. Ezért van csak a póker számlád zárva.  Írj nekik chaten, majd pár nap múlva fogsz kapni egy emailt hogy várják a magyarázatodat (a barátod is) És napok múlva közlik hogy pénzt nem adják vissza.

De esküszöm milyen szoftverük van ezeknek? Nem rendszeres dolog történt. És két barát nem játszhat egymás ellen egy pokermeccset tétben, aki mondjuk az internetről ismerik egymást?

Idézetet írta: specko007 Dátum január 15, 2014, 14:23:05
De esküszöm milyen szoftverük van ezeknek? Nem rendszeres dolog történt. És két barát nem játszhat egymás ellen egy pokermeccset tétben, aki mondjuk az internetről ismerik egymást?

Nyilván elemzik a leosztásokat...

Tapasztalatból mondom, hogy 95%, hogy nem látod többet azt a pénzt, és még a póker számládat sem fogod többé visszakapni. Ha ők egyszer lezárták, akkor ott vége mindennek...