bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Szerintem itt inkább a Flash miatt nem lehet menteni a jelszót.
Viszont betudsz állítani egy 12 órás inaktivitási időt, azaz nem fog mindig kijelentkezni, ha nem vagy az oldalon. Ami a biztonság rovására is mehet ugye.

sziasztok!

Bet365-re lehet netbankon keresztül utalni pénzt? (Erste netbank ki és befizetésre gondoltam. )

Idézetet írta: bojer Dátum január 31, 2014, 11:36:26
sziasztok!

Bet365-re lehet netbankon keresztül utalni pénzt? (Erste netbank ki és befizetésre gondoltam. )

Lehet de nem ajánlom, netbankos átutalással csak nagyobb összeget lehet befizetni meg 2-3 nap inkább 3 míg megérkezik a fogadószámlára. Fizesd be inkább bankkártyás befizetéssel azonnal ottvan és díjtalan ha jól tudom, meg asszem minden mastercard kártya jó hozzá és ennél a módnál 1500 ft a minimum befizetés, ja meg hétvégén is lehet.
Kb olyan mint a kártyás vásárlás.

Idézetet írta: kunisse Dátum január 31, 2014, 12:36:05
Lehet de nem ajánlom, netbankos átutalással csak nagyobb összeget lehet befizetni meg 2-3 nap inkább 3 míg megérkezik a fogadószámlára. Fizesd be inkább bankkártyás befizetéssel azonnal ottvan és díjtalan ha jól tudom, meg asszem minden mastercard kártya jó hozzá és ennél a módnál 1500 ft a minimum befizetés, ja meg hétvégén is lehet.
Kb olyan mint a kártyás vásárlás.
köszi szépen. bankkártyás befizetés hogy működik, egyszerű? ,mert még sosem fizettem be így ilyen oldalakra. milyen adatokat kérnek? (bocs az idióta kérdésért)

Idézetet írta: bojer Dátum január 31, 2014, 13:16:00
köszi szépen. bankkártyás befizetés hogy működik, egyszerű? ,mert még sosem fizettem be így ilyen oldalakra. milyen adatokat kérnek? (bocs az idióta kérdésért)

Egyszerű és villámgyors.
A bankkártyádon szereplő adatokra van csak szükség hozzá, az iroda oldalán kell kezdeményezned a befizetést.

Sziasztok!

Kinek mi a tapasztalata a gyors banki utalásos befizetési módszerrel? Milyen gyorsan érkezik meg a számlára a pénz?
:D :D :D :D :D

szia abba a pilanatba megérkezik a számládra a pénz amikor befizeted tökéletes fizetési mod ::) ;)

Idézetet írta: fjimbo84 Dátum február 06, 2014, 10:01:03
szia abba a pilanatba megérkezik a számládra a pénz amikor befizeted tökéletes fizetési mod ::) ;)

Köszi! Hát érdekes én tegnap 14:00kor fizettem be és azóta nem jött meg :/ Remélem ma még megjön... :)  8)

pedig abba a pillanatba rajta szokott lenni

Idézetet írta: fjimbo84 Dátum február 06, 2014, 10:59:45
pedig abba a pillanatba rajta szokott lenni

Csodával határos módon megérkezett :-)

Sziasztok!

Szituáció: Forintban nyitottam a skrillemet, amit azóta megbántam. Most a párom nevén szeretnék mindent újra regisztrálni: skrillhez, betfairhez, és bet365-höz is. Mivel egy lakcímünk van, és egy gépről lenne a belépés mindkettőre, bár az enyémet már nem annyira használnám,  probléma lenne-e a fogadóirodák részéről? Nem akarok bónuszvadászkodni, csak más pénznemben játszani. :-)


a bet 365-nél nem probléma csak ne aktiváld akkor a bonuszt

Bet365-re mikor szoktak bonuszokat adni leginkabb?

Idézetet írta: zsolti3090 Dátum február 06, 2014, 17:00:49
Bet365-re mikor szoktak bonuszokat adni leginkabb?

Tavaly előtt szinte minden hónapban kaptam, tavaly ugyan úgy játszottam mint az előző évben, egyszer sem kaptam.
Az idén már kaptam kétszer. Szóval... :idiot2: :bigok_125:

Januárban heti 500ezer Ft forgalom mellett nem kaptam semmit.