bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


#3405 augusztus 14, 2014, 20:26:53, Turista
Idézetet írta: georgeboyd Dátum augusztus 14, 2014, 14:56:00
Szevasz, van egy pár gond, amiket ki lehetett volna kerülni, ha a kezdés előtt tájékozódsz. Ezek:


-- www.365sb.com   használd ezt az oldalt
-- A K&H-s bankkártya nem jó, van még pár ilyen bank, olvasgass.
-- Ha a bankod címét és Swift kódját nem tudod megtudni, akkor még nem állsz készen a sportfogadásra, addig csak mikrotéttel.
-- Egyelőre (nem kell bele n betű, az egyenlőre mást jelent)
-- Azt hiszem hazautalni csak úgy lehet, ahogy beutaltad a pénzt, így mindenképpen meg kell szerezned a bankszámlád adatait. Ez azért nem olyan nehéz feladat.
-- Mondanám, hogy a későbbiekben jobb lenne, ha Skrillt használnál, de ez olvasva az eddigieket, nem lenne tőlem egy felelősségteljes javaslat, pedig számtalan előnye van a közvetlenül az irodához történő utalással szemben.

Mire megkaptam a válaszokat, addigra a belépést megoldottam..
http://www.sportgiochi365.com-t a korábbi hozzászólásokban is megtaláltam, csak előtte már feltettem a kérdésemet.. (ZenMate-t is telepítettem közben)
A KH-s kártyát tudom, h nem fogadja el, erről már korábban és a megannyi többiről is tájékozódtam, ezért is használtam abaqoos-t.. A sportfogadás egyébként sem érdekel, mert eddig kaszinóból szereztem a +-t
Ettől kicsit bonyolultabb a helyzet, mint ahogy vázoltad.. 1- nem az én nevemen van a fiók nyitva; 2- nem oda érkeznek a levelek, ahol jelenleg lakunk
A helyesírási hibára pedig, mondhatnám, hogy elgépeltem, túl gyorsan írok :D, de röviden "elb****ztam", köszönöm az utólagos javítást!
A segítséget pedig, hogy inkább Skrillt-használjak köszönöm, azért az abaqoosra esett akkor a választásom, mert amikor feltöltöttem a pénzt 5 percem volt az időkorlátból.(ezt is kicsit hosszabb lenne elmagyarázni) így nem is közvetlenül utaltam az irodához, de igazából 3-4 hónapja mióta "játszom" nekem ezzel nem volt problémám.

A lényegre térve annyi segítséget szeretnék még kérni, hogy bet-n hol találom a skrill-re és az ehhez hasonló oldalakra való kifizetést? Eddig csak a saját kártyás opciót találtam meg :S
Köszönöm!

Idézetet írta: Turista Dátum augusztus 14, 2014, 20:07:56
Mire megkaptam a válaszokat, addigra a belépést megoldottam..
http://www.sportgiochi365.com-t a korábbi hozzászólásokban is megtaláltam, csak előtte már feltettem a kérdésemet.. (ZenMate-t is telepítettem közben)
A KH-s kártyát tudom, h nem fogadja el, erről már korábban és a megannyi többiről is tájékozódtam, ezért is használtam abagoos-t.. A sportfogadás egyébként sem érdekel, mert eddig kaszinóból szereztem a +-t
Ettől kicsit bonyolultabb a helyzet, mint ahogy vázoltad.. 1- nem az én nevemen van a fiók nyitva; 2- nem oda érkeznek a levelek, ahol jelenleg lakunk
A helyesírási hibára pedig, mondhatnám, hogy elgépeltem, túl gyorsan írok :D, de röviden "elb****ztam", köszönöm az utólagos javítást!
A segítséget pedig, hogy inkább Skrillt-használjak köszönöm, azért az abagoosra esett akkor a választásom, mert amikor feltöltöttem a pénzt 5 percem volt az időkorlátból.(ezt is kicsit hosszabb lenne elmagyarázni) így nem is közvetlenül utaltam az irodához, de igazából 3-4 hónapja mióta "játszom" nekem ezzel nem volt problémám.

A lényegre térve annyi segítséget szeretnék még kérni, hogy bet-n hol találom a skrill-re és az ehhez hasonló oldalakra való kifizetést? Eddig csak a saját kártyás opciót találtam meg :S
Köszönöm!

Skrillre és netellerre, stb majd akkor ha onnan fizetsz be.

Aki a következőkben nem igaz rémhireket terjeszt, azt kibaszom a fórumról (szarkazmus megengedett, de nem túlzásba vinni).


Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 14, 2014, 22:37:48
Aki a következőkben nem igaz rémhireket terjeszt, azt kibaszom a fórumról (szarkazmus megengedett, de nem túlzásba vinni).

Igaz rémhírek akkor mehetnek ugye?  :beerchug:
Ennyi szarkazmus még belefér, ha tévedtem, repülök :)

Vigyázzatok, mert a cash out számos páros tenisz meccsnél nem elérhető. Csak pár másodpercre ugrik fel, ami nem elég a visszafogadásra. Tehát páros meccsekre csak olyan téttel fogadjatok, hogy maradjon még pénz az esetleges manuális visszafogadásra.
Csak elrettentésül mondom hogy jártam. Fogadtam, hogy a Hsieh S-W. / Peng S. páros megnyeri a 2. szettet. Brékelőnyben voltak, és 1,07 volt az odds. All in ment rá, mert abban a hitben voltam, hogy ha gáz van, akkor majd cash out-olok. A fogadás után szinte rögtön visszabrékelt a Pavlyuchenkova / Safarova páros, én meg csak tehetetlenül néztem, ahogy elúszik a pénzem. A cash out csak pillanatokra jelent meg a Fogadásaimnál, és hiába nyomtam rá mindig, olyan gyorsan el is tűnt, hogy a visszafogadás nem tudott megtörténni. A piac nem volt felfüggesztve, nem ezért nem volt elérhető a cash out.

#3411 augusztus 15, 2014, 09:29:44, BvB_09
Idézetet írta: Irtis Dátum augusztus 15, 2014, 03:14:47
Vigyázzatok, mert a cash out számos páros tenisz meccsnél nem elérhető. Csak pár másodpercre ugrik fel, ami nem elég a visszafogadásra. Tehát páros meccsekre csak olyan téttel fogadjatok, hogy maradjon még pénz az esetleges manuális visszafogadásra.
Csak elrettentésül mondom hogy jártam. Fogadtam, hogy a Hsieh S-W. / Peng S. páros megnyeri a 2. szettet. Brékelőnyben voltak, és 1,07 volt az odds. All in ment rá, mert abban a hitben voltam, hogy ha gáz van, akkor majd cash out-olok. A fogadás után szinte rögtön visszabrékelt a Pavlyuchenkova / Safarova páros, én meg csak tehetetlenül néztem, ahogy elúszik a pénzem. A cash out csak pillanatokra jelent meg a Fogadásaimnál, és hiába nyomtam rá mindig, olyan gyorsan el is tűnt, hogy a visszafogadás nem tudott megtörténni. A piac nem volt felfüggesztve, nem ezért nem volt elérhető a cash out.

Én is adnék egy jó tanácsot  :) Nekem tegnap két szlovák jégkorongcsapat mérkőzésére ment all in, és ragadt bent a pénzem pár órára (Az adott harmadban hány gól lesz..). Rosszabb esetben a harmadok vége után jóváírják a pénzt, de a szlovák jégkorong csapatok meccseinél (legyen az barátságos is) megvárják az egész meccset, és csak utána írják jóvá. Egyszóval erre vigyázzatok!

A kifizetés az irodánál egyre jobb szerintem. Régebben havi 1-et engedett ingyen,és min 2,de inkább 3-4 napig tartott bankszámlára,viszont 2-3 hónapja ugye ismét ingyenes,sőt ha este 11-kor kérek kifizetést,már másnap délután rajt van a pénz a bankszámlámon. :great: Megbízom bennük maximálisan, nekik is az az érdekük, hogy minden flottul menjen. A 25%-on bónusz a Premier ligára is egész jó, 60 ezerre dobnak 15-öt. Sztem most beindul, és adnak majd jövő hétre mikor kezdődik a spanyol,rá egy hetre az olasz,aztán a Bl. Az 60 ezer ft egy hónap alatt.

