bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Idézetet írta: Gake Dátum február 07, 2014, 06:10:19
Tavaly előtt szinte minden hónapban kaptam, tavaly ugyan úgy játszottam mint az előző évben, egyszer sem kaptam.
Az idén már kaptam kétszer. Szóval... :idiot2: :bigok_125:

Az egyik ismerosom euroban jatszik bet365-on es 400-500 euroval pakol meg egy ket meccset es egyszer kap melle 100 euro bonuszt  egyszer meg nem!
Ezt nem ertem hogy van meghatarozva ez az egesz! :-X
De ha magyar penzben fogadok akkor meg nem kapok sose bonuszt utana!

Idézetet írta: zsolti3090 Dátum február 08, 2014, 19:50:28
Az egyik ismerosom euroban jatszik bet365-on es 400-500 euroval pakol meg egy ket meccset es egyszer kap melle 100 euro bonuszt  egyszer meg nem!
Ezt nem ertem hogy van meghatarozva ez az egesz! :-X
De ha magyar penzben fogadok akkor meg nem kapok sose bonuszt utana!

Talán az is befolyásolja a bónuszosztást, hogy éppen "milyen hete volt" a bet365-nek, azaz mennyi pénzt kaszált az ügyfeleken.
Ha a nyereségük bizonyos százalékát osztják vissza hetente, akkor könnyen előfordulhat, hogy ugyanaz a "teljesítmény" egyszer bónuszt ér, máskor meg semmit.

Ha fix összeget szánnak erre, akkor is befolyásolhatja, mennyit kapunk, hogy az adott héten hányan váltak jogosulttá a bónuszra. (minél több felé kell osztani, annál kevesebb jut...)

Aztán lehet, hogy nem csak a heti forgalmat figyelik, hanem csúsztatva egy hosszabb időszakét is...

Rengetegféleképpen számolhatják, de aligha véletlen, hogy nincs írásban rögzítve, milyen paramétereknek kell megfelelni.  :)

Knapp sztem ő nem a hűségbónuszra gondol.. Ott nem adnak 100Euró bónuszt. Inkább az európai foci vagy kosár vagy vagy amerikai sportos bónuszra gondol..

Ott az alapján adják hogy a fogadás megfelel-e a feltételeknek. Nem minden fogadási típus számít bele, és ha már egy olyan van benne ami nem jó, nem jár bónusz. Ezért lehet hogy néha kap a nyertes fogadás mellé bónuszt néha meg nem.

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 09, 2014, 00:57:34
Knapp sztem ő nem a hűségbónuszra gondol.. Ott nem adnak 100Euró bónuszt. Inkább az európai foci vagy kosár vagy vagy amerikai sportos bónuszra gondol..

Ott az alapján adják hogy a fogadás megfelel-e a feltételeknek. Nem minden fogadási típus számít bele, és ha már egy olyan van benne ami nem jó, nem jár bónusz. Ezért lehet hogy néha kap a nyertes fogadás mellé bónuszt néha meg nem.

Igen valahol en is ugy olvastam higy az Amerikai foci,  kosarlabda utana szoktak leginkabb bonusz penzt adni!

Idézetet írta: Knapp Dátum február 09, 2014, 00:42:02
Talán az is befolyásolja a bónuszosztást, hogy éppen "milyen hete volt" a bet365-nek, azaz mennyi pénzt kaszált az ügyfeleken.
Ha a nyereségük bizonyos százalékát osztják vissza hetente, akkor könnyen előfordulhat, hogy ugyanaz a "teljesítmény" egyszer bónuszt ér, máskor meg semmit.

Ha fix összeget szánnak erre, akkor is befolyásolhatja, mennyit kapunk, hogy az adott héten hányan váltak jogosulttá a bónuszra. (minél több felé kell osztani, annál kevesebb jut...)

Aztán lehet, hogy nem csak a heti forgalmat figyelik, hanem csúsztatva egy hosszabb időszakét is...

Rengetegféleképpen számolhatják, de aligha véletlen, hogy nincs írásban rögzítve, milyen paramétereknek kell megfelelni.  :)


Szerintem a bevetel alapjan szamitjak ki ezt a bonusz penzt!

