bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Békéscsabán és UPC nettel sem megy már! Az alternatív cím az tökéletes! Csinálok egy "próba" befizetést majd fogadást ill. pénzlevétet! Kíváncsi vagyok, hogy a fogadóiroda fog e akadékoskodni, vagy megy minden ahogy eddig. Ha igen akkor sajnos VPN.

Nagyon hálás vagyok a segítségért,tényleg működik az alternatív cím,de nem látok kis lakatot a címsorban.Honnan tudhatom,hogy biztonságban van-e a jelszavam és a felhasználói nevem?Tök hülye vagyok a netes dolgokhoz,ne nevessetek ki a hülye kérdésért.

Idézetet írta: trader88 Dátum augusztus 13, 2014, 17:37:32
Aaranyos vagy, de nem gondolod, hogy valaki ezt komolyan fogja venni és leteremt? Én elhiszem, hogy ez jó kis móka a munka után, végül is el is mosolyodtam, ;D
Főleg hogy én is komolyan vettem :D és segítettem is váááááááááááááá

Nálam még megy a régi oldal is, de gondolom napok kérdése és blokkolják. :cya:
Különösképpen nem izgat, csak jót mosolygok az árnyék bokszoláson. :knuppel2: :avid: :uglystupid2:

Na ez hogy van: egy internet, routeren keresztül megosztva, egyik gépen bejön a bet365 a másikon nem :D

Idézetet írta: Breex Dátum augusztus 13, 2014, 18:53:35
Na ez hogy van: egy internet, routeren keresztül megosztva, egyik gépen bejön a bet365 a másikon nem :D

és amelyiken "bejön" be is tudsz lépni?

Belépéskor nem csinál semmit. Viszont zenmate-el is csak nehezen lép be (vagy ugyanúgy nem lép be vagy várni kell), szóval nem biztos, hogy összefügg a tiltással az, hogy nem lép be.

Pécel - Digi: elérhető, de nem enged belépni.

Idézetet írta: ekson77 Dátum augusztus 13, 2014, 19:19:34
Pécel - Digi: elérhető, de nem enged belépni.

Kiír valamit, vagy csak nem csinál semmit?

Nem csinál semmit. Melóhelyen, Pesten be sem jött az oldal, kidobta a hivatalos dumát.

Idézetet írta: vinatieri Dátum augusztus 13, 2014, 18:02:40
Békéscsabán és UPC nettel sem megy már! Az alternatív cím az tökéletes! Csinálok egy "próba" befizetést majd fogadást ill. pénzlevétet! Kíváncsi vagyok, hogy a fogadóiroda fog e akadékoskodni, vagy megy minden ahogy eddig. Ha igen akkor sajnos VPN.

Majd meséld el légyszi a tapasztalatodat erről!

Idézetet írta: Breex Dátum augusztus 13, 2014, 19:17:42
Belépéskor nem csinál semmit. Viszont zenmate-el is csak nehezen lép be (vagy ugyanúgy nem lép be vagy várni kell), szóval nem biztos, hogy összefügg a tiltással az, hogy nem lép be.

Pedig összefügg :) többen tapasztaltak ilyen köztük én is. ha csak simán www.bet365.com-ot nyitok akkor nem jön be. ha csak elkezdek gépelni is lustaságból rákattintok a kiegészítésre akkor bejön a flash rész csak belépni nem enged :)

Idézetet írta: Breex Dátum augusztus 13, 2014, 19:31:47
Akkor ez igen érdekes jelenség. Gondolom azt a bet365-nél tiltották le, hogy Mo.-ról belépni se lehessen a különféle a kellemetlenségek elkerülése végett. Viszont az hogy valahogy bejön valahogy meg nem arra utal, hogy a letiltásnál "basztak el" valamit.
igen mivel amire vallalkoztak azt erezhet eredmennyel csak egy diktaturaban lehet elerni. :) igy itt marad a tessek-lassek dolog

Idézetet írta: Attischa Dátum augusztus 13, 2014, 20:21:37
fogadni enged,de pénzt leutalni azt nem :)
Ezt hogy érted? Megpróbáltál kiutalni és nem lehetett?

10:38-kor kértem a kifizetést Skrill-re, 12:56-kor megérkezett a pénz.

http://www.sportgiochi365.com

Ha megbízhatatlan, akkor elég szarul csinálják....