bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Idézetet írta: bendehal Dátum június 16, 2014, 18:22:23
Nálam se csökken szóval lehet tolni  :D
Persze késöbb egészen biztosan lefogják vonni.

Nekem bevette levonta a  de eltünt a afogadások közül  :(


Én hajnalban igényeltem kifizetést skrill-re de még mindíg nem jött meg.  >:(  Valami technikai probléma lehet náluk, máskor max 3 óra alatt átment.

Vártam eddig,de már nyilvánvalóvá vált számomra,hogy ennek az irodának a legszánalmasabb a vb promóciója...vb alatt nem is itt fogadok.... :noway:

Nincs szükségük rá. Akkora piaci fölényük van, hogy promók nélkül is meghal a rendszerük a vb meccsek alatt..

Lehet hogy így érzik,viszont én addig nem oda viszem a pénzem..és gondolom ezzel nem csak én vagyok így...

Idézetet írta: szalist Dátum június 16, 2014, 20:37:35
Lehet hogy így érzik,viszont én addig nem oda viszem a pénzem..és gondolom ezzel nem csak én vagyok így...

Ha máshol jobb kínálatot vagy jobb szorzókat találsz, akkor fogadj máshol!
De ha "bosszúból" nem fogadsz náluk, akkor csak magaddal cseszel ki.

Kedves Fórumtársak!

Szerintetek van egy picike esély arra, hogy újra megváltoztassam a számlám pénznemét? Szeretném, ha újra HUF-ban lenne.

Válaszokat előre is köszönöm!  :)

Nincs. Csak egyszer lehet.

Köszönöm. Sikerült megoldani a dolgot.  :)

Idézetet írta: Zoltan Dátum június 17, 2014, 00:05:34
Kedves Fórumtársak!

Szerintetek van egy picike esély arra, hogy újra megváltoztassam a számlám pénznemét? Szeretném, ha újra HUF-ban lenne.

Válaszokat előre is köszönöm!  :)

Írsz chatnek és nyitnak neked egy új számlát 2 perc alatt :) Minden ugyan az lesz csak pl. pisti93 helyett pisti1993 al kell majd belépned :)

Sziasztok,

most regisztráltam bet365-re, a bónusz miatt, de a testvérem kártyáját használtam. Nem igazán gondoltam végig, ezért mikor felajánlotta, hogy igazítsam hozzá a regelt nevet, megadtam az Ő nevét. Így most a pénz fel van töltve, de az ő nevén van a reg, az én egyéb adataimmal.
Mit tegyek, hogy ezzel kesobb ne legyen gond?
Egyelore meg tudtam jatszani a penzt, gondolom esetleges kifizetesnel lesz majd ez gaz...

Ezt beszoptad szerintem...Menj fel chatre és mondd el az igazat,akkor talán a befizetett pénzedet visszautalják

Idézetet írta: davixxx Dátum június 22, 2014, 20:44:14
Írsz chatnek és nyitnak neked egy új számlát 2 perc alatt :) Minden ugyan az lesz csak pl. pisti93 helyett pisti1993 al kell majd belépned :)
Köszönöm a segítséget.  :)

Idézetet írta: szalist Dátum június 23, 2014, 21:49:11
Ezt beszoptad szerintem...Menj fel chatre és mondd el az igazat,akkor talán a befizetett pénzedet visszautalják

Erdekel ez amugy valakit, nincs ra esely , hogy ha megforgattam, akkor le tudjam utalni, anelkul, hogy barkinek feltunne?

Ha csak nem vagytok ikrek, azonosítaskor feltűnik, hogy valami nem stimmel a szemèlyivel.