bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában


Azt esetleg tudja valaki, hogy mennyi időközönként lehet ingyenesen banki átutalást kérni bet365-től a bank felé? Régebben volt egy olyan, hogy havonta egyszer ingyenes, aztán a továbbiak valami 2.000 forint körüli átutalási költséggel mennek. Utána olvastam egy olyat, hogy már minden utalás ingyenes...

Kis időre kivették a Bouchard - Barthel meccset az élő kínálatból. Ezt szóvá téve a magyar ügyfélszolgálatnak azt a választ kaptam, hogy elvesztették a közvetítést, és ezért nem érhető el. Az ügyfélszolgálatos "egyeztetett", ezután visszatért az élő esemény. Ami ebből érdekes, az egyrészt az, hogy a magyar ügyfélszolgálat is képes időnként elintézni a problémákat, másrészt úgy tűnik, hogy a Bet365 traderei is a live stream alapján dolgoznak (csak nekik pár másodperccel előbb érhető el, a játékosoknak szándékosan késleltetik a videót, hogy ne lehessenek előnyben).

Idézetet írta: LanMaffia Dátum szeptember 23, 2014, 11:17:11
Azt esetleg tudja valaki, hogy mennyi időközönként lehet ingyenesen banki átutalást kérni bet365-től a bank felé? Régebben volt egy olyan, hogy havonta egyszer ingyenes, aztán a továbbiak valami 2.000 forint körüli átutalási költséggel mennek. Utána olvastam egy olyat, hogy már minden utalás ingyenes...

Jelenleg az van amit olvastál, naponta is kérhetsz.

Én erről tudok:

For non-UK residents there is a free bank wire transfer every 28 days. Any withdrawal requests made in addition to that will be charged 12GBP for regular transfers and 15GBP for urgent transfers.

Tehát a nem UK ügyfeleknek 28 naponta ingyenes.

Ennél van újabb szabályozás is?

Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 24, 2014, 23:03:45
Én erről tudok:

For non-UK residents there is a free bank wire transfer every 28 days. Any withdrawal requests made in addition to that will be charged 12GBP for regular transfers and 15GBP for urgent transfers.

Tehát a nem UK ügyfeleknek 28 naponta ingyenes.

Ennél van újabb szabályozás is?

Én úgy tudom, hogy ez kb. egy éve megváltozott. Kaptunk is egy rendszerüzenetet, de lehet, hogy e-mailt, hogy az iroda pü-i partnert váltott, és mostantól ingyenesek a kiutalások. És azóta tényleg nem számol fel ktg-et, addig mindig kiírta, hogy asszem 1.900 Ft, azóta meg 0. Jó néhány kiutalásom volt a hónapban, mégsem vont le pluszt a bet365. De pontos szöveget nem tudok bemásolni, mert törölni szoktam a feleslegeseket, a szabályzatban meg nem találom.

Idézetet írta: Dortbo Dátum szeptember 25, 2014, 09:23:33
Én úgy tudom, hogy ez kb. egy éve megváltozott. Kaptunk is egy rendszerüzenetet, de lehet, hogy e-mailt, hogy az iroda pü-i partnert váltott, és mostantól ingyenesek a kiutalások. És azóta tényleg nem számol fel ktg-et, addig mindig kiírta, hogy asszem 1.900 Ft, azóta meg 0. Jó néhány kiutalásom volt a hónapban, mégsem vont le pluszt a bet365. De pontos szöveget nem tudok bemásolni, mert törölni szoktam a feleslegeseket, a szabályzatban meg nem találom.
Köszi, ez nekem új, én csak 28 naponta használtam eddig, ha ez igaz akkor okés ez nagyon.

Megkérdeztem a supportot, hogy mi a helyzet az Anglián kívüli ügyfelekkel:

I can confirm that if you request a Standard Bank Wire withdrawal there will be no charge for this.

As you have confirmed you get one free Urgent Bank Wire withdrawal ever 28 days. If you wish to have an Urgent Bank Wire withdrawal more often than this then there will be a charge of €6.00 applied.

A számlán a withdrawnál csak sima bank wire transfert látok, a gyorsat a supportnál kell kérni?


Szerintem ez az urgent verzió csak angliára érvényes, máshol csak a sima van.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 25, 2014, 18:40:40
Szerintem ez az urgent verzió csak angliára érvényes, máshol csak a sima van.
Igen, valószínűleg.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 25, 2014, 18:40:40
Szerintem ez az urgent verzió csak angliára érvényes, máshol csak a sima van.

Mikor még nem volt magyaroknak ingyenes a kifizetés,lehetett chaten "urgent" azaz sürgős kifizetést kérni tőlük.Én mindig úgy vettem ki a pénzem.

Sziasztok! Kerdesem a kovetkezo: elso befizetes utan aktivalom a kezdo bonuszt, majd kesobb fogadok eloszor telefonon x osszeggel, akkor mar egybol kapom a bonusz ajanlatot? Mert ugye egyszerre csak egy elo bonuszom lehet, a kezdo utan nemtudom aktivalni a mobil bonuszt, az elfog veszni?

Idézetet írta: nelson Dátum szeptember 25, 2014, 21:33:45
Sziasztok! Kerdesem a kovetkezo: elso befizetes utan aktivalom a kezdo bonuszt, majd kesobb fogadok eloszor telefonon x osszeggel, akkor mar egybol kapom a bonusz ajanlatot? Mert ugye egyszerre csak egy elo bonuszom lehet, a kezdo utan nemtudom aktivalni a mobil bonuszt, az elfog veszni?

Úgy az asztali gépes kezdőbónusz, mint a mobilbónusz érvényes, s mindkettőt megkaphatod, ha szeretnéd.

A ket bonuszt akkor egyszerre is aktivalhatom?
Meg egy, a kifizeteshez szukseges papirt korulbelul hany nap alatt kuldik hazhoz?

Idézetet írta: nelson Dátum szeptember 25, 2014, 23:20:43
A ket bonuszt akkor egyszerre is aktivalhatom?
Meg egy, a kifizeteshez szukseges papirt korulbelul hany nap alatt kuldik hazhoz?
A papírt ne várd,azt anno én sem kaptam meg.Kérj tőlük telefonos visszahívást.Azonosítod magad,és már kész is vagy.2 bónusz egyszerre nem mehet.Én javaslom előbb a kezdőbónusz kijátszását,és csak utána a mobilosat.Egy nagyon fontos dolog.A mobilos bónusznál az első téted a fontos.Az alapján kapod a bónuszt.Most így hirtelen nem rémlik,hogy van e szorzómegkötés rá..

Van már MLB stream is az oldalon, nagyon fasza. Remélem a postseasonban is lesz.  :beerchug: