bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Idézetet írta: soptei.gergo Dátum február 27, 2014, 23:25:29
Sziasztok! Azt irta a no cseten ezzel a dologgal kapcsolatban hogy 2-3 nap mulva irnak! Ha nem irnak akkor foglalkozzak meg ezzel szerintetek vagy?

Még decemberben nyertem egy kisebb feltöltést hozzájuk, de euró helyett dollárt írtak jóvá. Azt írták, hogy vizsgálatot indítanak az ügyben, és addig várjak. Egy hónapig vártam, majd rákérdeztem, hogy most akkor mivan, és akkor írta jóvá. Szerintem van még idő, úgyhogy várj türelemmel.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum február 28, 2014, 10:11:22
Még decemberben nyertem egy kisebb feltöltést hozzájuk, de euró helyett dollárt írtak jóvá. Azt írták, hogy vizsgálatot indítanak az ügyben, és addig várjak. Egy hónapig vártam, majd rákérdeztem, hogy most akkor mivan, és akkor írta jóvá. Szerintem van még idő, úgyhogy várj türelemmel.

Ertelek! Varok en turelemmel, de az en esetemben nem feltoltesrol van szo, ha olvastad az elozmenyeket!

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum február 28, 2014, 11:52:42
Ertelek! Varok en turelemmel, de az en esetemben nem feltoltesrol van szo, ha olvastad az elozmenyeket!

Nem az a lényeg. A hangsúly azon van, hogy kivizsgálják.

Nekem van egy erdekes tortenetem: egy brazil ismerosom eleg nagy osszeggel fogadott eloben egy cardiff-sunderland meccsre, lenyeg az, h hatalmasat bukott rajta, meccs utan azonnal felhivta a bankjat es beadta nekik, h par oraja elvesztette a bankkartyajat. Bank lenyomozta, tenyleg volt egy nagyobb mozgas rajta (meccs kozben toltotte fel a bet365 szamlajat), es visszaadtak neki a penzt (marmint a bank) :D
az egeszhez azert hozza kell tenni, h angliaban tortent az eset.

És a Bet365 nem tiltotta ki ezután?

És persze még soha nem fizetett be előtte arról a bankszámláról a bet365-höz.  ;D

Első hozzászólásnak azé laza :D

#2812 március 02, 2014, 12:01:00, BvB_09
Ilyen "munkát" én is szeretnék, mint amilyet ezek csinálnak. Átmentem az angolokhoz, ott meg 23 ember van előttem, és negyed óra a várakozási idő...  :D


Szilard C becsatlakozott a beszélgetésbe.
Az Ön chatpartnere Szilard C
Szilard C Üdvözöljük az Élő chaten. Miben segíthetek?
Tibor Üdvözletem!
Tibor Érdeklődni szeretnék, hogy alacsonyabb osztályú ausztrál labdarúgó mérkőzések bekerülnek-e majd a kínálatba?
Szilard C Kereskedőink döntésén múlik, mikor, milyen eseményre, milyen piacokat ajánlunk az oldalon. Így előfordulhat, hogy ők úgy ítélik, hogy bizonyos események több embert érdekelnek, és a kevésbé népszerűbbekre nem ajánlunk élőben fogadási lehetőséget.
Szilard C Segíthetek még valamiben?
Tibor Minden évben volt, csak már javában tart a szezon...*
Tibor Nem
Tibor Kösz
Tibor Viszlát
Szilard C Köszönjük, hogy igénybe vette Élő chat szolgáltatásunkat.
Szilard C További szép napot.
Szilard C kilépett a beszélgetésből!


*Ezt úgy értettem, hogy felkészülési mérkőzések és tornák is végetértek már.

Beszéltem az angolokkal, azt írták, hogy idén semmilyen alacsonyabb osztályú mérkőzést nem kínálnak. Kár...

a bet365 a fogadások után jár valami hűség pont vagy volami :bash:

Idézetet írta: fedorr13 Dátum március 02, 2014, 11:54:37
a bet365 a fogadások után jár valami hűség pont vagy volami :bash:

Nem kell új támákat nyitnod az ilyen kérdések miatt  :noway:


A kérdésedre a válasz pedig nem jár ....

jó de ezt nem tiudtam bocsi

Hali! Valaki tudna segiteni? Ezt irtak vissza az angol bet365osok:
Dear Mr Söptei,

Thank you for your email regarding bet reference: TJX7562606610W.

 

I will be happy to look into your account for you. To do so I will require your username and four-digit security number. If you are unable to recall your four-digit security number, go to Services in the top right corner of our website, click on Help, select FAQ - My Account and refer to What if I forget my four-digit security number.

 

We are available through the Telephone or the Live Chat facility if you would like your account reviewing in a more time effective way. The details are at the bottom of the email for your own reference.

 

Whilst I'm in contact with you I would like to mention the Live Streaming facility we have. This will cover 1000's of events throughout the year and will enhance your enjoyment of placing a bet with bet365. To view the schedule of upcoming Live Streaming events all you will need to do  click on the words 'Live Streaming' situated at the top of the website.
 

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum március 02, 2014, 15:31:51
Hali! Valaki tudna segiteni? Ezt irtak vissza az angol bet365osok:
Dear Mr Söptei,

Thank you for your email regarding bet reference: TJX7562606610W.



I will be happy to look into your account for you. To do so I will require your username and four-digit security number. If you are unable to recall your four-digit security number, go to Services in the top right corner of our website, click on Help, select FAQ - My Account and refer to What if I forget my four-digit security number.



We are available through the Telephone or the Live Chat facility if you would like your account reviewing in a more time effective way. The details are at the bottom of the email for your own reference.



Whilst I'm in contact with you I would like to mention the Live Streaming facility we have. This will cover 1000's of events throughout the year and will enhance your enjoyment of placing a bet with bet365. To view the schedule of upcoming Live Streaming events all you will need to do  click on the words 'Live Streaming' situated at the top of the website.



Ez a "szokásos" időhúzásuk, azt kérik, add meg a négyjegyű azonosítódat.

Idézetet írta: Irtis Dátum március 01, 2014, 22:58:03
És a Bet365 nem tiltotta ki ezután?


veluk nem is lepett kapcsolatba, egybol a bankot hivta...

Idézetet írta: sleve Dátum március 02, 2014, 07:53:15
És persze még soha nem fizetett be előtte arról a bankszámláról a bet365-höz.  ;D

dehogynem, csak kozel sem ekkora osszeget. tudom, h fura tortenet :D