A Mobil és táblagép bónusznál, csak az első fogadást kell mobilról tenni, vagy az összeset, hogy jogosult legyek a bónuszra?

Idézetet írta: fjazej Dátum február 09, 2014, 10:23:09
A Mobil és táblagép bónusznál, csak az első fogadást kell mobilról tenni, vagy az összeset, hogy jogosult legyek a bónuszra?

Az első fogadást!

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 09, 2014, 00:57:34
Knapp sztem ő nem a hűségbónuszra gondol.. Ott nem adnak 100Euró bónuszt. Inkább az európai foci vagy kosár vagy vagy amerikai sportos bónuszra gondol..

Ott az alapján adják hogy a fogadás megfelel-e a feltételeknek. Nem minden fogadási típus számít bele, és ha már egy olyan van benne ami nem jó, nem jár bónusz. Ezért lehet hogy néha kap a nyertes fogadás mellé bónuszt néha meg nem.

Azoknál a bónuszoknál plusz százalékot adnak a nyereményhez, ha kötésben játszol.
Annak követhetőnek kell lennie a szabályzat alapján.

De azon nem is érdemes matekozni, hogy zsolti3090 egyik ismerőse - akinek nem látjuk a fogadásait - mikor kap bónuszt.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum február 09, 2014, 14:31:45
Azoknál a bónuszoknál plusz százalékot adnak a nyereményhez, ha kötésben játszol.
Annak követhetőnek kell lennie a szabályzat alapján.

De azon nem is érdemes matekozni, hogy zsolti3090 egyik ismerőse - akinek nem látjuk a fogadásait - mikor kap bónuszt.  :)


Teszek fel par kepet hogyha megengedi!:)))

Sziasztok!

Banki kiutalásnál mennyi idő alatt ér ki a pénz?

Idézetet írta: Superhero Dátum február 11, 2014, 22:19:03
Sziasztok!

Banki kiutalásnál mennyi idő alatt ér ki a pénz?

1-2nap amíg kiutalják!

Üdv.

A kérdésem a következő lenne.Bnőm regizett saját gépről,saját lakcímről.Meg is kapta a bónuszt.Én gépemről,mobilomról fogadhat?Ügyfélszolgálatos csak összevissza beszél.



Hihetetlen ez az iroda. Törölnek egy nyertes fogadást, a számlám mínuszba került, mert időközben lenulláztam. Se a magyar, se az angol support nem segített, azt hajtogatták, hogy érvénytelen fogadás. 39. percben 1-2-nél tettem, 41. perc 2-2.  3.5 felettet tettem az első félidőre. Szerintem jött. Mindegy.


Megosztanék egy részletet a supporttal történt beszélgetésből:
Csaba J A jelzett fogadásnál egyértelmű hiba történt, így fogadási szabályzatunknak megfelelően érvénytelenítettük
Tibor MI volt az a hiba?
Csaba J Kérem, az oldal bal alsó részében kattintson a Részvételi feltételekre, ezután egy felugró ablak jelenik meg, itt olvashatja el a pontos részvételi feltételeket.
Tibor Ctrl C Ctrl V helyett sosem lehet értelmes választ adni?
Tibor MIért mindig a nyertes fogadásokat törlik?
Csaba J Erről küldtünk webüzenetet is.
Csaba J TX8843058710F azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 4.00 nyereményszorzóval tett meg a következőre: Felett 3.5 (1. félidő gólok CS Mioveni v FC Olt). Észrevettük, hogy az esemény hibásan lett feltüntetve, így szabályainknak megfelelően a választását érvénytelenítettük.

Az okozott kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük.
Csaba J Más információm nincs.
Tibor Olvastam, bár rohadt mód nem értem, hogy mi lehetett a hiba
gondolom, hogy nyertem...
Csaba J Segíthetek még valamiben?
Tibor Sejtettem


A szokásos ctrl c ctrl v helyett még sohasem láttam rendesen megfogalmazott választ. Mivel jövőhéten osztogatják majd a játékokon nyert bónuszokat (egy másik oldalon ezt olvastam), máris elviszi a felét csak az, hogy mínuszban van a számla. Ha csak be nem fizetek, hogy annak vigye el egy részét...  :bash: