bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


Idézetet írta: mslke Dátum június 23, 2014, 20:49:24
Sziasztok,

most regisztráltam bet365-re, a bónusz miatt, de a testvérem kártyáját használtam. Nem igazán gondoltam végig, ezért mikor felajánlotta, hogy igazítsam hozzá a regelt nevet, megadtam az Ő nevét. Így most a pénz fel van töltve, de az ő nevén van a reg, az én egyéb adataimmal.
Mit tegyek, hogy ezzel kesobb ne legyen gond?
Egyelore meg tudtam jatszani a penzt, gondolom esetleges kifizetesnel lesz majd ez gaz...
Reggel az első dolgod legyen szerintem, hogy jelentkezel a Magyar Tudományos Akadémiára.


Kutyát sétáltatni.

Szegény kutya.


Idézetet írta: mslke Dátum június 23, 2014, 23:42:45
Erdekel ez amugy valakit, nincs ra esely , hogy ha megforgattam, akkor le tudjam utalni, anelkul, hogy barkinek feltunne?

Nem,amúgy pont leszarják,hogy mikor milyen hülye gyerek akarja őket lenyúlni... :D ;D

Idézetet írta: mslke Dátum június 23, 2014, 23:42:45
Erdekel ez amugy valakit, nincs ra esely , hogy ha megforgattam, akkor le tudjam utalni, anelkul, hogy barkinek feltunne?

Mivel bekérik a személyidet is kifizetés előtt, legkésőbb akkor kiderül majd, hogy más nevében, más bankkártyájával regisztráltál.
Tud róla egyáltalán a testvéred, hogy lenyúltad a kártyáját?
Ha igen, lehetett volna annyi eszetek, hogy a teljes regisztrációt az ő nevére csináljátok meg...

A kártya és számlatulajdonost is védi az iroda, lehet lopott is a kártya és te sem örülnél, ha mondjuk a tesód kiutalhatná a számládról a pénzed magának.
Az mögött meg lehet pénzmosás is, ha más a befizető, mint aki felveszi a nyereményt, így ehhez sem asszisztálni.

A 15.000 Ft-os kezdőbónusz június 30.-ig érvényes.Kíváncsi vagyok,hogy meghosszabbítják-e,mert eddig mindig legalább 1 hónappal előtte megvolt hosszabbítva mindig 3 hónappal és most már csak pár nap.Lehet ők is lehúzzák a rolót.Legalábbis a bónuszt.


Valószínűleg ők is érzékelik az itteni történéseket, ha nem akarnak továbbiakban a piac szereplői maradni ilyen feltételek mellet egyszerűen tovább állnak (bár remélem nem így történik).

A betclic témában tökéletesen le van írva, hogy mi az irodák álláspontja a helyzetről. Olvassátok el és ne szítsátok a negatív híreket.

A Bet365 tuti fizeti/fizetni fogja az adót. A magyarországi online fogadók java része ennél az irodánál játszik. Szerintem bőven "odabukjuk" nekik az adó mértékét.. :D

Nyilván nem fogják azt írni hogy ennyi volt, köszönjük a részvételt. Ezek csak opciók amit felvázolnak vannak köztük jelzés értékű dolgok amikre érdemes figyelni. Ha esetleg bekövetkezik a blokkolás nem érjen minket meglepetés.
Idézetet írta: 26juventino Dátum június 24, 2014, 22:13:16
A Bet365 tuti fizeti/fizetni fogja az adót. A magyarországi online fogadók java része ennél az irodánál játszik. Szerintem bőven "odabukjuk" nekik az adó mértékét.. :D
bet365 még nem vett egy országban sem licenszt ahol hasonló események mentek végbe. De javítsatok ki ha tévedek.

Idézetet írta: bendehal Dátum június 24, 2014, 22:20:07
Nyilván nem fogják azt írni hogy ennyi volt, köszönjük a részvételt. Ezek csak opciók amit felvázolnak vannak köztük jelzés értékű dolgok amikre érdemes figyelni. Ha esetleg bekövetkezik a blokkolás nem érjen minket meglepetés. bet365 még nem vett egy országban sem licenszt ahol hasonló események mentek végbe. De javítsatok ki ha tévedek.

Egy dán oldalon a dán licenccel rendelkező irodák között sorolják és a szabályzatukban az is benne van, hogy a németországi szabályoknak megfelelően 5%-ot vonnak a német játékosok nyereményéből.

Ekkora faszkalapokat komolyan mondom.  :bash: Szerintük a fogadásom érvénytelen, mert tudtam az eredményt ELŐRE. Negyed óra volt a fogadás megtétele és az esemény bekövetkezése között, de ez nem zavarta őket, mert jelzett a rendszerük. (Szokás szerint először nyertes írták, jó 20 perccel később újra függő volt, meccs vége előtt pedig jött az e-mail).  Azt írja ez a balfasz is, hogy nem válaszolok egy ideje, akarom folytatni a beszélgetést? Hát elég nehéz úgy kikeresni a szelvény számát, ha a történet baszik bejönni... Nem a pénz érdekel, az nem volt akkora összeg, inkább az, hogy nem telik el úgy (pár) hónap, hogy ez meg ne ismétlődne.

Leírhatnd melyik fogadásról van szó

Stjarnan/Skinandi - U19 v Breidablik - U19   (1. félidő gólok)    2.5 gól felett   1,83

22:00-kor kezdődött, 22:29-kor fogadtam meg, és a 44.percben volt a gól Bet365 és Unibet szerint is. 0-3-mas félidőről 4-3 lett, a bet365 levette a kínálatról a félidőben, míg az unibeten fent maradt.

Idézetet írta: bendehal Dátum június 24, 2014, 22:20:07
bet365 még nem vett egy országban sem licenszt ahol hasonló események mentek végbe. De javítsatok ki ha tévedek.
Tényleg nem vett, ez lehet amiatt is, mert azon kevés irodák közé tartozik, akiknek valódi UK licensze van a fogadási részlegre.