Idézetet írta: montini Dátum augusztus 15, 2014, 09:57:14
Sztem most beindul, és adnak majd jövő hétre mikor kezdődik a spanyol,rá egy hetre az olasz,aztán a Bl. Az 60 ezer ft egy hónap alatt.

Szép álom   ;D    Ne nagyon reménykedj, ez nem olyan, mint a hűségbónusz. Ilyet nem fogsz kapni hetente  :D  Majd jövőre kapsz legközelebb.

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 14, 2014, 18:30:20
Srácok ha most befizetek, de nem váltom be a promókódot amit ma küldtek, akkor azt még felhasználhatom később, jól tudom? Ráadásul ha jól látom egészen év végéig érvényes  :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 14, 2014, 18:50:13
"    Az ajánlat kódját a feljogosító tranzakciótól számított hét napon belül meg kell adni. "
Azaz 1 heted van aktiválni a kódot a befizetéstől számítva, év végéig pedig a pénzt kell megforgatnod. :)


Akkor aktiválod a kódot, amikor akarod. December 1-ig van időd, a bónusz igénylése után 90 napig forgathatod.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum augusztus 15, 2014, 10:21:27

Akkor aktiválod a kódot, amikor akarod. December 1-ig van időd, a bónusz igénylése után 90 napig forgathatod.

:D Már több éve játszok Náluk, ráadásul idén már komolyabb összegeket forgatok meg, igazán adhatnának :D De nekem úgy rémlik amúgy, hogy szoktak azért adni többször, de arra tényleg nem mernék megesküdni,hogy minden komolyabb bajnokság kezdetekor,de ha nem is ekkorát de fognak adni, min a Bl csoportkör előtt :)

#3416 augusztus 15, 2014, 11:45:11, benedek185
Idézetet írta: BvB_09 Dátum augusztus 15, 2014, 10:21:27

Akkor aktiválod a kódot, amikor akarod. December 1-ig van időd, a bónusz igénylése után 90 napig forgathatod.

Igen, ezt elnéztem. 90 nap van a megforgatásra, de ha befizettél, akkor csak 7 napod van a kódot megadni továbbra is. :)
Azt írtam, hogy befizetéstől számítva. Viszont az egész ajánlat tényleg dec. 1-ig érvényes.
Vagy még mindig kutyulok valamit? :D

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 15, 2014, 10:34:38
Igen, ezt elnéztem. 90 nap van a megforgatásra, de ha befizettél, akkor csak 7 napod van a kódot megadni továbbra is. :)

Én úgy tudom, hogy decemberig akármelyik befizetésed esetén megadhatod. Mindegy, kiderül majd úgyis.  :)


Idézetet írta: montini Dátum augusztus 15, 2014, 10:31:30
:D Már több éve játszok Náluk, ráadásul idén már komolyabb összegeket forgatok meg, igazán adhatnának :D De nekem úgy rémlik amúgy, hogy szoktak azért adni többször, de arra tényleg nem mernék megesküdni,hogy minden komolyabb bajnokság kezdetekor,de ha nem is ekkorát de fognak adni, min a Bl csoportkör előtt :)

3000 Ft-os ingyen fogadást szoktak adni, évente többször is. De majd kiderül.

"    Az ajánlat kódját a feljogosító tranzakciótól számított hét napon belül meg kell adni. Amennyiben az ajánlatkód megadása előtt igényel kifizetést vagy átutalást, a korábbi tranzakciók nem fognak beleszámítani a feljogosító feltételekbe vagy a rollover követelményekbe."

Na ezt most nem értem, de tényleg. Mi számít feljogosító befizetésnek, ha addig azt csinálsz amit akarsz? Befizetsz, játszol , kifizetsz stb. Akkor minek az a 7 napos korlát? :D