bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Idézetet írta: Laziofan12 Dátum március 02, 2014, 18:12:33
dehogynem, csak kozel sem ekkora osszeget. tudom, h fura tortenet :D
egyre furább

Ezt irtak az angolok, valaki tudna segiteni hogy mit jelent?
Please can you confirm whether you have any account queries that we are able to assist you with and we will be more than happy to help you?

 

Just to let you know we have a fantastic informative Help section on the bet365 website where you are able to see the answers to the most frequently asked questions asked by our customers.

 

Also in the Help section you are able to search key words in the search box to try and locate information you are looking for.

 

To locate this click on Services in the top right hand corner of the desktop site and then click on Help.

 

If you can not find what you are looking for then please do not hesitate to contact us back.

Azt kérdezik, hogy van-e kérdésed a számláddal kapcsolatban? Ezenkivül leirják szépen hol találod a Súgó részleget az oldalon és javasolják, hogy olvasd el az ott leirt dolgokat.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 03, 2014, 10:50:48
Azt kérdezik, hogy van-e kérdésed a számláddal kapcsolatban? Ezenkivül leirják szépen hol találod a Súgó részleget az oldalon és javasolják, hogy olvasd el az ott leirt dolgokat.

Oke koszi! Akkor ezek szerint nem kapom vissza a penzem?

Bet365 valaki szokott kaparost venni? Vagy esetleg gepezni rajta?

Sziasztok valaki tudna esetleg segiteni,cib bankos visa inspire kártyával be lehet fizetni a bet 365 re?Sajnos még az ügyfélszolgálatos hölgy sem tudott konkrét választ adni,a banknál viszont ezt ajánlották,köszönöm ha vki esetleg tud vmi konkrétat ezzel kapcsolatban!!!

Idézetet írta: Laziofan12 Dátum március 02, 2014, 18:10:35

veluk nem is lepett kapcsolatba, egybol a bankot hivta...

Az rendben van, csak a Bet365 gondolom nem nézte jó szemmel, hogy a befizetett pénz végül mégsem jött meg nekik.

Idézetet írta: Irtis Dátum március 03, 2014, 22:49:50
Az rendben van, csak a Bet365 gondolom nem nézte jó szemmel, hogy a befizetett pénz végül mégsem jött meg nekik.

Lehet, hogy a bank "saját hatáskörben" kárpótolta az ügyfelet és rendesen elszámolt a bet365 irányába. Talán valamilyen biztosítási konstrukció keretében, bár lehet, hogy csak fontosnak érezték az ügyfél megtartását.
Mondjuk fura lenne, ha a kártyacsalásoknál a már lezajlott tranzakciókat utólag törölnék és így a kárt a valóban vétlen kereskedőre/szolgáltatóra hárítanák, akinél felhasználták a kártyát...
Egy személyes bankkártyás fizetésnél még felmerülhet az elfogadó hely felelőssége, ha nem azonosítja a kártyával fizető ügyfelet, online viszont ezt lehetetlen megkövetelni.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 03, 2014, 23:11:16
Mondjuk fura lenne, ha a kártyacsalásoknál a már lezajlott tranzakciókat utólag törölnék és így a kárt a valóban vétlen kereskedőre/szolgáltatóra hárítanák, akinél felhasználták a kártyát...
Pedig ez történik, ezt hivják chargebacknek. Ezért kérnek másolatokat, esetleg aláirt nyilatkozatot, mert ezzel bizonyithatják a tranzakció jogosságát.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 04, 2014, 12:46:11
Pedig ez történik, ezt hivják chargebacknek. Ezért kérnek másolatokat, esetleg aláirt nyilatkozatot, mert ezzel bizonyithatják a tranzakció jogosságát.

Ez inkább arra az esetre megoldás, ahogy én tudom, ha te fizettél, de nem kaptad meg érte az ellenszolgáltatást!
Szerintem chargeback-et az ügyfél kérhetett volna a banktól, ha mondjuk nem kapja meg a bet365-től a jóváírást a befizetés után, de itt az "öngyilkosság" lett volna, mert pont azt nem akarta bevallani, hogy ő használta a kártyáját az irodánál.  :)


Közben találtam egy ilyet:

227/2006. (XI. 20.) Korm. rendelet
a pénzforgalmi szolgáltatásokról és az elektronikus fizetési eszközökről


"18. § (1) A 16. § (2) bekezdése szerinti bejelentés megtételét megelőzően bekövetkezett, az elektronikus fizetési
eszköz elvesztéséből, ellopásából vagy elrablásából eredő kárt - a (2) bekezdésben foglaltak szerint - az ügyfél
(birtokos), a bejelentés megtételét követően bekövetkezett, az elektronikus fizetési eszköz elvesztéséből, ellopásából
vagy elrablásából eredő kárt legfeljebb tizenötmillió forint erejéig a kibocsátó viseli. A kibocsátó mentesül
felelőssége alól, ha bizonyítja, hogy a kár az ügyfél (birtokos) szándékosan vagy súlyos gondatlansággal okozott
szerződésszegése folytán következett be.
(2) Az ügyfél (birtokos) a bejelentés megtételét megelőzően bekövetkezett kárt legfeljebb negyvenötezer forint
erejéig viseli, kivéve, ha a kár az ügyfél (birtokos) szándékos vagy súlyosan gondatlan magatartása miatt következett
be.
(3) Az ügyfél (birtokos) a (2) bekezdésben foglalt összeg erejéig sem tehető felelőssé, ha az elektronikus fizetési
eszközt annak fizikai jelenléte vagy elektronikus azonosítása nélkül használták
. "



Ez alapján még Magyarországon is van rá esély, hogy a bejelentés előtt (!) lenyúlt pénzt egy az egyben visszakaphassuk 15 millió forintig.

Nem is oly rég volt egy magyar online szolgáltató, akinél telefon feltöltést meg pályamatricát, lehetett venni bankkártyával, aztán mikor már jó sokan vásároltak nála, egyszercsak mindekit beterheltek 3000ftal a kártyájukon keresztül :D
Na akkor kitört a botrány, és mindenki chargebackkot követelt  ;D ;D

#2831 március 05, 2014, 08:27:47, vmlinuz
Chargebacket kérhetsz akkor is, ha azt mondod, hogy nem engedélyezted a kártyahasználatot (pl. klónozott, másolt, lopott adatok esetén). Ezzel sokat szivnak az irodák, mert elég sok olyan személy volt (nem magyarok), akik miután vesztettek mentek a bankba bejelenteni, hogy bizony nem ők fizettek be. Ha nem használnak SecureCode-ot vagy a Visa féle autentikációt, akkor az esetek nagy részében a bejelentő javára döntenek.

Persze itt is sok feltétel van, még a tranzakciótipusok szerint is, de a gaming alapból a 'high risk' csoportban van.

1494 Ft bónuszt kaptam :D  Ezt, hogy a pi...ba bírták kiszámolni? ;D

Idézetet írta: Gake Dátum március 07, 2014, 06:08:27
1494 Ft bónuszt kaptam :D  Ezt, hogy a pi...ba bírták kiszámolni? ;D
sztem 5 euró lehet...